Lista startowa - XI BIEG PRZEŁAJOWY „KAPI” GRAND PRIX 2024 - lista dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 ANTONI ADAMOWICZ 2012 Poznań
2 TYMON ADAMOWICZ 2014 Poznań
3 Franciszek Andrzejczak 2014 Zalasewo
4 Nina Andrzejczak 2014 Zalasewo
5 Julia Andrzejewska 2019 Murowana Goślina
6 Liliana Bielecka 2018 Poznań Naramowice Biegają
7 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy
8 Maja Chojnacka 2017 Gułtowy
9 Adam Chojnacki 2012 Poznań
10 Jowita Chwaszcz 2019 Poznań
11 Wojciech Cieślik 2012 Poznań
12 Fernando Costa 2013 Poznań
13 Helena Costa 2013 Poznań
14 Julia Człapa 2017 Poznań Naramowice Biegają
15 Jadwiga Dados 2016 Poznań
16 Witold Dados 2019 Poznań
17 Szymon Dalke 2017 Zamość
18 Bartosz Feliksiak 2012 Oborniki
19 Martyna Filosek 2021 Murowana goślina
20 Piotr Filosek 2014 Murowana goślina
21 Nikodem Fladrzyński 2013 Wągrowiec
22 JAKUB Giera 2015 Poznań HERNIK TEAM
23 ANIA Giera 2017 Poznań HERNIK TEAM
24 Kornelia Giezek 2014 Poznań BAJKOWY TEAM
25 Julia Giezek 2014 Poznań BAJKOWY TEAM
26 ADAM GIZIŃSKI 2021 WĄGROWIEC
27 Kacper Gruszczyński 2017 Witaszyce
28 Kazimierz Humbla 2014 Poznań
29 Maria Jankowska 2017 Poznań
30 Wojciech Jankowski 2019 Poznań
31 Maksymilian Jurkiewicz 2020 Poznań Olga i przyjaciele
32 Zuzanna Konieczka 2015 Biedrusko niezrzeszona
33 Klaudia Konieczka 2017 Biedrusko niezrzeszona
34 Kacper Korbacz 2021 Swarzędz
35 Alicja Kozłowska 2014 Koziegłowy Enea Energetyk
36 Natan Kozłowski 2018 Poznań
37 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica RKL KUSY Rokietnica
38 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team
39 Julia Krzesiek 2014 Poznań
40 Oskar Krzesiek 2012 Poznań
41 Natalia Kubasińska 2018 Borówiec
42 Filip Kudela 2018 Poznan
43 Zuzanna Kudela 2020 Poznan
44 Kasjan Majcherek 2020 Poznań
45 Antonina Majcherek 2017 Poznań
46 Michał Mantaj 2017 Poznań
47 Hanna Mantaj 2014 Poznań
48 Tymon Mazurkiewicz 2020 POZNAŃ
49 Julia Małyszek 2011 Poznań
50 Michał Małyszek 2014 Poznań
51 Klara Milejczak 2019 Poznań
52 Zuzanna Nawrot 2016 Rokietnica Asgard SP z o. o.
53 Alicja Niwińska 2015 Poznań ŚLIMAKI
54 Tomasz Niwiński 2019 Poznań ŚLIMAKI
55 Lilianna Nowak 2014 Poznań Naramowice Biegają
56 Emilia Oleszak 2015 Lusówko GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne
57 Łucja Paluszak 2018 Poznań Przedszkole nr46 Poznań
58 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznań
59 Alan Pawlicki 2021 Poznań
60 Klaudia Pazdej-Iwańska 2017 POZNAŃ BRAK
61 Franciszka Pewińska 2022 Wągrowiec
62 ALICJA PISAREK 2014 Poznań
63 Jan Piłat 2012 Lubosz
64 Alicja Ratajczak 2017 Poznań
65 Leon Rygalski 2019 Dominowo
66 Antoni Sabura 2018 Poznań
67 Olaf Schaefer 2018 Poznań
68 Ksawery Selmoser 2015 Kościan
69 Aleksandra Śliwak 2011 Poznań
70 Bartosz Śliwak 2013 Poznań
71 Jędrzej Smukała 2015 Poznań
72 Jagna Sobucka 2012 Poznań
73 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka
74 Marcel Stróżyk 2019 Poznań
75 Igor Sulkowski 2011 Poznań
76 Kamil Sulkowski 2011 Poznań
77 Rita Szmidt 2020 Poznań
78 Oliwia Szymańczuk 2018 Poznań Naramowice Biegają
79 Liliana Szymańczuk 2015 Poznań Naramowice Biegają
80 Zofia Szymoniak 2016 Poznań Naramowice Biegają
81 Mikołaj Szymoniak 2019 Poznań Naramowice Biegają
82 Antonina Targowska-Budniak 2014 Koziegłowy UKS GROT KOZIEGŁOWY
83 Jakub Tuszyński 2015 Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
84 Wojciech Tuszyński 2019 Poznań
85 Kacper Wielkopolan 2015 Swarzędz SKS UNIA SWARZĘDZ
86 Franek Woźniak 2015 Gułtowy
87 Bartosz Włodarski 2018 Poznań
88 Franciszek ŻUROWSKI 2013 POZNAŃ
89 Jakub ŻUROWSKI 2014 POZNAŃ