Lista startowa - XXIII Leśny Bieg Kolejarski - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy  
1 Tymoteusz Alski 2017 Stanisławka Iskra Zamość Rynarzewo  
2 Alicja Anthonis 2017 Bydgoszcz    
3 Iga Bednarowocz 2017 Bydgoszcz    
4 Maja Bednarowocz 2011 Bydgoszcz    
5 Aleksander Biernacka 2017 Żołędowo    
6 Mikołaj Biernacki 2021 Żołędowo    
7 Aaron Budroni 2015 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON  
8 Weronika Burchard 2011 Bydgoszcz    
9 Natalia Burchard 2011 Bydgoszcz    
10 Gabriela Chojnacka 2015 Bydgoszcz    
11 Gniewko Cichulski 2018 Bydgoszcz    
12 Szymon Dalke 2017 Zamosc UKB Szubin  
13 Tonio Derengowski 2019 Bydgoszcz Przedszkole Jagódka  
14 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz    
15 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz    
16 Antoś Gapiński 2015 Bydgoszcz    
17 Wiktor Ginter 2013 Jarużyn    
18 Aleks Ginter 2017 Jarużyn Ginter BROTHERS  
19 MARCEL GRACZYKOWSKI 2016 Bydgoszcz    
20 Maja Grochowalska 2011 Bydgoszcz Groszki  
21 Michał Grochowalski 2015 Bydgoszcz Groszki  
22 Kacper Grządziela 2010 PARYŻ Paryż  
23 Maksymilian Głowacki 2016 Żołędowo    
24 Leon Hołtyn 2017 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz  
25 Oliwia Iwaniewicz 2019 Bydgoszcz    
26 Alan Jabs 2016 Bydgoszcz    
27 Aleksander Jackowiak 2014 Bydgoszcz    
28 Aleksy Jankowski 2015 Bydgoszcz    
29 Oliwier Jezierski 2013 Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz  
30 Szymon Jezierski 2017 Bydgoszcz    
31 Hanna Kaniak 2018 Czarnowo    
32 Wojciech Kaniak 2014 Czarnowo    
33 Jaś Klatecki 2019 Bydgoszcz    
34 Iga Klawikowska 2015 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz  
35 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz  
36 Konstanty Klinowski 2017 Bydgoszcz    
37 Wiktor Kowalewski 2012 Kcynia    
38 Bartłomiej Kowalski 2013 Bydgoszcz    
39 Jakub Kowalski 2011 Bydgoszcz    
40 Laura Kruszyńska 2015 Solec Kujawski Fordonrunners  
41 Nikodem Krzyżanowski 2014 Bydgoszcz Gwiazda Bydgoszcz  
42 Jakub Krzyżanowski 2016 Bydgoszcz Gwiazda Bydgoszcz  
43 Emil Kubacki 2017 Bydgoszcz    
44 Jan Kubiak 2016 Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz  
45 Zofia Kubiak 2019 Bydgoszcz    
46 Antonina Kłosowska 2018 Niemcz    
47 Zuzia Manikowska 2015 Bydgoszcz    
48 Leon Manikowski 2017 Bydgoszcz    
49 Maksymilian Matuła 2015 Bydgoszcz    
50 Kornelia Mazalon 2018 Bydgoszcz    
51 Amelia Małkowska 2012 Bydgoszcz    
52 Wiktor Morawski 2018 Bydgoszcz Przedszkole Panda bydgoszcz  
53 Szymon Mosek 2012 Bydgoszcz    
54 Sebastian Mosek 2014 Bydgoszcz    
55 Franek Ostrowski 2015 Solec kujawski    
56 Marysia Ostrowski 2018 Solec kujawski    
57 Monika Pawelec 2017 Bydgoszcz    
58 Leon Pawlak 2017 Ciele    
59 Jan Postawa 2017 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek  
60 Stanisław Postawa 2021 Bydgoszcz    
61 Oliwia Rogozińska 2014 Bydgoszcz #TEAMOCHAL  
62 Urszula Ryszkiewicz 2020 Bydgoszcz    
63 Stefan Ryszkiewicz 2020 Bydgoszcz    
64 Tymon Rzepka 2015 Stronno    
65 Fabian Rzepka 2016 Stronno    
66 Nikodem Saganowski 2018 Bydgoszcz Football Baby Bydgoszcz  
             
             

67

Martyna Szypura 2009 Bydgoszcz    
68 Mikołaj Warlikowski 2017 Bydgoszcz    
69 Maja Wawrocka 2012 Bydgoszcz    
70 Mikołaj Wójcik 2013 Bydgoszcz    
71 Natalia Wojtkowiak 2018 Bydgoszcz    
72 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz KP Polonia  
73 Aleksander Zalewski 2018 Bydgoszcz    
74 Franciszek Zalewski 2014 Bydgoszcz    
75 Olaf Żech 2017 Bydgoszcz    
76 Igor Żech 2019 Bydgoszcz    
77 Wiktoria Zielińska 2014 Toruń    
78 Leon Zieliński 2021 Toruń    
79 Amelia Łukaszewska 2019 Zamość    

 

