V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
501 Arkadiusz Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
502 Szymon Sobczak 2008 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
503 Anna Splitt 1982 Mrocza Team Run Nakło nie A bieg 5km
504 Jarosław Sporek 1966 Klotyldzin Aktywny Margonin nie A bieg 5km
505 Marek Springer 1988 Gołańcz tak A bieg 5km
506 Szymon Springer 1985 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
507 Adrian Spychalski 1979 Pleszew nie A bieg 10km
508 Mariusz Śramski 1958 Piła Nova Term tak A marsz NW 5km
509 Sławomir Stachowiak 1977 Damasławek TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 10km
510 Monika Stachowska 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
511 WALDEMAR STAMM 1969 LESZNO Maraton Leszno nie A bieg 10km
512 Daniel STAMM 1993 LESZNO Maraton Leszno nie A bieg 10km
513 Damian Starszak 1993 Gołańcz tak A bieg 5km
514 Sara Staszak 1993 Rogoźno Rogiewicz Running Team nie A bieg 10km
515 Karol Stawniak 1948 Żnin KGHM Metraco Polkowice nie A marsz NW 5km
516 Dawid STEFANIAK 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
517 Karolina Stefaniak 1977 Skoki Sport Team Skoki nie A marsz NW 5km
518 Marzena Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie A marsz NW 5km
519 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie A bieg 5km
520 Ewa Stempniak 1984 Szamocin WłóczyKije nie A marsz NW 5km
521 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin WłóczyKije/ CBL Szamocin nie A marsz NW 5km
522 Danuta Strychalska Rysz 1989 GOŁAŃCZY TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
523 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie A bieg 5km
524 Barbara Sularz 1987 Gołańcz Skra Paterek tak A marsz NW 5km
525 Leszek Śwital 1974 Margonin Morsy Margonin nie A bieg 10km
526 Małgorzata Synoracka 1988 Gołancz tak A bieg 5km
527 Edyta Szczepaniak 1989 Wągrowiec nie A bieg 5km
528 Przemysław Szczepaniak 1990 Wągrowiec nie A bieg 5km
529 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina nie A bieg 10km
530 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Gladiatorzy nie A marsz NW 5km
531 Mati Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie A bieg 10km
532 Marta Szkudlarz 1990 Czerlin tak A marsz NW 5km
533 Kuba Szmania 2001 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
534 Agata Szmania 1985 Margonin Aktywny Margonin nie A marsz NW 5km
535 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
536 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
537 Paweł Szmania 1973 Poznan MKS Przemysław Poznan nie A bieg 10km
538 Mariusz Szmania 1983 Margonin Aktywny Margonin nie A bieg 10km
539 Waldemar Szreder 1984 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
540 Patryk Szulc 1991 Rudki PCH_RUN nie A bieg 10km
541 MARZENA SZULC-MIKOŁAJCZAK 1984 Wągrowiec NW WĄGROWIEC nie A marsz NW 5km
542 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 5km
543 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
544 Dominika Szwedowicz 2001 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
545 Beata Szyjkowska 1989 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
546 ŁUKASZ SZYMANOWSKI 1979 ŚWIĘCIECHOWA nie A bieg 5km
547 Krzysztof SZymaNOwski 1993 Wyskoć #Szymanowski Team nie A bieg 10km
548 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie A bieg 10km
549 Katarzyna Szymańska 1992 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
550 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wlkp BGW Runners nie A bieg 5km
551 Paweł Tomaszewski 2002 Gołańcz Zamek Gołańcz tak A bieg 5km
552 Marcin Tomaszewski 1981 Gołańcz tak A bieg 5km
553 Arkadiusz Tomecki 1976 Gniezno Witkowo Biega nie A bieg 5km
554 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
555 Agata Tworek 1989 Gołańcz tak A marsz NW 5km
556 Marzena Ucińska 1986 Gołańcz tak A marsz NW 5km
557 Karolina Ucińska 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A marsz NW 5km
558 Wioletta Waberska 1964 Wschowa Aktywna Wschowa nie A bieg 10km
559 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz tak A marsz NW 5km
560 Radosław Wachowiak 1990 Gołańcz tak A bieg 5km
561 Martyna Wachowiak 1997 Gołańcz tak A bieg 5km
562 Michał Wachowiak 1989 Gołańcz Czerwony Smok Wągrowiec tak A bieg 5km
563 Anita Wachowiak 1992 Poznań nie A marsz NW 5km
564 Angelika Wachowicz 1996 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
565 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
566 Michał Wajer 1985 Osiek nie A bieg 10km
567 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań BRAK nie B bieg 10km
568 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
569 Zbigniew Walczak 1987 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
570 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
571 Maciej Walkowiak 1985 Środa Wlkp Polonia Środa nie A bieg 10km
572 Sławomir Walkowiak 1992 Wągrowiec nie A bieg 10km
573 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno Jestem od Romka nie A bieg 10km
574 Adrian Waszak 1995 Lubasz Kama Run Czarnków nie A bieg 10km
575 Emilia Werbicka 1992 Kcynia nie A bieg 5km
576 Maria Wesoła 1982 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
577 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie A bieg 10km
578 Łukasz Wiatrowski 1987 Wągrowiec nie A bieg 5km
579 filip wieczorek 1990 Piła nie A bieg 10km
580 Beata Wieczorek 1973 Dopiewo nie A marsz NW 5km
581 Marcin Wieczorek 1980 Dopiewo nie A bieg 10km
582 Mariusz Wieliński 1983 Stobnicko Stobnicko Biega nie A bieg 10km
583 Kinga Wierciak-Nowak 1992 Ujście Team Ujście nie A bieg 5km
584 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa nie A bieg 10km
585 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
586 PAULINA WINIARSKA 1988 WSCHOWA Endorfina Wschowa nie A bieg 10km
587 Zuzanna Winkel 2007 Poznań MUKS Poznań nie A bieg 10km
588 Artur Winkel 1982 Poznań nie A bieg 10km
589 Leszek Wiśniewski 1960 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
590 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście nie A bieg 10km
591 Radosław Wochal 1998 Gołańcz tak B bieg 10km
592 Filip Wojtas 1999 Piła TeamFast nie B bieg 10km
593 Sylwia Wojtkowiak 1985 Śrem nie A bieg 5km
594 Anna Wójtych 1976 Gołańcz TeamRunGolancz tak A bieg 5km
595 Emil Wójtych 2008 Gołańcz TeamRUNGołańcz tak A bieg 5km
596 Robert Wójtych 1972 Gołańcz TeamRUNGołańcz tak A bieg 10km
597 Alan Woźniak 2003 Gołańcz tak A bieg 5km
598 Beata Woźniak 1977 Koziegłowy Gladiatorzy nie A marsz NW 5km
599 Przemysław Wrzeszcz 1974 KÓRNIK Polonia Środa nie A bieg 10km
600 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie A bieg 10km

Strony