324 |
Dawid |
Grzybowski |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
325 |
Edmund |
Grzyl |
1963 |
Chrustowo |
|
bieg 10km |
A |
|
326 |
Przemyslaw |
Grzywaczyk |
|
Luboń |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
327 |
Paweł |
Gul |
1985 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
328 |
Julia |
Gwara |
|
Zielona Góra |
|
|
B |
|
329 |
Julia |
Gwara |
2004 |
Zielona Góra |
|
bieg 5km |
A |
|
330 |
Adrianna |
Głowacka |
1995 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
|
331 |
Joanna |
Halska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
332 |
Mateusz |
Halski |
1994 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
333 |
Karolina |
Hamrol |
1978 |
Grodzisk Wlkp. |
|
NW 5 km |
A |
|
334 |
Joanna |
Hamrol |
1974 |
Złotniki |
|
NW 5 km |
A |
|
335 |
Weronika |
Haufa-Dworzyńska |
|
Miały |
Dworki Team |
|
A |
|
336 |
Katarzyna |
Hejnar-Glumińska |
1980 |
Kościan |
TGV Club |
bieg 10km |
A |
|
337 |
Jola |
Henka |
1963 |
Poznań |
Neonówki Raszei |
NW 5 km |
A |
|
338 |
Natalia |
Herfort |
1987 |
Rostworowo |
|
bieg 5km |
A |
|
339 |
Marcin |
Herkowiak |
1976 |
Kiszkowo |
Ostatnich Gryzą Psy |
bieg 10km |
A |
|
340 |
Piotr |
Hernik |
1987 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
341 |
Klaudia |
Hernik |
1990 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
342 |
Piotr |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
343 |
Klaudia |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
344 |
Katarzyna |
Hoppe |
1988 |
Luboń |
|
bieg 10km |
A |
|
345 |
Ewa |
Huber |
1988 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
346 |
Mateusz |
Hurysz |
|
Poznań |
Biegacz z Poznania - República Dominicana |
|
A |
|
347 |
Anna |
Hynek |
1963 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
NW 5 km |
A |
|
348 |
Anna |
Hynek |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
|
A |
|
349 |
Beata |
Ignor |
1965 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
350 |
Izabela |
Iwanowska |
1983 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
351 |
Anna |
Jacewicz |
|
Poznań |
|
|
A |
|
352 |
Jarek |
Jackowiak |
1961 |
Poznań |
gRUNwald Team Poznań |
bieg 5km |
A |
|
353 |
Jarek |
Jackowiak |
|
Poznań |
gRUNwald Team Poznań |
|
A |
|
354 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
355 |
Agata |
Jakubowska |
1997 |
Inowrocław |
|
bieg 10km |
A |
|
356 |
Olga |
Jakubowska |
2000 |
Inowrocław |
|
bieg 10km |
A |
|
357 |
Jakub |
Jakubowski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
358 |
Mateusz |
Jakubowski |
|
Poznań |
|
|
B |
|
359 |
Paweł |
Jamróz |
1982 |
Głogów |
|
bieg 10km |
B |
|
360 |
Jan |
Janasik |
1996 |
Środa Wlkp. |
|
bieg 10km |
A |
|
361 |
Paweł |
Janicki |
|
Poznań |
|
|
A |
|
362 |
Wojciech |
Jankowiak |
2004 |
Poznan |
|
bieg 5km |
B |
|
363 |
Grzegorz |
Jankowski |
1960 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
364 |
Marcin |
Janowski |
1979 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
365 |
Janusz |
Janowski |
1983 |
Wierzonka |
biegam sam |
bieg 5km |
A |
|
366 |
Klaudyna |
Jarosławska |
1985 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
367 |
Emilia |
Jaróżek |
|
Rawicz |
Gorylki |
|
A |
|
368 |
Artur |
Jasiczak |
1990 |
Dopiewo |
Mosina |
bieg 10km |
A |
|
369 |
Artur |
Jasiczak |
|
Dopiewo |
|
|
A |
|
370 |
Marek |
Jasiński |
2007 |
Poznań |
FORMATIQ RUN |
bieg 5km |
A |
|
371 |
Piotr |
Jasiński |
1971 |
Poznań |
FORMATIQ RUN |
bieg 5km |
A |
|
372 |
Jakub |
Jaskólski |
1991 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
373 |
Patryk |
Jaśkowski |
|
