BIEG W DOBRYM KIERUNKU PO WIELKOPOLSKIM PARKU NARODOWYM

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Ewa Adamska 1984 Komorniki HERNIK TEAM 7km
2 Tomasz Adamski 1975 Komorniki Rodzina Adamsów 7km
3 Aleksandra Anioła 1999 Luboń 7km
4 Katarzyna Balcerek 1988 Stęszew Maratończyk Poznań 7km
5 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Maratończyk Poznań 7km
6 Patrycja Banaszak 1994 Mosina Arktyka Biega 7km
7 Damian Bartkowiak 1979 Zakrzewo 7km
8 Magdalena Bartoszak 1991 Wiry 7km
9 Przemysław Bendlewski 1984 Jeziorki 14km
10 Bartosz Berłowski 1986 Plewiska Albeco Team 14km
11 Grzegorz Berłowski 1980 Szreniawa Komorniki MTB Team 7km
12 Mateusz Berłowski 2006 Szreniawa Komorniki MTB Team 7km
13 Marcin Biesiada 1989 Komorniki 7km
14 Magda Binkowska 1984 Komorniki 7km
15 Lidia Blaszka-Griffin 1986 Poznań Blaszki Team 7km
16 Ola Borecka 1978 Komorniki 14km
17 Karol Borowski 1990 Krosno 14km
18 Maria Brykarczyk 2008 Komorniki Maratonki 7km
19 FLORIAN BRZEZICHA 1953 SZRENIAWA 7km
20 Bartłomiej Buczyński 2002 Chodzież Jot Mur team 7km
21 Maksymilian Budych 2007 Daszewice 7km
22 Ewa Chełek 1992 Rosnowo 7km
23 Bartosz Chełek 1992 Rosnowo 14km
24 Stanisław Chmielewski 1974 Wiry 14km
25 Zuzanna Chołdrych 2003 Komorniki 7km
26 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość 7km
27 Damian Cichoń 1995 Poznań 14km
28 Paulina Coda-Górniak 1986 Walwrianowo 7km
29 Adam Czarny 1987 Plewiska 7km
30 Marta Dembińska 1995 Dopiewiec DRUŻYNA SZPIKU 14km
31 Józef Djaczenko 1955 Poznań 7km
32 Barbara Dobroć 2000 Poznań 7km
33 Andrzej Dudkowiak 1985 Wiry 14km
34 Damian Dudziak 1997 Komorniki 7km
35 Przemysław Durczyński 1994 Poznań 7km
36 Patrycja Fehlau 1988 Chomęcice Fehlau Run Team 7km
37 Robert Fiedler 1970 Wiry 7km
38 Sebastian Franek 1977 Luboń WLKP Mountains Ultra 7km
39 Dominik Furmaniak 1998 Komorniki 14km
40 Julia Galin 2004 Luboń 14km
41 Norbert Gąsowski 1996 Walerianowo 7km
42 Szymon Gębski 1981 Rosnówko 7km
43 Agata Gielnik 1993 Komorniki Maratonki 7km
44 Łukasz Gielnik 1994 Komorniki Maratonki 7km
45 Katarzyna Gizińska 1983 Plewiska 7km
46 Jakub Goiński 1983 Plewiska 14km
47 Sebastian Golczak 1976 Komorniki Komornicka Grupa Biegowa GRZMOT 7km
48 Paweł Górczyński 1981 Wiry Za linią mety 14km
49 Paweł Górniak 1992 Walerianowo 14km
50 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Fundacja Dzięki tobie 7km
51 Anna Gruszka 1974 Plewiska 7km
52 Natalia Grycka 1990 Komorniki 7km
53 Angelika Grzonka 1989 Luboń 7km
54 Irena Grzywocz 1951 Mosina 7km
55 Piotr Gzieło 2003 Kiekrz 7km
56 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki HKS 14km
57 Daria Głowacka 1984 Komorniki RunForFun 7km
58 Jacek Głowacki 1981 Komorniki RunForFun 7km
59 Paweł Głowacki 1966 Komorniki 14km
60 Robert Głowiński 1974 Komorniki Komornicka Grupa Biegowa GRZMOT 14km
61 Oskar Głowiński 1994 Komorniki Komornicka Grupa Biegowa GRZMOT 14km
62 Aleksander Hatlas 1979 Komorniki ALVO RACING TEAM 14km
63 Grzegorz Holka 1986 Rosnówko Komorniki MTB Team 7km
64 Sara Holka 1989 Rosnówko Komorniki MTB Team 7km
65 Magdalena Janicka 1988 Krosinko FUNDACJA PRZYRODOBRANIE 14km
66 BARTOSZ JANIK 1988 KOMORNIKI 14km
67 Natalia Jankowska 2001 Komorniki 7km
68 Zuzanna Janowska 2002 Komorniki 14km
69 Halina Juskowiak 1987 Komorniki 14km
70 Aleksandra Kaczan 1975 Plewiska KGW ROSNÓWKO 7km
71 Katarzyna Kaczmarek 1978 Rosnówko KGW ROSNÓWKO 7km
72 Agnieszka Karalus 1987 Głuchowo 7km
73 Mariusz Karalus 1987 Głuchowo 14km
74 Kacper Karski 2001 Inowroclaw 7km
75 Rafal Karski 1964 Inowroclaw 7km
76 EWA KARŁOWSKA 1985 POZNAŃ 7km
77 Olga Karłowska 1979 Poznań 7km
78 Jakub Kaźmierczak 1985 Jeziorki 14km
79 Bartłomiej Kędzia 1977 Radomicko Szymanowski Team 7km
80 Yulia Kerebko 1988 Komorniki Fundacja Dzięki Tobi 7km
81 Jakub Kiona 1976 Chomęcice 14km
82 Michał Kiona 2008 Chomęcice 14km
83 Magdalena Kizeweter 1972 Komorniki 7km
84 Maja Knychała 1988 Rosnówko KGW ROSNÓWKO 14km
85 Patryk Kornacki 1995 Komorniki 7km
86 Maciej Kołowski 1984 Poznań PUK Komorniki 14km
87 Robert Krawczyk 1969 Luboń 14km
88 Natalia Krekora 1981 Mosina FUNDACJA PRZYRODOBRANIE 14km
89 Katarzyna Krzycka 1983 Przeźmierowo Komorniki MTB Team 14km
90 Paulina Kubinska 1992 Głuchowo 7km
91 Jacek Kudliński 1969 Komorniki 7km
92 Radosław Kurkiewicz 1969 Plewiska 14km
93 Anna Kwapiszewska 1988 Komorniki 7km
94 Katarzyna Len 1973 Gołuski 14km
95 Tomasz Lewicki 1972 Szreniawa Os. Kompozytorów Szreniawa 7km
96 Paweł Lewicki 1999 Szreniawa Os. Kompozytorów Szreniawa 7km
97 Katarzyna Lisewska 1969 Poznan 7km
98 Jola Lubczyńska 1969 Komorniki KGB GRZMOT Komorniki 7km
99 Piotr Maik 1978 Dopiewo SPRINT DOPIEWO 7km
100 Tomasz Maik 1987 Dopiewo SPRINT DOPIEWO 14km

Strony