LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
124 Tomasz Budny Rokietnica B
125 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km B
126 Błażej Budny Poznań A
127 Joanna Budych 1999 Murowana Goślina bieg 5km A
128 Adam Budzyła 1980 Poznań bieg 5km A
129 Maria Bukowska 2002 Oborniki wielkopolskie bieg 10km A
130 Robert Burchardt 1979 Poznań bieg 5km A
131 Ewa Burzyńska 1968 Poznan NW 5 km A
132 Anna Buszkiewicz 1972 Oborniki Domin Team bieg 5km A
133 Karolina Buzinska 1995 Poznań bieg 5km A
134 Monika Błaszczak-Stachowiak 1979 Poznań NW 5 km B
135 Aleksandra Błażewicz 1993 Sopot Szpitale Pomorskie bieg 10km A
136 Maja Cegłowska 2007 Poznań bieg 5km A
137 Anna Cegłowska 1979 Poznań bieg 5km A
138 Ilona Chałubińska Komorniki A
139 Mateusz Chełmikowski 1992 Kiszkowo GoTradeTeam bieg 10km B
140 Bartosz Chlebowski 1984 Poznań bieg 10km A
141 KUBA CHOCZAJ 2006 DĄBROWA GUMISIE bieg 5km A
142 Mateusz Chodara 1996 Cychry bieg 5km B
143 Szymon Chojnacki Ślesin A
144 JERZY CHOLEWA POZNAŃ A
145 JERZY CHOLEWA 1961 POZNAŃ bieg 5km A
146 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Walka Kostrzyn NW 5 km A
147 Daria Chorenza 2000 Poznań bieg 5km A
148 Agata Chołocińska 2000 Warzymice bieg 10km A
149 Joanna Chrzanowsks 1986 Poznan bieg 5km B
150 Magdalena Chrząszcz Sochaczew A
151 Iwona Chwiałkowska Oborniki Czarownice Oborniki B
152 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice NW 5 km A
153 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań Ciacha i Czapy bieg 10km A
154 Jarosław Ciastowski Poznań Ciacha i Czapy A
155 Adrian Ciborski 2000 Poznań bieg 5km A
156 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A
157 Urszula Cieszyńska Poznań A
158 Marcelina Cież 1994 Warszawa Góroholicy bieg 10km A
159 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
160 Sebastian Ćmil Skórzewo A
161 Anna Cybul 1988 Luboń bieg 10km A
162 Ewelina Cytlak 1984 Skórzewo NW 5 km B
163 Monika Czaińska Poznań A
164 Grzegorz Czajka 1985 Poznań POZNAŃ bieg 10km A
165 Marta Czajka 1984 Poznań POZNAŃ bieg 5km A
166 Andrzej Czapczyk Bytyń Ciacha i Czapy A
167 Andrzej Czapczyk 1959 Bytyń Ciacha i Czapy bieg 5km A
168 Marek Czaplicki Nekla A
169 Lidia Czarnecka Elbląg A
170 Monika Czarnota 1988 Poznań AZS bieg 5km A
171 Zuzanna Czerniejewicz 2001 Poznań bieg 5km A
172 Zuzanna Czerniejewicz Poznań A
173 JACEK CZUBRYT 1974 Poznan bieg 5km A
174 Aneta Czyżewska 1999 Poznań bieg 5km A
175 Weronika Dąbrowska 1997 Poznań bieg 10km A
176 Paulina Dąbrowska 1994 Poznań bieg 10km A
177 Joanna Dabrowskac 1974 Lednogóra „Dziki” bieg 10km A
178 Dominika Dachtera 1996 Zębowo bieg 5km A
179 Radosław Dalke 1978 Wągrowiec Wataha MKW team NW 5 km A
180 Dorota Dalke 1979 Wągrowiec Wataha MKW team NW 5 km A
181 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
182 ALINA DANIELEWSKA 1983 POZNAŃ NW 5 km A
183 Daria Dębicka 1995 Zaniemyśl bieg 5km B
184 Milena Dembik 1975 Poznań NW 5 km A
185 Sandra Dembik 1990 Poznań NW 5 km A
186 Dariusz Dembiński 1999 Poznań bieg 10km A
187 Przemysław Dembski Kórnik A
188 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno Dziki bieg 10km A
189 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Dziki bieg 10km A
190 Dorota Doberschutz 2004 Gniezno Dziki bieg 10km A
191 Karol Dobrasiewicz 1998 Mielno bieg 10km A
192 Karol Dobrowolski 1984 Zielątkowo Kocham Żonę bieg 10km A
193 Monika Domagalska 1984 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
194 Lena Domagalska 2011 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
195 Ewelina Domagała Rokietnica A
196 Ewelina Domagała 1991 Rokietnica bieg 5km A
197 Natalia Domagała Rokietnica Siostry Kanae A
198 Natalia Domagała 1996 Rokietnica bieg 5km A
199 Krzysztof Dopierała Przykona A
200 Irena Dorna 1975 Pamiątkowo Pekabex NW 5 km A
201 Mariola Dorożyńska 1962 Luboń NW 5 km A
202 Ryszard Dotka 2000 Luboń bieg 10km B
203 Michał Dotka Granowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
204 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
205 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
206 Marta Draber Poznań Biegacze Celebryci A
207 Piotr Draber Poznań Biegacze Celebryci A
208 Ewa Drapińska 1976 Dębienko NW 5 km A
209 Maciek Drapiński 2002 Dębienko NW 5 km A
210 Tomek Drapiński 1970 Dębienko NW 5 km A
211 Wojtek Drapiński 2007 Dębienko NW 5 km A
212 Agnieszka Drogi 1982 Poznań Pekabex bieg 5km A
213 Bartosz Drozd 1995 Poznan bieg 5km A
214 JULIA DRYJAŃSKA 2007 GRĄBLIN bieg 5km A
215 Katarzyna Drzewiecka 2000 Poznań bieg 5km B
216 Renata Drzewiecka 1981 Dopiewo NW 5 km A
217 Artur Dubert 1979 Poznań bieg 10km A
218 Joanna Dubert 1983 Kostrzyn Fajne Foczki NW 5 km A
219 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
220 Jadwiga Duda -Krzemieniewska Szamotuły KB Szamotuły A
221 Agnieszka Dudek Granowo MARSZ po zdrowie B
222 Hanna Dudzic 1970 Witkowo Witkowo Biega bieg 5km A
223 MAGDALENA DUDZIŃSKA 1982 POZNAŃ ZIELONI bieg 5km A

Strony