Kościan |
|
|
A |
|
374 |
Paweł |
Jazikowski |
1972 |
Poznań |
PJ TECH |
bieg 10km |
A |
|
375 |
Rafał |
Jędraszczyk |
|
Szczecin |
|
|
B |
|
376 |
Przemysław |
Jędrych |
1977 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
377 |
Przemysław |
Jędrych |
|
Poznań |
|
|
A |
|
378 |
Małgorzata |
Jędrzejak |
|
Skórzewo |
|
|
A |
|
379 |
Norbert |
Jędrzejczak |
1996 |
Buk |
Getinge Infecteam |
bieg 5km |
A |
|
380 |
Barbara |
Jedynak |
|
Poznań |
|
|
A |
|
381 |
Krzysztof |
jena |
1956 |
Pniewy |
team postep pniewy |
bieg 5km |
A |
|
382 |
Aldona |
Jenerowicz |
1971 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
383 |
Zuzanna |
Jernaą |
|
Masłowo |
Gorylki |
|
B |
|
384 |
Marcin |
Jezierski |
1986 |
Welna |
RPB |
bieg 10km |
A |
|
385 |
Milena |
John |
1982 |
Poznań |
Piłaci z Kałaibów |
bieg 10km |
A |
|
386 |
Mariusz |
Józefiak |
|
Poznań |
|
|
B |
|
387 |
Mariusz |
Józefiak |
|
Poznań |
|
bieg 10km |
B |
|
388 |
Antoni |
Józefowski |
2006 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
389 |
Alina |
Juchiewicz |
2001 |
Poznań |
|
bieg 10km |
B |
|
390 |
Anna |
Jurecka |
1974 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
391 |
Grzegorz |
Jurecki |
|
Poznań |
|
|
A |
|
392 |
Grzegorz |
Jurecki |
1974 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
393 |
Sebastian |
Juś |
1996 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
394 |
Jan |
Juskowiak |
2001 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
395 |
Kinga |
Juskowiak |
|
Poznań |
DRUŻYNA SZPIKU |
|
A |
|
396 |
Ligia |
Kaczmarek |
|
Poznan |
|
|
B |
|
397 |
Krzysztof |
Kaczmarek |
1984 |
Grodzisk Wlkp |
BIMBERTEAM |
bieg 10km |
A |
|
398 |
Marta |
Kaczmarek |
1982 |
Radzyny |
Sportowy Kaźmierz |
bieg 10km |
A |
|
399 |
Tomasz |
Kaczmarek |
1972 |
Radzyny |
Sportowy Kaźmierz |
bieg 10km |
A |
|
400 |
Ligia |
Kaczmarek |
2000 |
Poznan |
|
bieg 5km |
A |
|
401 |
Monika |
Kaiser |
1977 |
Plewiska |
ESSA Klub |
bieg 5km |
B |
|
402 |
Bartosz |
Kaiser |
1978 |
Plewiska |
ESSA Klub |
bieg 10km |
A |
|
403 |
Anna |
Kaja |
1979 |
Koziegłowy |
|
bieg 10km |
A |
|
404 |
Adrian |
Kalisz |
1985 |
Kórnik |
Wolf Team |
bieg 10km |
B |
|
405 |
Radosław |
Kandulski |
1983 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
406 |
Daria |
Kaniewska |
1973 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
407 |
Dawid |
Kaniewski |
1992 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
408 |
Kamil |
Kapusta |
1989 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
409 |
Filip |
Karaśkiewicz |
1987 |
Wiry |
|
bieg 5km |
A |
|
410 |
Karolina |
Karaśkiewicz-Majchrzak |
1972 |
Koziegłowy |
Goslinskie powsinogi |
bieg 5km |
A |
|
411 |
Mikołaj |
Karcz |
|
Poznań |
|
|
B |
|
412 |
Kinga |
Karmelita |
1996 |
Baborówko |
|
bieg 5km |
A |
|
413 |
HONORATA |
KARPOWICZ |
1978 |
Kowanówko |
|
bieg 5km |
A |
|
414 |
DARIA |
Kasztarynda |
1988 |
Chodzież |
CHTR |
bieg 10km |
A |
|
415 |
Tomek |
Kaszyński |
1978 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
416 |
Olga |
Kawa |
1981 |
Suchy Las |
|
bieg 10km |
A |
|
417 |
Adrian |
Kawala |
1998 |
Rakoniewice |
|
bieg 10km |
B |
|
418 |
Agnieszka |
Kaźmierczak |
1978 |
Grodzisk Wlkp. |
|
bieg 10km |
A |
|
419 |
Ania |
Kaźmierczak |
1987 |
Margonin |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
420 |
Jacek |
Kaźmierczak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
421 |
Monika |
Kaźmierczak-Pućka |
|
Gniezno |
|
|
A |
|
422 |
Bożena |
Kałka |
1988 |
Rawicz |
|
NW 5 km |
A |
|
423 |
Magdalena |
Kałos |
1985 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|