LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023 - BIEGI DLA DZIECI

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Pakiet
19 Julia Andrzejewska 2019 Murowana Goślina A
20 Nela Antkowiak Jeziorki Jesiorki A
21 Maciej Antoszek 2009 MIĘDZYRZECZ TEAM ANTOSZEK A
22 Mateusz Augustjański 2013 Poznań A
23 Wiktor Awedyk 2015 Poznań UKS Cityzen B
24 Tymoteusz Barcik 2011 Plewiska KS Canarinhos Skórzewo A
25 Kazimierz Bartkowiak 2015 Poznań SP67 A
26 Amelia Bartkowiak 2010 Poznań UKS SPRINT PRZEŹMIEROWO A
27 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
28 Krysia Baszyńska 2011 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
29 Władek Baszyński 2013 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
30 Franciszek Batko 2013 Złotniki A
31 DORIAN BAUMANN Garby SKS UNIA SWARZĘDZ A
32 DORIAN BAUMANN 2014 Garby SKS UNIA SWARZĘDZ A
33 Tomasz Bauza 2016 Poznań A
34 Stanisław Berbeć 2013 Poznań SP67 A
35 Julia Berć 2011 Plewiska A
36 Paweł Berus 2013 Daszewice B
37 Mateusz Berus 2016 Daszewice B
38 Zosia Białas 2013 Poznań A
39 Zuzia Białas 2015 Poznań A
40 Julia Bieleń 2013 Poznań SP45 A
41 Łucja Bieleń 2016 Poznań SP45 A
42 DOMINIK BIERNACIK 2016 Koziegłowy A
43 Konstancja Bober 2018 Poznań A
44 Konstantin Boginskiy 2014 Mieczewo Szkoła Rogalin B
45 Aleksander Boguszewski 2014 Poznań SP 67 POZNAŃ A
46 Kajetan Borkowski 2021 Poznań B
47 Michał Brakowski 2014 Poznan A
48 Ryszard Brakowski 2017 Poznan A
49 Michał Brakowski Poznań A
50 Ryszard Brakowski Poznań A
51 ALEKSANDRA BRYNDAL 2017 POZNAŃ N/A A
52 Zofia Brzezińska Śmigiel A
53 Barbara Brzezińska Śmigiel A
54 Ula Brzezińska 2020 Poznań A
55 Aleksander Cegielski 2017 Poznań A
56 Wiktor Cegielski 2013 Poznań UKS SP nr 45 A
57 Julia Cel 2017 Świecie B
58 Marcelina Cel 2021 Świecie B
59 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy A
60 Maja Chojnacka Gułtowy A
61 Leon Chrzanowski 2014 Poznan B
62 Jan Chrzanowski 2018 Poznan B
63 Marcin Chłopek 2017 Robakowo B
64 Krzysiu Chłopek 2020 Robakowo B
65 Maksymilian Cieślak 2016 Swarzędz A
66 Maria Cieślińska 2013 Poznań A
67 Dominik Cybulski 2013 Poznań Akademia Reissa B
68 Dagmara Czajka 2020 Poznań POZNAŃ A
69 Weronika Czajka 2017 Poznan POZNAŃ A
70 Jagoda Czajka 2012 Poznań POZNAŃ A
71 Rozalia Czarnota 2020 Poznań AZS B
72 Stanisław Czechanowski 2019 Poznań Dzikie Świnie A
73 Helena Czerwińska 2010 Poznań UKS SPRINT PRZEŹMIEROWO A
74 Jan Czerwinski Mosina A
75 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz #Szymanowski Team A
76 Maja Czeszak Nowy Lubosz #Szymanowski Team A
77 Julia Czeszak Nowy Lubosz #Szymanowski Team A
78 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #Szymanowski Team A
79 Marcel Czeszewski Poznań Przedszkole nr 100 B
80 JULIA CZUBRYT 2018 Poznan A
81 Malwina Dąbkiewicz 2018 Poznań A
82 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin A
83 Szymon Dalke Zamość UKB Szubin A
84 Iga Desperak 2020 Bogdanowo A
85 Leon Desperak 2020 Bogdanowo A
86 Nikos Dimakos 2017 Dabrowka A
87 Daniil Dimov 2013 Komorniki A
88 Adrian Dobiecki Radzewo A
89 Adrian Dobiecki 2012 Radzewo A
90 Anna DOBIEŻYŃSKA Rabowice A
91 Alicja DOBIEŻYŃSKA Rabowice A
92 Stanisław Dolata 2016 Poznań B
93 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
94 Pola Dowhań Wschowa A
95 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
96 Aleksander Dowhań Wschowa A
97 Karol Dudek 2013 Biskupice wlkp. A
98 Antonina Duszyńska 2012 Poznań A
99 Leon Duszyński 2016 Poznań A
100 Anastazja Dworzyńska Miały Dworki Team A
101 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
102 Edyta Fabiś 2017 Poznań GTV Phoenix Akademia A
103 Franciszek Fąfera 2014 Poznań SP67 A
104 Bianka Filipowska 2017 Koziegłowy A
105 Fabian Filipowski 2016 Koziegłowy A
106 Piotr Filosek Murowana Goślina A
107 Martyna Filosek Murowana Goślina A
108 Marysia Frąckowiak 2019 Poznań A
109 Eryk Furgala Bielsko A
110 Amelia Furgala Bielsko A
111 Eryk Furgała 2013 Bielsko A
112 Amelia Furgała 2018 Bielsko A
113 Urszula Furman 2015 Łęczyca A
114 Julia Furman 2018 Łęczyca A
115 Tadeusz Furmańczyk 2016 Skórzewo A
116 Bartosz Furmańczyk 2019 Skórzewo A
117 Wiktor Furmaniak 2017 Dopiewo A
118 Adrian Furmaniak 2019 Dopiewo A

Strony