LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet
124 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno Dziki bieg 10km A
125 Paweł Nowak 1995 Gniezno Dziki bieg 10km A
126 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Gniezno bieg 5km A
127 Marzenka Nowak 1996 Gniezno Dziki bieg 10km A
128 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Dziki bieg 10km A
129 Dorota Doberschutz 2004 Gniezno Dziki bieg 10km A
130 Mariusz Adamczyk Gniezno Altom Gniezno A
131 Marek Pućka Gniezno A
132 Krzysztof Orczykowski 2002 Gniezno Dziki bieg 10km A
133 Monika Kaźmierczak-Pućka Gniezno A
134 Paweł Małecki Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno A
135 Małgorzata Małecka Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno A
136 AGATA SURDYK 1966 GOLĘCZEWO NW 5 km A
137 Agata Surdyk Golęczewo A
138 Agnieszka Piotrowska 1989 Góra bieg 5km A
139 Szymon Kłosowski 1992 Gortatowo bieg 10km A
140 Ariel Malicki 1978 Gorzkie pole bieg 5km A
141 Katarzyna Wójcicka 1988 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
142 Piotr Wójcicki 1986 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km A
143 Dawid Walda 1997 Gorzów Wielkopolski bieg 5km B
144 Hubert Stanisławski Gostyń B
145 JULIA DRYJAŃSKA 2007 GRĄBLIN bieg 5km A
146 Piotr Bielawski GRANOWO A
147 Michał Dotka Granowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
148 Agnieszka Dudek Granowo MARSZ po zdrowie B
149 Sebastian Sternal Grodzisk Wielkopolski Grodziski klub biegacza A
150 Marta Koza 1998 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
151 Łukasz Borowiak 1983 Grodzisk Wielkopolski Bimber Team bieg 10km A
152 Mateusz Zajdel 1993 Grodzisk wielkopolski bieg 10km B
153 Anna Sternal Grodzisk Wielkopolski A
154 Krzysztof Kaczmarek 1984 Grodzisk Wlkp BIMBERTEAM bieg 10km A
155 Agnieszka Kaźmierczak 1978 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
156 Karolina Hamrol 1978 Grodzisk Wlkp. NW 5 km A
157 Danuta Grześkowiak Grodzisk Wlkp. GRODZIKI KLUB BIEGAZA A
158 Magdalena Garstka 1980 Gruszczyn bieg 5km A
159 Agnieszka Wypijewska 1987 Gruszczyn bieg 5km A
160 Michał Paluczek 1976 Grzebienisko Fitness Buk bieg 5km A
161 Dorota Paluczek 1976 Grzebienisko Fitness Buk bieg 5km A
162 Paweł Jamróz 1982 Głogów bieg 10km B
163 Olga Jakubowska 2000 Inowrocław bieg 10km A
164 Agata Jakubowska 1997 Inowrocław bieg 10km A
165 Honorata Zboralska Inowrocław A
166 Dawid Labicki Iława A
167 Monika Kowalewska Iława A
168 Daniel Polowczyk 1983 Jaraczewo BRAK bieg 5km A
169 Adriana Nowicka 19921992 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km A
170 Jacek Melon Jastrowie Run Goku Team A
171 Piotr Kubiak 1982 Jastrowie Precon Polska bieg 10km A
172 Grzegorz Kowalski 1992 Kalisz bieg 10km A
173 Agata Majsner 1984 Kamionki bieg 5km A
174 Michał Lemisz 1984 Kamionki AECOM bieg 5km A
175 Dorota Teretyka Kamionki Banici Ultra A
176 Łukasz Kuśmirek Kamionki Banici Ultra A
177 Iwona Kuśmirek Kamionki A
178 Michał Kuśmirek Kamionki A
179 EDYTA NOWACZYNSKA 1982 KARLOWICE bieg 5km A
180 OLA ZIEMNIEWSKA 2006 Kaźmierz GUMISIE bieg 5km A
181 Aleksander Augustyn Kaźmierz Sportowy Kaźmierz A
182 Renata Augustyn Kaźmierz Sportowy Kaźmierz A
183 Rafał Łęszczak 1985 Kaźmierz bieg 10km A
184 Anna Kulczyńska 1993 Kaźmierz NW 5 km A
185 Basia Łęszczak 1985 Kaźmierz bieg 10km A
186 Artur Banach 1975 Kicin Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K bieg 10km A
187 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A
188 Martyna Słomka Kiekrz Owoc Biega A
189 Aneta Grzybowska Kiekrz A
190 Artur Frankus 1974 Kiekrz bieg 10km A
191 Piotr Grzybowski Kiekrz A
192 Renata Balcerzak Kiekrz A
193 Karol Wyrwa 1994 Kielczewo Biała Kenia bieg 5km A
194 Mateusz Chełmikowski 1992 Kiszkowo GoTradeTeam bieg 10km B
195 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo Ostatnich Gryzą Psy bieg 10km A
196 Paulina Sech Klenica A
197 Anna Rzymkowska Kliny A
198 Anna Rzymkowska 1988 Kliny NW 5 km A
199 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica Mistrzowski Trening bieg 5km A
200 Joanna Gajewska 1982 Kobylnica bieg 5km A
201 Joanna Kowalska 1987 Komornik bieg 5km A
202 Natalia Nowak 1993 Komorniki bieg 5km A
203 Daria Lutomska Komorniki A
204 Dariusz Sapko 1979 Komorniki Komornicka Grupa Biegowa bieg 5km A
205 Joanna Kowalska Komorniki A
206 Patryk Kornacki 1995 Komorniki IN-Software bieg 5km A
207 Claudio Muñoz 1978 Komorniki bieg 5km A
208 Yuliia Kerebko 1988 Komorniki Fundacja Dzięki tobie bieg 5km A
209 Angelika Grabinska 1980 Komorniki bieg 5km A
210 Joanna Toporska 2004 Komorniki bieg 5km B
211 Ilona Chałubińska Komorniki A
212 Magdalena Stachowiak KONARZEWO STĘSZEW TEAM A
213 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM NW 5 km A
214 MAGDALENA STACHOWIAK 197019701978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM NW 5 km A
215 Jacek Małolepszy Konin A
216 Rafał Dulewicz 1976 Końskie PASAT KOŃSKIE bieg 5km B
217 Lidia Ryś Kórnik A
218 Ewa Bąkowska-Nowak 1982 Kórnik NW 5 km A
219 Małgosia Rachuta Kórnik Ekipa Parkun Kórnik A
220 Przemysław Dembski Kórnik A
221 Adrian Kalisz 1985 Kórnik Wolf Team bieg 10km B
222 Bartosz Glumiński 1980 Kościan TGV Club bieg 10km A
223 Katarzyna Hejnar-Glumińska 1980 Kościan TGV Club bieg 10km A

Strony