Lista startowa - LISTA STARTOWA - OCTOBERFOREST RUN

LP Imię Nazwisko Ur Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Dystans
1 Andrzej Kubiak 1980 Łódź Sportowe Świry Bieg 10km
2 Michał Gmerek 1989 Zalesie Biegacze Jarocin Bieg 10km
3 Mieczysław Wojdyła 1964 Wrocław chodzę bo lubię Marsz NW 5km
4 Paweł Tarzecki 1983 Witaszyce Biegacze Jarocin Bieg 10km
5 Sylwia Tarzecka 1983 Witaszyce Marsz NW 5km
6 Włodzimierz Knie 1982 Sucha Sucha -Żerków Bieg 10km
7 Karolina Szymkowiak 2003 Solec Bieg 5km
8 Renata Krugiolka 1985 Pniewy Marsz NW 5km
9 Łukasz Paś 1992 Pleszew Bieg 5km
10 Adrian Polerowicz 1980 Piaski Bieg 10km
11 Piotr Góralski 1980 Piaski Sportowe Świry Bieg 10km
12 Renata Bogusławska 1971 Ostrów Wielkopolski Bieg 5km
13 MARIA WRÓBEL 1985 OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bieg 5km
14 TOMASZ WRÓBEL 1987 OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bieg 5km
15 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL Marsz NW 5km
16 Konrad Ranecki 1987 Nowe Miasto nad Wartą Bieg 5km
17 Aleksandra Ranecka 1990 Nowe Miasto nad Wartą Bieg 5km
18 Anna Słotwińska 1985 NIECHLÓW Marsz NW 5km
19 Mariusz Słotwiński 1981 NIECHLÓW Marsz NW 5km
20 Mateusz Antkowiak 1985 Miłosław Biegacze Jarocin Bieg 10km
21 Jakub Błaszczyk 1981 Mieszków Bieg 10km
22 Jolanta Jaś 1968 Leszno Bieg 5km
23 Piotr Woźny 1992 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN Bieg 10km
24 Bartłomiej Ryba 1997 Krotoszyn Błoniaki Krotoszyn Bieg 5km
25 Paulina Szymanowska 1981 Krotoszyn Błoniaki Krotoszyn Bieg 5km
26 Krzysztof Paterek 1987 Krotoszyn Błoniaki Krotoszyn Bieg 5km
27 Magdalena Minta 1974 Krotoszyn Mięta z Pomarańczą Bieg 10km
28 Mariusz Wawrzyniak 1994 Koźmin Wlkp. WITKOWSKI & WINIARSKI RUNNING TEAM Bieg 5km
29 Marta Pater 1996 Koźmin Wielkopolski Bieg 5km
30 ELŻBIETA FABISIAK 1983 KOŹMIN WIELKOPOLSKI Bieg 5km
31 Michał Garsztka 1997 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega Bieg 10km
32 TOMASZ FABISIAK 1982 KOŹMIN WIELKOPOLSKI Bieg 10km
33 Łukasz Witwicki 2001 Kotlin Bieg 10km
34 Magdalena Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM Marsz NW 5km
35 Małgorzata Rzepecka 1987 Jarocin 16 Batalion Remontu Lotnisk Bieg 5km
36 Jan Grzegorzewski 2001 Jarocin Bieg 5km
37 Agnieszka Borkowska 1979 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
38 Błażej Frankiewicz 1964 Jarocin Bieg 10km
39 Jakub Wojdecki 1980 Jarocin Bieg 5km
40 Rafał Pospieszny 1979 Jarocin Bieg 10km
41 Krystian Konsztowicz 1984 Jarocin Bieg 10km
42 Sylwia Sołtysiak 1978 Jarocin JMBS Team Bieg 10km
43 Alina Ziętkowska 1977 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
44 Irmina Kałuża 1977 Jarocin Bieg 5km
45 Marcin Wąsik 1985 Jarocin Bieg 10km
46 Bartosz Sip 1986 Jarocin Bieg 5km
47 Jakub Grzeszczyk 1988 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
48 Zofia Kałuża 2007 Jarocin Bieg 5km
49 Jacek Kowalczyk 1979 Jarocin Bieg 10km
50 Wiesław Woźniczka 1951 Jarocin Parkrun Park Radolińskich Jarocin Bieg 5km
51 Ewa Rybka 1974 Jarocin Bieg 5km
52 Robert Pospieszny 1975 Jarocin Bieg 5km
53 Janusz Taraszkiewicz 1976 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
54 Anna Matecka 1989 Jarocin 16 Batalion Remontu Lotnisk Bieg 5km
55 Natalia Biernacik 1977 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
56 ŁUKASZ DORSZ 1983 Jarocin Bieg 10km
57 Adam Skowroński 1972 Jarocin Bieg 10km
58 Ewa Szcześniak 1981 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
59 Krzysztof Ermanowicz 1998 Jarocin Bieg 10km
60 Klaudia Minta-Ekert 1985 Jarocin Bieg 5km
61 Magdalena Włodarczyk 1983 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
62 Maria Wojdecka 1984 Jarocin Bieg 5km
63 Ewa Menzel 1986 Jarocin Bieg 5km
64 Damian Ekert 1983 Jarocin Bieg 10km
65 Waldemar Wolniak 1982 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
66 Paulina Wojtkowiak 1983 Jarocin Bieg 5km
67 Weronika Sobkowiak 1984 Jarocin Bieg 5km
68 Natalia Helik 1993 Jaraczewo Biegacze Jarocin Bieg 5km
69 Robert Staszak 1987 Grabowo Królewskie 23/2 Bieg 10km
70 Piotr Matuszak 1998 Golina Bieg 10km
71 Maciej Urny 1993 Golina 16 Batalion Remontu Lotnisk Bieg 5km
72 Michał Centka 1978 Gizałki Studio fryzur Arleta Centka Bieg 10km
73 Katarzyna Frąckowiak 1989 Donrzyca Bieg 5km
74 Anita Betka 1983 Czekanów Bieg 5km
75 Grzegorz Łyskawka 1985 Cielcza Biegacze Jarocin Bieg 5km
76 Jakub Orszulak 2004 Cielcza Bieg 5km
77 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM Marsz NW 5km