LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet
24 Karolina Sobczak zalasewo B
25 Marcin Lehwark Koziegłowy DRUŻYNA SZPIKU A
26 Monika Czaińska Poznań A
27 Jakub Magdziński poznań A
28 AGA Kubacka Radzyny Sportowy Kaźmierz A
29 Ilona Chałubińska Komorniki A
30 Ewa Kotyla-Pietrzak Tarnowo Podgórne A
31 Emilia Jaróżek Rawicz Gorylki A
32 Małgorzata Małecka Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno A
33 Agnieszka Borowska Skórzewo Letri A
34 Kinga Tomaszewska Krosno B
35 Natalia Statkiewicz Poznań A
36 Piotr Szczeszek Poznań A
37 Alina Galbas Rokietnica ruukki B
38 Jakub Myszczyński Skwierzyna --- A
39 Grzegorz Maciejewski Poznań A
40 Rafał Paczkowski Poznań Kuźnia Triathlonu Czerwonak Biega A
41 Jadwiga Duda -Krzemieniewska Szamotuły KB Szamotuły A
42 Robert Kowalak Kostrzyn Walka Kostrzyn A
43 Patrycja Nowak Daszewice A
44 Norbert Zbylut Poznań A
45 Ireneusz Rogala Poznań ROXKIJE Rokietnica A
46 Monika Kruszewska Luboń Maratończyk Poznań A
47 Natalia Laudańska Bydgoszcz B
48 Rafał Jędraszczyk Szczecin B
49 Anna Wróblewska Krzyszkowo ROXKIJE Rokietnica A
50 Dorota Kownacka Twardogóra B
51 Renata Balcerzak Kiekrz A
52 Adam Zastrow Poznań Maratończyk Poznań A
53 Kinga Juskowiak Poznań DRUŻYNA SZPIKU A
54 Alina Winkel Poznań A
55 Dariusz Kołodziejczyk Poznań A
56 Kamil Kotoński Poznań A
57 Wiesław Wiącek Skoki A
58 Daria Lutomska Komorniki A
59 Lidia Czarnecka Elbląg A
60 Zuzanna Jernaą Masłowo Gorylki B
61 Roman Madejski Poznań A
62 Dariusz Sienniak Skórzewo Kangur Skórzewo B
63 Kamil Łokietek Żerków A
64 JERZY CHOLEWA POZNAŃ A
65 Anna Mikuła Poznań A
66 Tomasz Budny Rokietnica B
67 Paulina Musiał Paterek --- A
68 Dariusz Bielawiak Oborniki A
69 Ella Markulak ŻaryCF CFZ A
70 Danuta Brzezińska Śmigiel A
71 Jerzy Zacharski Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka A
72 Jacek Melon Jastrowie Run Goku Team A
73 Kamil Pazik Poznań A
74 Przemyslaw Grzywaczyk Luboń Maratończyk Poznań A
75 Oliwia Dziankowska Bydgoszcz B
76 Natalia Adamkowska Szczecin B
77 Małgorzata Szabelska Mosina A
78 Robert Kownacki Twardogóra B
79 Dominik Rogalski Bąbliniec B
80 Daria Łukasiewicz Poznań Maratończyk Poznań A
81 Dawid Grzybowski Poznań A
82 Małgosia Rachuta Kórnik Ekipa Parkun Kórnik A
83 Paweł Janicki Poznań A
84 Lidia Ryś Kórnik A
85 Lidia Kotońska Poznań A
86 Dorota Bartosiewicz Poznań A
87 Szymon Szcześniak Suchy Las SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE A
88 Patryk Bobecki Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Witkowo Biega A
89 Bogumiła Silska Luboń A
90 Błażej Knap Poznań A
91 Marlena Wawrzyniak Żerków A
92 Mateusz Tomczak Serby A
93 Maciej Kozłowski Leszno A
94 Toek Masztalerz SĘDZINKO B
95 Bartosz Tasarek Poznań B
96 Mateusz Hurysz Poznań Biegacz z Poznania - República Dominicana A
97 Zbyszek Markulak Żary CFZ A
98 Zuzanna Bielecka Warszawa K.S. Victoria Potęgowo A
99 Barbara Zacharska Trzcianka Fabryka Nodrica Trzcinka A
100 Magdalena Długa Złotów TEAM TERMINATORun A
101 Urszula Cieszyńska Poznań A
102 Iwona Kuśmirek Kamionki A
103 Barbara Walas-Gwizdała Poznań BRAK A
104 Sebastian Dworzyński Miały Dworki Team A
105 MACIEJ PARSZEWSKI PIŁA J.A.K.B. B
106 Agata Zuchowska Wrocław Władek Team A
107 Aleksander Augustyn Kaźmierz Sportowy Kaźmierz A
108 Jacek Potok Tarnow A
109 Beata Grzybowska Poznań A
110 Paulina Stolarek Poddębice Zdyszani.pl A
111 Adam Stawicki Oborniki A
112 Hubert Stanisławski Gostyń B
113 Magdalena Zygmanowska Szczytniki A
114 Magdalena Chrząszcz Sochaczew A
115 Laura Mętel Suchy Las A
116 Michał Dotka Granowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
117 Błażej Budny Poznań A
118 Magdalena Stachowiak KONARZEWO STĘSZEW TEAM A
119 Patryk Wawrzyniak żerków A
120 Zuzanna Buchwald Poznań A
121 Ewelina Łukasiewicz Poznań A
122 Agnieszka Piechocka Oborniki B
123 Paula Niwińska Zalasewo A

Strony