LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ursortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
24 Jarosław Stecko 1962 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
25 Mateusz Rudowicz 1988 Poznań bieg 5km A
26 Krzysztof Grzeszczak 1994 Poznań TORPOL RUNING TEAM bieg 5km B
27 Joanna Halska 1999 Poznań bieg 5km A
28 Magdalena Łuczak 1971 Oborniki NW 5 km A
29 Damian Biegała 1998 Poznań bieg 5km A
30 Ewelina Kita 1986 Luboń bieg 5km A
31 Aleksandra Wnuk 1998 Poznań bieg 5km A
32 Andrzej Woźny 1997 Kuślin BRAK bieg 5km A
33 Anna Dworzańska-Gul 1984 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
34 Marek Czaplicki Nekla A
35 Katarzyna Zawiślak Miękowo A
36 JERZY CHOLEWA POZNAŃ A
37 Magdalena Filipiak Opalenica A
38 Agnieszk Kijak Robakowo Fraszkowanieibieganie.blogspot.com A
39 SYLWIA WOJTKOWIAK Śrem Strefa Walki Śremski Sport A
40 Dariusz Bielawiak Oborniki A
41 Arkadiusz Staśkowiak Opalenica A
42 Jarek Jackowiak Poznań gRUNwald Team Poznań A
43 Sławomir Urbaniak Ślesin BRAK A
44 Jerzy Zacharski Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka A
45 Joanna Kotowska Chyby IVc biega A
46 Bartosz Mantaj Złotniki A
47 Lesicka Elżbieta Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK Ciacha i Czapy A
48 Tomasz Budny Rokietnica B
49 Beata Sabiłło Krosno B
50 Barbara Dworzyńska Poznań Dworki Team A
51 Agnieszka Małecka Gadki A
52 Ella Markulak ŻaryCF CFZ A
53 Małgorzata Molińska Poznań B
54 Justyna Liskowiak Poznań DWS - dla własnej satysfakcji A
55 Monika Szał Pobiedziska Walka Kostrzyn A
56 Kamil Łokietek Żerków A
57 Sylwia Antkowiak Poznań Maratończyk Poznań A
58 Witold Gertig Pobiedziska A
59 Michał Hubert Bilski Poznań M&M A
60 Paulina Musiał Paterek --- A
61 Sławomir Wichniarek Ostroróg A
62 Ewa Kramer-Dwóżnik Wronki A
63 Patryk Jaśkowski Kościan A
64 Danuta Brzezińska Śmigiel A
65 Iwona Maślanka Śmigel NORDIC SPORT 2021 A
66 Andrzej Baczyński Wapno Biegający Górnik Wapno A
67 Daniel Staszewski Poznań A
68 Anna Mikuła Poznań A
69 Kacper Maciński Promnice A
70 Angelika Król Dopiewo A
71 Asia Kołodziejczak Sochaczew A
72 Anna Kolasińska 1983 Poznań POZNAŃ bieg 5km A
73 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
74 Agnieszka Dzioban 1997 Poznań bieg 5km B
75 Zuzanna Różalska 1995 Poznań bieg 5km A
76 Kamil Kurzeja 1991 Poznań Pekabex bieg 5km A
77 Katarzyna Markiewicz 1987 Poznań NW 5 km A
78 Sandra Brakowska 1984 Poznan bieg 5km A
79 Agy Ocieczek 1984 Poznań bieg 5km A
80 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A
81 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo Unilever team NW 5 km A
82 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 5km A
83 Marta Powaga 1979 Poznań Polychem Systems NW 5 km A
84 Milena Dembik 1975 Poznań NW 5 km A
85 Maciej Mikołajczak 1981 Poznań bieg 5km A
86 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 5km A
87 Aneta Krukowska 1972 Poznań DWS - dla własnej satysfakcji NW 5 km A
88 Roman Rożkowski 1958 Śrem ID PAN Kórnik bieg 5km A
89 ALINA DANIELEWSKA 1983 POZNAŃ NW 5 km A
90 Jakub Magdziński 1997 Poznań bieg 5km B
91 Maciek Drapiński 2002 Dębienko NW 5 km A
92 Dominika Wolniewicz 1988 Poznań bieg 5km A
93 AGNIESZKA Borkowska 1983 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
94 Ania Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
95 Michał Woliński 1991 Poznań bieg 5km A
96 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km B
97 Mirosław Glapiak 1985 Siekierki Wielkie bieg 5km A
98 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nodrica Trzcinka NW 5 km A
99 Ewa Michalczuk 1985 Poznań bieg 5km A
100 Łukasz Olszak 1982 Śrem Joteł Instalacje bieg 5km A
101 Katarzyna Lewicz 1998 Poznań bieg 5km A
102 Mateusz Chodara 1996 Cychry bieg 5km B
103 Oleh Pryimachuk 1996 Poznań bieg 5km B
104 Kamil Friska 1996 Michorzewo bieg 5km A
105 Adrian Ciborski 2000 Poznań bieg 5km A
106 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A
107 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn / Jestem od Romka bieg 5km A
108 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A
109 Daria Trybuś 1994 Śrem bieg 5km A
110 Mateusz Werbliński 1993 Plewiska NW 5 km A
111 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A
112 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań RKL KUSY Rokietnica bieg 5km A
113 OLA ZIEMNIEWSKA 2006 Kaźmierz GUMISIE bieg 5km A
114 Ewelina Cytlak 1984 Skórzewo NW 5 km B
115 Dorota Dalke 1979 Wągrowiec Wataha MKW team NW 5 km A
116 Olga Grzankowska 1999 Złotniki bieg 5km A
117 Andrzej Płażalski 1972 Poznań bieg 5km A
118 Wojciech Oczkoś 1982 Lusówko Rakieta Poznań bieg 5km A
119 Grzegorz Jankowski 1960 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
120 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki bieg 5km A
121 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM NW 5 km A
122 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
123 Aleksander Utrajczak 1947 Poznań Marsz Po Zdrowie Poznań NW 5 km A

Strony