Lista startowa - XXIII Leśny Bieg Kolejarski

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Arkadiusz Andrzejewski 1990 Bydgoszcz RCP Running Team bieg 5km
2 Michał Domiesiewicz 1994 Bydgoszcz Vossloh bieg 10km
3 Martyna Kęsy 2005 Bydgoszcz RCP Running Team bieg 5km
4 Mateusz Mroczek 1998 Bydgoszcz RCP Running Team bieg 5km
5 Łukasz Wasilewski 1984 Bydgoszcz Vossloh bieg 5km
6 Monika Adamska-Marciniak 1987 Łochowice marsz NW 5km
7 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz bieg 10km
8 Agnieszka Anthonis 1983 Bydgoszcz bieg 5km
9 Kevin Anthonis 1993 Bydgoszcz bieg 5km
10 Tomasz Astukiewicz 1970 Bydgoszcz bieg 5km
11 Agnieszka Astukiewicz 1968 Bydgoszcz bieg 5km
12 Katarzyna Augustynowicz 1980 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz bieg 10km
13 Marek Babiarz 1978 Bydgoszcz bieg 10km
14 Remigiusz Bąk 1978 Bydgoszcz bieg 5km
15 Michał Banachewicz 1981 Toruń marsz NW 5km
16 Patrycja Banachewicz 1980 Toruń marsz NW 5km
17 Agnieszka Barczak 1982 Janikowo AgAB bieg 5km
18 Jacek Baumgart 1962 Osielsko Biegaj z Dębami bieg 10km
19 Edmund Bejgier 1968 Osielsko bieg 10km
20 Michal Belnik 1991 Bydgoszcz UKS TRAPER ZŁOCIENIEC bieg 10km
21 Roman Berebecki 1951 Rypin RKS LECH RYPIN bieg 10km
22 Anna Białkowska 1990 Barcin bieg 5km
23 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław bieg 10km
24 Magdalena Biernacka 1989 Żołędowo bieg 10km
25 Karol Biernacki 2006 Bydgoszcz RCP Running Team bieg 5km
26 Maria Borkowska 1984 Toruń Pilarski Team bieg 10km
27 ANDRZEJ BRATEK 1959 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz bieg 5km
28 Kamil Brążkiewicz 1995 Bydgoszcz Vossloh bieg 5km
29 Anna Brzezińska 1972 Wąbrzeźno bieg 5km
30 Paweł Brzeziński 1977 Bydgoszcz bieg 5km
31 Rafał Brzóskiewicz 1984 Toruń bieg 10km
32 Adam Bulka 1980 Osielsko bieg 5km
33 Remigiusz Burchard 1981 Bydgoszcz marsz NW 5km
34 Ewelina Burchard 1983 Bydgoszcz marsz NW 5km
35 Michał Burczyk 1982 Szubin Vossloh bieg 5km
36 Michał Butowski 1973 Bydgoszcz bieg 10km
37 Robert Buzalski 1974 Bydgoszcz Orange Polska bieg 10km
38 Ewa Chełchowska 1992 Olsztyn BRBK - biegli w podatkach marsz NW 5km
39 Grzegorz Chełmicki 1973 Bydgoszcz bieg 5km
40 Monika Chełminiak 1982 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz bieg 5km
41 Patryk Chojnacki 1995 Bydgoszcz bieg 5km
42 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Zielone Groszki Poznań marsz NW 5km
43 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość bieg 10km
44 AGNIESZKA CIACIUCH 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team bieg 5km
45 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią bieg 10km
46 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER marsz NW 5km
47 Adam Ciesielski 1982 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią bieg 10km
48 Anna Ćwiklińska 1979 Bydgoszcz Asseco Active Team bieg 10km
49 Robert Ćwiok 1965 Bydgoszcz RCP Running Team bieg 5km
