LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco
124 Michał Woliński 1991 Poznań bieg 5km A
125 Sebastian Dworzyński Miały Dworki Team A
126 Luka LUKS 1979 Chodzież CHTR bieg 10km A
127 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
128 Michał Kuśnierz 1983 Piła BiegamBoLubię - to nie klub:) bieg 5km A
129 Aga Kubacka 1994 Radzyny bieg 5km A
130 Lena Domagalska 2011 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
131 Nicolás Vivaldi 1992 Kwilcz bieg 5km A
132 Anna Nosek Zielona Góra #PawlakTeam A
133 Sandra Sobocka 1994 Krzycko Małe bieg 10km A
134 Marika Baczyńska Promnice A
135 Hanna Zakrzewska 1956 Poznań NW 5 km A
136 Kasjan Wiśniewski 1993 Wągrowiec bieg 10km A
137 Adrianna Głowacka 1995 Luboń bieg 5km A
138 Krzysztof Dopierała Przykona A
139 Milena Dembik 1975 Poznań NW 5 km A
140 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A
141 Monika Kaźmierczak-Pućka Gniezno A
142 Aleksandra Lorent-Kowalik 1982 Tulce Fajne Foczki NW 5 km A
143 Piotr Lisiewicz 1983 Poznań Piłaci z Kałaibów bieg 10km A
144 Michał Markiewicz 1994 Poznań Team Jeżyce bieg 5km A
145 Barbara Zacharska Trzcianka Fabryka Nodrica Trzcinka A
146 Ola Marciniak 1995 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
147 Anna Brzozowska 1977 Poznań bieg 10km A
148 Marzena Stefanowska-Tomaszyk 1972 Przeźmierowo NW 5 km A
149 Elwira Piter 1985 Poznań (Poznań-Jeżyce) bieg 5km A
150 Anna Kufel 1993 Opalenica bieg 5km A
151 Tomasz Małecki 1977 Nekla Active Nekla Jestem od Romka bieg 10km A
152 Ignacy Górecki 2007 Poznań bieg 10km A
153 Katarzyna Mówka 1976 Poznań SP 67 bieg 5km A
154 Jan Janasik 1996 Środa Wlkp. bieg 10km A
155 Paulina Sech Klenica A
156 Mateusz Rudowicz 1988 Poznań bieg 5km A
157 Andrzej Baczyński Wapno Biegający Górnik Wapno A
158 Monika Marcinkowska 1993 Wronki bieg 5km A
159 Małgorzata Majewska 2007 Kostrzyn bieg 5km A
160 Laura Mętel Suchy Las A
161 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 NW 5 km A
162 Michał Paul 1979 Posada bieg 5km A
163 Daria Konarczyk Rokietnica A
164 Ewelina Mizgajska 1978 Miedzyrzecz bieg 10km A
165 Karolina Pohl 1997 Poznań bieg 5km A
166 Olga Staromłyńska 1988 Poznań bieg 10km A
167 Mateusz Nowak Opalenica A
168 Dorota Bartosiewicz Poznań A
169 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
170 Piotr Fórmanek 1997 Poznań 7Pro Siódmiak Team bieg 5km A
171 Jerzy Majka 1972 Suchy Las bieg 10km A
172 Anna Cybul 1988 Luboń bieg 10km A
173 Paweł Rutkowski Tarnowo Podgórne A
174 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
175 Jarosław Stecko 1962 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
176 Danuta Grześkowiak Grodzisk Wlkp. GRODZIKI KLUB BIEGAZA A
177 Kamil Kapusta 1989 Poznań bieg 5km A
178 Marcin Grześkowiak 1986 Poznań bieg 5km A
179 Paulina Biniek 199119911991 Luboń DFDS Polska Running Team bieg 5km A
180 Magdalena Długa Złotów TEAM TERMINATORun A
181 Piotr Pinkowski 1978 Poznań bieg 5km A
182 Patrycja Ziółkowska 1995 Skórzewo bieg 5km A
183 Agnieszka Faszcza 199119911991 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
184 Adam Stawicki Oborniki A
185 Radosław Kandulski 1983 Poznań bieg 5km A
186 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
187 Anna Gardo 1986 Zielątkowo Kasztaniaki bieg 5km A
188 Elwira Remlein 19871987 Nekla bieg 10km A
189 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo DRUŻYNA SZPIKU NW 5 km A
190 Zofia Bednarska Poznań A
191 Katarzyna Balcerek 1988 Stęszew Maratończyk Poznań bieg 10km A
192 Karolina Szczeszek Poznań A
193 Ryszard Matoga 1972 Łowęcin NW 5 km A
194 Yuliia Kerebko 1988 Komorniki Fundacja Dzięki tobie bieg 5km A
195 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nodrica Trzcinka NW 5 km A
196 Marek Geisler Poznań OGNIOCHRON A
197 Monika Gmerek 1993 Naoachanie AECOM bieg 5km A
198 Grzegorz Kowalski 1992 Kalisz bieg 10km A
199 Anna Kolasińska Poznań POZNAŃ A
200 Anna Cegłowska 1979 Poznań bieg 5km A
201 Daria Chorenza 2000 Poznań bieg 5km A
202 Kinga Nadrowska 1991 Poznan Oliwia team bieg 5km A
203 Joanna Kowalska Komorniki A
204 Kamil Kurzeja 1991 Poznań Pekabex bieg 5km A
205 Andrzej Stawicki 198919891989 Poznań bieg 10km A
206 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
207 Angelika Rychlik 1993 Poznań bieg 5km A
208 Joanna Dabrowskac 1974 Lednogóra „Dziki” bieg 10km A
209 Marek Czaplicki Nekla A
210 Szymon Kłosowski 1992 Gortatowo bieg 10km A
211 Michał Dotka Granowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
212 Joanna Stefańska 1999 Poznań bieg 5km A
213 Olga Kawa 1981 Suchy Las bieg 10km A
214 Szymon Chojnacki Ślesin A
215 Marcin Janowski 1979 Poznań bieg 10km A
216 Mirosław Kubiak Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie A
217 Liudmyla Skrypnyk 1983 Czerwonak bieg 5km A
218 Tomasz Piela 1990 Żabno Góroholicy bieg 10km A
219 Weronika Haufa-Dworzyńska Miały Dworki Team A
220 Magdalena Pawłowska 1994 Poznań bieg 5km A
221 Joanna Gajewska 1982 Kobylnica bieg 5km A
222 Gabriela Werblińska 1969 Ceradz Kościelny NW 5 km A
223 Ewa Huber 1988 Poznań bieg 10km A

Strony