Lista startowa - LISTA STARTOWA - OCTOBERFOREST RUN

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans
1 Klaudia Minta-Ekert 1985 Jarocin Bieg 5km
2 Łukasz Witwicki 2001 Kotlin Bieg 10km
3 Irmina Kałuża 1977 Jarocin Bieg 5km
4 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL Marsz NW 5km
5 Jacek Kowalczyk 1979 Jarocin Bieg 10km
6 Damian Ekert 1983 Jarocin Bieg 10km
7 Karolina Szymkowiak 2003 Solec Bieg 5km
8 Zofia Kałuża 2007 Jarocin Bieg 5km
9 Renata Krugiolka 1985 Pniewy Marsz NW 5km
10 Robert Pospieszny 1975 Jarocin Bieg 5km
11 Weronika Sobkowiak 1984 Jarocin Bieg 5km
12 Adam Skowroński 1972 Jarocin Bieg 10km
13 Ewa Rybka 1974 Jarocin Bieg 5km
14 Marta Pater 1996 Koźmin Wielkopolski Bieg 5km
15 Maria Wojdecka 1984 Jarocin Bieg 5km
16 Renata Bogusławska 1971 Ostrów Wielkopolski Bieg 5km
17 Bartosz Sip 1986 Jarocin Bieg 5km
18 Błażej Frankiewicz 1964 Jarocin Bieg 10km
19 Rafał Pospieszny 1979 Jarocin Bieg 10km
20 MARIA WRÓBEL 1985 OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bieg 5km
21 Aleksandra Ranecka 1990 Nowe Miasto nad Wartą Bieg 5km
22 Katarzyna Frąckowiak 1989 Donrzyca Bieg 5km
23 Sylwia Tarzecka 1983 Witaszyce Marsz NW 5km
24 TOMASZ WRÓBEL 1987 OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bieg 5km
25 Krzysztof Ermanowicz 1998 Jarocin Bieg 10km
26 ELŻBIETA FABISIAK 1983 KOŹMIN WIELKOPOLSKI Bieg 5km
27 Konrad Ranecki 1987 Nowe Miasto nad Wartą Bieg 5km
28 Jakub Błaszczyk 1981 Mieszków Bieg 10km
29 Jakub Wojdecki 1980 Jarocin Bieg 5km
30 Robert Staszak 1987 Grabowo Królewskie 23/2 Bieg 10km
31 Anna Słotwińska 1985 NIECHLÓW Marsz NW 5km
32 TOMASZ FABISIAK 1982 KOŹMIN WIELKOPOLSKI Bieg 10km
33 Krystian Konsztowicz 1984 Jarocin Bieg 10km
34 Jakub Orszulak 2004 Cielcza Bieg 5km
35 ŁUKASZ DORSZ 1983 Jarocin Bieg 10km
36 Adrian Polerowicz 1980 Piaski Bieg 10km
37 Anita Betka 1983 Czekanów Bieg 5km
38 Mariusz Słotwiński 1981 NIECHLÓW Marsz NW 5km
39 Michał Garsztka 1997 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega Bieg 10km
40 Piotr Woźny 1992 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN Bieg 10km
41 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM Marsz NW 5km
42 Magdalena Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM Marsz NW 5km
43 Magdalena Minta 1974 Krotoszyn Mięta z Pomarańczą Bieg 10km
44 Magdalena Włodarczyk 1983 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
45 Ewa Szcześniak 1981 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
46 Agnieszka Borkowska 1979 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
47 Mateusz Antkowiak 1985 Miłosław Biegacze Jarocin Bieg 10km
48 Natalia Biernacik 1977 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
49 Natalia Helik 1993 Jaraczewo Biegacze Jarocin Bieg 5km
50 Michał Gmerek 1989 Zalesie Biegacze Jarocin Bieg 10km
51 Alina Ziętkowska 1977 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
52 Janusz Taraszkiewicz 1976 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
53 Grzegorz Łyskawka 1985 Cielcza Biegacze Jarocin Bieg 5km
54 Jakub Grzeszczyk 1988 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
55 Paweł Tarzecki 1983 Witaszyce Biegacze Jarocin Bieg 10km
56 Waldemar Wolniak 1982 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
57 Małgorzata Rzepecka 1987 Jarocin 16 Batalion Remontu Lotnisk Bieg 5km
58 Anna Matecka 1989 Jarocin 16 Batalion Remontu Lotnisk Bieg 5km
59 Maciej Urny 1993 Golina 16 Batalion Remontu Lotnisk Bieg 5km
60 Sylwia Sołtysiak 1978 Jarocin JMBS Team Bieg 10km
61 Michał Centka 1978 Gizałki Studio fryzur Arleta Centka Bieg 10km
62 Wiesław Woźniczka 1951 Jarocin Parkrun Park Radolińskich Jarocin Bieg 5km
63 Włodzimierz Knie 1982 Sucha Sucha -Żerków Bieg 10km
64 Paulina Szymanowska 1981 Krotoszyn Błoniaki Krotoszyn Bieg 5km
65 Krzysztof Paterek 1987 Krotoszyn Błoniaki Krotoszyn Bieg 5km
66 Bartłomiej Ryba 1997 Krotoszyn Błoniaki Krotoszyn Bieg 5km