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur Miasto Klub sportowy
80 Ksawery Bajdziak 2017 Nakło nad Notecią Team Run Nakło
81 Marta Bąk 2010 bydgoszcz
82 Maja Bąk 2013 Bydgoszcz
83 Wiktor Bartczak 2014 Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz
84 Iga Bartczak 2016 Bydgoszcz
85 Kacper Bocheński 2011 Stolno Nadwiślanin Chełmno
86 Pola Borowczak 2018 Bydgoszcz
87 Jakub Brzozowski 2015 Bydgoszcz
88 Małgorzata Bulka 2012 Osielsko
89 Mateusz Chrustowski 2013 Bydgoszcz
90 Nikola Diabelec 2009 Bydgoszcz
91 Dominik Dobrowolski 2017 Bydgoszcz
92 Gabriela Fiorenza 2019 Bydgoszcz
93 Lena Gapińska 2014 Bydgoszcz
94 Pola Gapińska 2018 Bydgoszcz
95 Zosia Graczykowska 2019 Bydgoszcz
96 Franciszek Grochowski 2016 Witosław
97 Anastazja Horyna 2018 Bydgoszcz Nasti Team
98 Konstanty Hołtyn 2020 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
99 Gracjan Jagieła 2010 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
100 Jan Jagodziński 2015 Bydgoszcz Akademia Piłkarska Małych Mistrzów
101 Maja Jendruszewska 2017 Bydgoszcz
102 Zuzanna Jendrzejewska 2021 Łochowo
103 Jakub Jendrzejewski 2018 Łochowo
104 Tymon Jerchewicz 2012 Bydgoszcz
105 Jędrzej Jerchewicz 2009 Bydgoszcz
106 Michalina Kaczmarek 2008 Pakość
107 Michał Kalata 2016 Bydgoszcz
108 Oliwia Kandyba 2018 Bydgoszcz
109 Marta Kapsa 2012 Bydgoszcz Fundacja Czas na Bydgoszcz
110 Karol Kleist 2009 Stolno Nadwiślanin Chełmno
111 Nikodem Kmieciak 2020 Bydgoszcz
112 Filip Kmieciak 2017 Bydgoszcz
113 Ignacy Kordus 2019 Solec Kujawski
114 Mieszko Kordus 2017 Solec Kujawski Klub Karate Kyokushin Solec Kujawski
115 Wojciech Kordus 2014 Solec Kujawski Klub Karate Kyokushin Solec Kujawski SP4 Solec Kujawski
116 Julia Koziorzemska 2015 Łochowo
117 Bartosz Koziorzemski 2012 Łochowo
118 Kornelia Kuc 2014 Bydgoszcz
119 Anastazja Kudła 2013 Bydgoszcz Muks Pietnastka
120 Amelia Lamparska 2008 Inowrocław
121 Wojcieh Lamparski 2011 Inowrocław
122 Zuzia Lewandowska 2015 Bydgoszcz
123 Nina Lewandowska 2013 Bydgoszcz
124 Szymon Lewandowski 2013 Bydgoszcz
125 Remigiusz Luchowski 2019 Bydgoszcz
126 Klara Malinowska 2020 Bydgoszcz
127 Leon Malinowski 2017 Bydgoszcz
128 Zosia Marciniak 2020 Łochowice
129 Antek Marciniak 2015 Łochowice
130 Iwo Masłowski 2016 Toruń
131 Helenka Mokwa 2016 Łochowo
132 Barbara Murawska 2017 Bydgoszcz
133 Szymon Młynarek 2011 Występ
134 Krystian Nakielski 2017 Bydgoszcz
135 Zofia Nowakowska 2014 Łochowice
136 Michal Nowakowski 2010 Łochowice
137 Jan Nowakowski 2011 Łochowice
138 Iga Obrębska 2012 Bydgoszcz Fundacja Czas na Bydgoszcz
139 Marianna Okulicz 2017 Bydgoszcz
140 Krzysztof Osuch 2014 Bydgoszcz
141 Aleksandra Pawlikowska 2010 Stolno Nadwiślanina Chełmno
142 Maja Przekwas 2020 Aleksandrów Kujawski Parkrun Toruń
143 Michał Rydzkowski 2011 Bydgoszcz
144 Helena Skibińska 2017 Ciele Przedszkole Serduszko Bydgoszcz
145 Paweł Smerliński 2016 Bydgoszcz
146 Cezary Soliński 2014 Bydgoszcz RCP Running Team
147 Anita Trzeciak 2017 Bydgoszcz
148 Pola Trzeciak 2019 Bydgoszcz
149 Nadia Wiśniewska 2013 Stolno Nadwiślanin Chełmno
150 Natalia Witucka 2018 Bydgoszcz
151 Wojciech Witucki 2019 Bydgoszcz
152 Krzyś Wojewoda 2015 Toruń Runcross Rozgarty
153 Fabian Wojtysiak-Kwoczak 2015 Bydgoszcz
154 Patryk Wolak 2011 Solec Kujawski BKS Bydgoszcz
155 Przemek Wyszomirski 2017 Bydgoszcz
156 Milena Łącka 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
157 Ignacy Łącki 2013 Nowy Dwór Mazowiecki