LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ursortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
124 Sebastian Ćmil Skórzewo A
125 Beata Grzybowska Poznań A
126 Natalia Statkiewicz Poznań A
127 Przemysław Dembski Kórnik A
128 Józef Bednarski Poznań Night Runners A
129 Magdalena Zygmanowska Szczytniki A
130 Grzegorz Maciejewski Poznań A
131 Karolina Staśkowiak Opalenica A
132 Grażyna Graczyk Poznań A
133 Anna Paczyńska Mosina A
134 Marcin Bilski Poznań M&M A
135 Piotr Fabiszewski POZNAŃ A
136 Paweł Janicki Poznań A
137 Monika Nowak Poznań A
138 Jacek Majchrzak Puszczykowo WSEiT Poznań A
139 Martyna Bruch Witkowo A
140 Zbyszek Markulak Żary CFZ A
141 Renata Balcerzak Kiekrz A
142 Paweł Małecki Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno A
143 Dawid Labicki Iława A
144 Agnieszka Staśkowiak Poznań A
145 Anita Łęc Pobiedziska A
146 Lidia Ryś Kórnik A
147 Jakub Myszczyński Skwierzyna --- A
148 Sławomir Wichniarek Ostroróg A
149 Olga Staromłyńska Poznań Janusze Biegania A
150 Małgorzata Jędrzejak Skórzewo A
151 Monika Dziembowska Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie A
152 Ryszard Baczyński Damaslawek Biegający Górnik Wapno A
153 Daniel Staszewski Poznań A
154 Maciej Kozłowski Leszno A
155 Julia Kończyk Wierzyce A
156 Wiesław Wiącek Skoki A
157 Krystian Zych Poznań A
158 Mariusz Józefiak Poznań B
159 Lidia Serówka Piła B
160 Iwona Chwiałkowska Oborniki Czarownice Oborniki B
161 Mateusz Jakubowski Poznań B
162 Szymon Luranc Bydgoszcz B
163 Beata Baron 1960 Poznań Neonówki Raszei NW 5 km A
164 Joanna Dworczyńska-Matoga 1972 Łowęcin NW 5 km A
165 Karolina Michałowska 1982 Poznań SP 67 POZNAŃ bieg 5km A
166 Agnieszka Drogi 1982 Poznań Pekabex bieg 5km A
167 DARIA KILARSKA 1982 POZNAŃ Pekabex bieg 5km A
168 Magdalena Silska 1972 Koziegłowy bieg 5km A
169 kinga kubiatowicz 1980 Potrzanowo ruukki bieg 5km A
170 IWONA KUBICKA 1959 ZALASEWO NW 5 km A
171 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km A
172 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A
173 Jolanta Małecka 1983 Miękowo NW 5 km A
174 Anna Paczyńska 1969 Mosina NW 5 km A
175 Katarzyna Witaszak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
176 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 5km A
177 Monika Czarnota 1988 Poznań AZS bieg 5km A
178 Monika Kupczak 1995 Buk BIEGIEMWLAS bieg 5km A
179 Magdalena Ostrowska 1972 Poznań bieg 5km A
180 AGATA SURDYK 1966 GOLĘCZEWO NW 5 km A
181 Wojtek Drapiński 2007 Dębienko NW 5 km A
182 Daria Chorenza 2000 Poznań bieg 5km A
183 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
184 Jakub Szmania 2001 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
185 Patrycja Ziółkowska 1995 Skórzewo bieg 5km A
186 HONORATA KARPOWICZ 1978 Kowanówko bieg 5km A
187 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nodrica Trzcinka NW 5 km A
188 Malgorzata Wajman 1989 Poznań bieg 5km A
189 Angelika Rychlik 1993 Poznań bieg 5km A
190 Anna Stencel 1977 Oborniki Czarownice NW 5 km A
191 Dariusz Żurawski 1977 Mosina bieg 5km A
192 Anna Gardo 1986 Zielątkowo Kasztaniaki bieg 5km A
193 Marcelina Furmanek -Michałowska 1991 Plewiska bieg 5km A
194 Tomasz Wimmer 1997 Poznań POZNAŃ bieg 5km A
195 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn / Jestem od Romka bieg 5km A
196 Aneta Werblińska 1990 Plewiska NW 5 km A
197 Alicja Piosik 1998 Bolewice NW 5 km A
198 Liudmyla Skrypnyk 1983 Czerwonak bieg 5km A
199 Dorota Lelinska 1985 Dębno bieg 5km A
200 Radosław Dalke 1978 Wągrowiec Wataha MKW team NW 5 km A
201 Kinga Koschinskakinga@gmail.com 1996 Pamiątkowo bieg 5km A
202 ewa kroll 1965 poznań NW 5 km A
203 Ewelina Domagała 1991 Rokietnica bieg 5km A
204 Przemysław Zbytniewski 1984 Błażejewo Magna Team bieg 5km A
205 Zosia Oczkoś 2007 Lusówko Rakieta Poznań bieg 5km A
206 Grzegorz Jankowski 1960 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
207 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki bieg 5km A
208 Marzena Stefanowska-Tomaszyk 1972 Przeźmierowo NW 5 km A
209 Robert Kowalak 1984 Kostrzyn Marsz po Zdrowie/Walka Kostrzyn NW 5 km A
210 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
211 Michał Kuśnierz 1983 Piła BiegamBoLubię - to nie klub:) bieg 5km A
212 Jacek Kowański 1990 Poznań bieg 5km A
213 Sławomir Szymański 1981 Piła bieg 5km A
214 Dariusz Wojciechowski 1973 Poznań bieg 5km A
215 Marta Czajka 1984 Poznań POZNAŃ bieg 5km A
216 Tomasz Molik 1994 Poznań bieg 5km A
217 Zdzisław Bruss 1939 Poznań NW 5 km A
218 Ewa Kozioł-Brączkowska 1975 Miękowo - NW 5 km A
219 Agnieszka Skrzypczyńska 1976 Zielona Góra bieg 5km A
220 Joanna Piasecka 1983 Krosinko NW 5 km A
221 Alina Łuczak 1995 Poznań Team Jeżyce bieg 5km A
222 Jan Ferenc 1996 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
223 Katarzyna Drzewiecka 2000 Poznań bieg 5km B

Strony