50 Dawid Cyl 1980 Bydgoszcz Zielony Pelikan bieg 10km
51 Rajmund Czechowski 1943 Toruń Runcross Rozgarty bieg 10km
52 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza bieg 10km
53 Agnieszka Dąbrowska 1981 Bydgoszcz Life Balance Place marsz NW 5km
54 Sylwia Dąbrowska 1982 Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno bieg 5km
55 Robert Dąbrowski 1980 Inowrocław bieg 5km
56 Leszek Dąbrowski 1977 Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno bieg 5km
57 Jerzy Dańczuk 1962 Bydgoszcz bieg 10km
58 Jan Darocha 1955 Toruń marsz NW 5km
59 Wiktor Doczekalski 2001 Pakość PPMT Inowrocław bieg 5km
60 Tomasz Draganek 1982 Zielonka Vossloh bieg 5km
61 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Pociąg Do Biegania bieg 10km
62 Anna Drobyszewska 1980 Toruń bieg 10km
63 Krzysztof Drobyszewski 1980 Toruń bieg 10km
64 Dorota Drzewiecka 1983 Bydgoszcz marsz NW 5km
65 Martyna Drzewiecka-Pindel 1991 Bydgoszcz bieg 10km
66 Mikołaj Drzewiecki 1985 Bydgoszcz bieg 10km
67 Monika Dulat 1990 bydgoszcz bieg 5km
68 Paweł Dzierliński 1986 Świecie The Runners Świecie bieg 10km
69 Justyna Falkowska 1982 Kowalewo Pomorskie marsz NW 5km
70 ANNA FEDORSKA 1980 SULECHOW Gladiatorzy marsz NW 5km
71 PAWEŁ FEDORSKI 1974 SULECHOW Gladiatorzy marsz NW 5km
72 Mateusz Fiksat 1992 Bydgoszcz bieg 5km
73 Małgorzata Filipek 1989 Bydgoszcz parkrun Bydgoszcz bieg 10km
74 Anna First 1994 Osielsko RUN BYDGOSZCZ bieg 10km
75 Malwina Fizyczak 1994 Żnin bieg 5km
76 Karol Fulat 1966 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz bieg 10km
77 Arkadiusz Fuminkowski 1975 Aleksandrów Kujawski polkrys team bieg 10km
78 Karolina Gackowska 1998 Bydgoszcz RCP Running Team bieg 5km
79 Maria Gadomska 1952 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ bieg 5km
80 Alicja Gapińska 1993 Bydgoszcz bieg 5km
81 Adam Garbarczyk 1992 Bydgoszcz bieg 10km
82 Mariusz Gawrsiak 1964 Bydgoszcz bieg 10km
83 Adam Gawrych 1990 Bydgoszcz bieg 10km
84 Michał Gehrke 1996 Bydgoszcz bieg 10km
85 Dorota Gierczak 1987 Bydgoszcz Łapa_Tri_Run Crew bieg 10km
86 Grażyna Gierszewska 1970 Bydgoszcz bieg 10km
87 Stefan Giolda 1956 Błądzim TKKF Kolejarz Bydgoszcz marsz NW 5km
88 Paweł Giolda 1983 Bydgoszcz bieg 10km
89 Roman Godziuk 1960 Toruń bieg 10km
90 Marta Gonerska 1989 Wierzchucin Król. Vossloh bieg 5km
91 Tomasz Gorgol 1978 Bydgoszcz Fordonrunners bieg 10km
92 Adam Gracz 1981 Solec Kujawski bieg 10km
93 Jacek Grajzer 1966 Poznań PSŻ POZNAŃ bieg 10km
94 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia bieg 10km
95 Daniel Grochocki 1997 Bydgoszcz bieg 5km
96 Krzysztof Grochowski 1994 Bydgoszcz Vossloh bieg 5km
97 Grażyna Gromowska 1964 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz bieg 5km
98 Mirosław Gruda 1956 Osielsko bieg 5km
99 Maja Gruszka 1980 Bydgoszcz marsz NW 5km
100 Marek Gruszka 1960 Maksymilianowo marsz NW 5km

Strony