LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet
24 Mariusz Mamet 1972 62-020 bieg 5km B
25 Dominik Rogalski Bąbliniec B
26 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A
27 MATEUSZ WOŹNIAK 2006 BARANOWO GUMISIE bieg 5km A
28 Dominika Młynarz 1995 Biadki bieg 5km A
29 Bartłomiej Bańka 1994 Biała Podlaska bieg 10km A
30 Bożena Bilkiewicz-Bańka 1960 Biała Podlaska bieg 5km A
31 Angelika Nowicka Biedrusko A
32 Jarosław Bałło 1988 Bielsk Podlaski bieg 10km B
33 Dawid Płaczek 1976 Biskupice bieg 5km B
34 Weronika Scheffler 1981 Biskupice bieg 5km A
35 Małgorzata Wiśniewska 1986 Biskupice WLKP bieg 5km A
36 Justyna Piosik 1971 Bolewice NW 5 km B
37 Alicja Piosik 1998 Bolewice NW 5 km A
38 Michał Klugiewicz 1998 Bolewice PIWOWARSKI RUNNING TEAM bieg 10km B
39 Norbert Jędrzejczak 1996 Buk Getinge Infecteam bieg 5km A
40 Monika Kupczak 1995 Buk BIEGIEMWLAS bieg 5km A
41 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A
42 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A
43 Wiktoria Zygmanska 1995 Bydgoszcz bieg 5km A
44 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
45 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
46 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
47 Natalia Laudańska Bydgoszcz B
48 Jarosław Stecko 1962 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
49 Oliwia Dziankowska Bydgoszcz B
50 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
51 Szymon Luranc Bydgoszcz B
52 Julia Kowalska Bydgoszcz B
53 Renata Lewandowska 1973 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
54 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
55 Patrycja Patzer 1999 Bydgoszcz bieg 5km B
56 Andrzej Czapczyk Bytyń Ciacha i Czapy A
57 Andrzej Czapczyk 1959 Bytyń Ciacha i Czapy bieg 5km A
58 Lesicka Elżbieta Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK Ciacha i Czapy A
59 Anna Hynek 1963 Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS Bytyń-Las NW 5 km A
60 Elżbieta Lesicka 1984 Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS Osoba Prywatna bieg 5km A
61 Anna Hynek Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS Bytyń-Las A
62 Przemysław Zbytniewski 1984 Błażejewo Magna Team bieg 5km A
63 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia bieg 5km A
64 Gabriela Werblińska 1969 Ceradz Kościelny NW 5 km A
65 Piotr Werbliński 1964 Ceradz Kościelny NW 5 km A
66 Karolina Mężyńska 1980 Cerekwica bieg 10km A
67 Luka LUKS 1979 Chodzież CHTR bieg 10km A
68 DARIA Kasztarynda 1988 Chodzież CHTR bieg 10km A
69 Kamil Sobkowiak Chodzież A
70 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM NW 5 km A
71 Sylwia Stelmaszyk Chomęcice STĘSZEW TEAM A
72 Julia Wasilew 2000 Choszczno bieg 10km A
73 Edmund Grzyl 1963 Chrustowo bieg 10km A
74 Joanna Kotowska Chyby IVc biega A
75 Mariusz Krzak 1966 Chyby Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
76 Joanna Kotowska 1959 Chyby bieg 5km A
77 Klaudia Pasternak 2000 Cybinka bieg 5km A
78 Mateusz Chodara 1996 Cychry bieg 5km B
79 Piotr Górecki 1999 Czapury bieg 10km A
80 Tomasz Górecki 1968 CZAPURY bieg 5km A
81 Marta Kmieć 1985 Czapury NW 5 km A
82 Radomir Pertek 197719771977 Czarnków bieg 10km B
83 Małgorzata Marciniak 1985 Czempiń bieg 5km A
84 Sławomir Kóska 1978 Czempiń ChampionMan Team bieg 10km A
85 Liudmyla Skrypnyk 1983 Czerwonak bieg 5km A
86 Monika Mielcarek 1977 Czerwonak Biegacze Juniora bieg 10km A
87 Krzysztof Mazur 1992 Częstochowa bieg 10km A
88 KUBA CHOCZAJ 2006 DĄBROWA GUMISIE bieg 5km A
89 Mikołaj Lipski 2005 Dąbrowa Górnicza bieg 5km A
90 Tomasz Lipski 1982 Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain Squad bieg 5km A
91 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
92 Daria Kotyk 1991 Dąbrówka bieg 5km A
93 Małgorzata Markowska 1975 Dąbrówka bieg 10km A
94 Ewa Knaflewska 1983 Dąbrówka bieg 5km A
95 Justyna Ostropolska Dąbrówka A
96 Andrzej Nowak 1984 Dachowa bieg 10km A
97 Ryszard Baczyński Damaslawek Biegający Górnik Wapno A
98 Patrycja Nowak Daszewice A
99 Ewa Drapińska 1976 Dębienko NW 5 km A
100 Maciek Drapiński 2002 Dębienko NW 5 km A
101 Tomek Drapiński 1970 Dębienko NW 5 km A
102 Wojtek Drapiński 2007 Dębienko NW 5 km A
103 Arkadiusz Filipów 1992 Dębno bieg 5km A
104 Dorota Lelinska 1985 Dębno bieg 5km A
105 Kinga Gawron 1992 Dobieżyn bieg 5km A
106 Katarzyna Skowrońska 196119611961 Dopiewiec NW 5 km A
107 Joanna Skowrońska 198719871987 Dopiewiec NW 5 km A
108 Małgorzata Skowrońska 198919891989 Dopiewiec NW 5 km A
109 Renata Drzewiecka 1981 Dopiewo NW 5 km A
110 Artur Jasiczak 1990 Dopiewo Mosina bieg 10km A
111 Krzysztof Królik 1981 Dopiewo DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
112 Violetta Królik 1982 Dopiewo DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
113 Artur Jasiczak Dopiewo A
114 Angelika Król Dopiewo A
115 Jakub Krzysztoszek 2007 Duszniki bieg 10km A
116 marcin Krzysztoszek 1979 Duszniki bieg 10km A
117 Lidia Czarnecka Elbląg A
118 Agnieszka Małecka Gadki A
119 Inna Ukrainska Gdańsk A
120 Marek Pućka Gniezno A
121 Kasia Skowrońska 2000 Gniezno Dziki bieg 10km A
122 Monika Kaźmierczak-Pućka Gniezno A
123 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno Dziki bieg 10km A

Strony