LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
124 Aneta Krukowska Poznań DWS - dla własnej satysfakcji A
125 Aneta Grzybowska Kiekrz A
126 Aneta Werblińska 1990 Plewiska NW 5 km A
127 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
128 Aneta Czyżewska 1999 Poznań bieg 5km A
129 Aneta Krukowska 1972 Poznań DWS - dla własnej satysfakcji NW 5 km A
130 Angelika Król Dopiewo A
131 Angelika Nawrot 1992 Pobiedziska bieg 5km A
132 Angelika Rychlik 1993 Poznań bieg 5km A
133 Angelika Biegała 1975 Poznań bieg 5km B
134 Angelika Puchlak-Ładoń 1994 Poznań bieg 10km B
135 Angelika Nowicka Biedrusko A
136 Angelika Grabinska 1980 Komorniki bieg 5km A
137 Ania Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
138 Aniela Kurzel 1968 Poznań bieg 5km A
139 Anita Łęc Pobiedziska A
140 Anita Tonder 1993 Poznań Koło żabki dom bieg 5km A
141 Anna Hynek Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS Bytyń-Las A
142 Anna Antoszek 1978 MIĘDZYRZECZ TEAM ANTOSZEK NW 5 km A
143 Anna Buszkiewicz 1972 Oborniki Domin Team bieg 5km A
144 Anna Stencel 1977 Oborniki Czarownice NW 5 km A
145 Anna Niespodziana Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza A
146 Anna Hynek 1963 Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS Bytyń-Las NW 5 km A
147 Anna Ulatowska 1984 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
148 Anna Mierzwicka 1974 Toruń bieg 10km A
149 Anna Gawęcka Poznań A
150 Anna Rzymkowska 1988 Kliny NW 5 km A
151 Anna Balcerzak 1976 Warszawa NW 5 km A
152 Anna Cybul 1988 Luboń bieg 10km A
153 Anna Marszałek- Kowalska 1968 Sławno NW 5 km B
154 Anna Gardo 1986 Zielątkowo Kasztaniaki bieg 5km A
155 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegowy bieg 5km A
156 Anna Krenc 1982 Mrowino bieg 10km A
157 Anna Paczyńska Mosina A
158 Anna Grześkowiak 1985 Poznań bieg 5km A
159 Anna Sternal Grodzisk Wielkopolski A
160 Anna Kaja 1979 Koziegłowy bieg 10km A
161 Anna Kolasińska 1983 Poznań POZNAŃ bieg 5km A
162 Anna Jacewicz Poznań A
163 Anna Rzymkowska Kliny A
164 Anna Kolasińska Poznań POZNAŃ A
165 Anna Kufel Opalenica A
166 Anna Rakowska 1975 Różnowo bieg 5km A
167 Anna Wojciechowska 1979 Swarzędz bieg 5km B
168 Anna Jurecka 1974 Poznań NW 5 km A
169 Anna Kulczyńska 1993 Kaźmierz NW 5 km A
170 Anna Wróblewska Krzyszkowo ROXKIJE Rokietnica A
171 Anna Nosek Zielona Góra #PawlakTeam A
172 Anna Dworzańska-Gul 1984 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
173 Anna Rzepska 1988 Poznań bieg 5km A
174 Anna Paczyńska 1969 Mosina NW 5 km A
175 Anna Mikuła Poznań A
176 Anna Brzozowska 1977 Poznań bieg 10km A
177 Anna Kufel 1993 Opalenica bieg 5km A
178 Anna Pietrzak 1994 Poznań bieg 5km A
179 Anna Cegłowska 1979 Poznań bieg 5km A
180 Anna Labzova 2003 Poznań bieg 5km A
181 Antoni Józefowski 2006 Poznań bieg 5km A
182 Ariel Malicki 1978 Gorzkie pole bieg 5km A
183 Arkadiusz Filipów 1992 Dębno bieg 5km A
184 Arkadiusz Woźniak 1995 Poznań KB SPOKO bieg 5km A
185 Arkadiusz Staśkowiak Opalenica A
186 Arkadiusz Staśkowiak 1982 Opalenica bieg 10km A
187 Arleta Kruszka Poznań MARSZ po zdrowie A
188 Artur Kędzierski 1982 Poznań bieg 10km A
189 Artur Miczyński 1999 Witkowo bieg 5km B
190 Artur Jasiczak 1990 Dopiewo Mosina bieg 10km A
191 Artur Jasiczak Dopiewo A
192 Artur Zejer 1980 Poznań bieg 5km A
193 Artur Dubert 1979 Poznań bieg 10km A
194 Artur Banach 1975 Kicin Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K bieg 10km A
195 Artur Frankus 1974 Kiekrz bieg 10km A
196 Asia Masztalerz SĘDZINKO B
197 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km B
198 Asia Kołodziejczak Sochaczew A
199 Barbara Dworzyńska Poznań Dworki Team A
200 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nodrica Trzcinka NW 5 km A
201 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
202 Barbara Jedynak Poznań A
203 Barbara Zacharska Trzcianka Fabryka Nodrica Trzcinka A
204 Barbara Walas-Gwizdała Poznań BRAK A
205 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań BRAK bieg 10km B
206 Bartek Michalski 1984 Wągrowiec bieg 10km A
207 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A
208 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A
209 Bartek Michalski Wągrowiec A
210 Bartek Krzyżosiak 2007 Pępowo bieg 5km A
211 Bartek Poechota 1993 Rakoniewice #SqooraTraining bieg 10km A
212 Bartosz Mantaj Złotniki A
213 Bartosz Drozd 1995 Poznan bieg 5km A
214 Bartosz Machoński 1974 Wysogotowo Maltec.pl bieg 10km A
215 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki bieg 5km A
216 Bartosz Szmania Rogalinek bieg 10km A
217 Bartosz Glumiński 1980 Kościan TGV Club bieg 10km A
218 Bartosz Chlebowski 1984 Poznań bieg 10km A
219 Bartosz Tasarek Poznań B
220 Bartosz Kaiser 1978 Plewiska ESSA Klub bieg 10km A
221 Bartłomiej Bańka 1994 Biała Podlaska bieg 10km A
222 Basia Łęszczak 1985 Kaźmierz bieg 10km A
223 Beata Rajewska Poznań B

Strony