V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
401 Anna Pastewska 1991 Lniano WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
402 Ewa Pater 1982 Naklo Skra Paterek nie A bieg 10km
403 Monika Pater 1982 Kcynia Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
404 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare #Team Run Gołańcz nie A bieg 10km
405 Patryk Patro 2001 Brzeźno Stare nie A bieg 5km
406 Marta Pauszek 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
407 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie A bieg 10km
408 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie A bieg 10km
409 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
410 Marta Pawlicka 2002 Gołańcz tak A marsz NW 5km
411 ADAM PAWŁOWSKI 1985 MUROWANA GOŚLINA nie A marsz NW 5km
412 Mariusz Pawłowski 1979 Gołańcz tak A bieg 10km
413 Ewa Peksa 1979 Kobylec nie A bieg 5km
414 Robert Piasecki 1998 Wągrowiec Team Garnuch nie A bieg 10km
415 Kamila Piątek 1986 Wągrowiec nie A bieg 5km
416 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie A bieg 5km
417 Krzysztof Piechowiak 1958 Gołańcz tak A marsz NW 5km
418 Paweł Piechowiak 1983 Gołańcz tak A bieg 5km
419 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
420 Piotr Piechowiak 1983 Gołańcz Chawłodno tak A bieg 5km
421 Hubert Piechowiak 2006 Gołańcz tak A bieg 5km
422 Dorota Piechowiak 1988 Gołańcz Chawłodno tak A marsz NW 5km
423 Marcin Pilarski 1985 Kcynia nie A bieg 5km
424 Romka Piotrowska 1995 Gołańcz tak A bieg 5km
425 Krzysztof Piotruk 2008 Wągrowiec InPower nie A bieg 5km
426 SŁAWOMIR PISAREK 1981 WAPNO nie B bieg 10km
427 Dominik Pituła 2001 Bydgoszcz Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 10km
428 Karolina Plewa 1982 Chodzież nie A bieg 5km
429 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz nie A bieg 5km
430 Anna Pol 1978 Gołańcz tak A marsz NW 5km
431 Piotr Pol 1983 Wągrowiec #Team Run Gołańcz nie A bieg 5km
432 Roman Pol 1979 Gołańcz tak A bieg 5km
433 Paweł Polak 1992 Inowrocław Toruń Nordic Team nie B marsz NW 5km
434 MARCIN POLAWSKI 1976 MOGILNO nie A bieg 5km
435 Ryszard Politycki 1952 Piła Nova Term nie A bieg 10km
436 Cezary Popielski 1998 Wągrowiec BGW Runners nie A bieg 5km
437 Dorota Poprawska 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A marsz NW 5km
438 MAŁGORZATA PORĘBNA 1993 CHOJNA #Team Run Gołańcz tak A bieg 5km
439 Aleksander Poszwiński 1967 Zaborówiec nie A bieg 10km
440 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
441 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
442 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
443 Artur Prokop 1990 Szubin nie A bieg 5km
444 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl nie A bieg 5km
445 Katarzyna Ptaszyńska 1981 Kcynia nie A marsz NW 5km
446 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
447 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog nie A marsz NW 5km
448 Iwona Pyrek 1981 Wałcz nie A bieg 10km
449 Małgorzata Rajek 1989 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
450 Adam Raszewski 1998 Środa Wielkopolska nie A bieg 10km
451 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa nie A bieg 10km
452 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno @zabiegany_tata_ignasia nie A bieg 10km
453 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A bieg 10km
454 Joanna Romel 1998 Gołańcz tak A bieg 5km
455 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
456 Roman Rożkowski 1958 Śrem Masters Śrem nie A bieg 10km
457 Aleksandra Russ 1972 Osielsko nie A bieg 5km
458 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Marta&Michał Team nie A bieg 10km
459 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie A bieg 10km
460 Paweł Rzeszut 1997 Szubin WATAHA L-PAAK nie B bieg 5km
461 Tomasz Rzeszut 1987 Nakło nad Notecią WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
462 Jerzy Rzeszut 1963 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
463 Marcin Safian 1989 Piła Nova Term nie A bieg 10km
464 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno nie A bieg 10km
465 Przemysław SARBIEWSKI 1980 Szczecin nie A bieg 10km
466 Katarzyna Sawicka 1986 Gołańcz tak A marsz NW 5km
467 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście nie A bieg 5km
468 Mateusz Sawiński 1990 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
469 Norbert Sałata 1993 Gołańcz tak A bieg 5km
470 Michał Schlegel 1991 Poznań Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
471 BARBARA SENGER 1967 Gołańcz tak A marsz NW 5km
472 Weronika Siedlecka 1984 Margonin Aktywny Margonin nie A marsz NW 5km
473 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin Aktywny Margonin nie A bieg 10km
474 Szymon Sieg 1988 Piła SATTELGEORun nie A bieg 10km
475 Robert Siemianowski 1996 Wągrowiec nie A bieg 10km
476 Damian Sierocki 1982 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
477 Paulina Sikorska 1989 Gołańcz tak A bieg 5km
478 Marcin Sikorski 1988 Gołańcz tak A bieg 10km
479 Kryspin Siodla 1999 Gołańcz Noteć OCR Czarnków tak B bieg 10km
480 Michał Siodła 1976 Piła Nova Term nie A bieg 5km
481 Wojciech Skawiński 1981 Wągrowiec nie A bieg 10km
482 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV Club Kościan nie A bieg 10km
483 Jusia Skibińska 1978 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
484 Mateusz Skibiński 2004 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
485 Dawid Skibiński 1998 Środa Wlkp ABORETUM KÒRNIK TEAM nie A bieg 10km
486 Łukasz Skibiński 1976 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
487 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS Jedność Łobżenica nie A bieg 10km
488 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A bieg 10km
489 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A bieg 10km
490 Anna Skotowska 1982 Gołańcz tak A marsz NW 5km
491 Kamil Ślężak 1996 Czerlin tak A bieg 5km
492 Mikołaj Ślęzak 1987 Budzyń Morsy Margonin nie A bieg 5km
493 Lila Ślęzak 2008 Budzyń nie A bieg 5km
494 Robert Ślipko 1981 Piła SATTELGEORun nie A bieg 10km
495 Daria Smolińska 1992 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
496 Agata Smolińska 1998 Szubin nie A bieg 5km
497 Julia Smolińska 1999 Szubin nie A marsz NW 5km
498 Marek Smoliński 1957 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
499 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie A bieg 5km
500 Patrycja Sobczak 2003 Gołańcz tak A bieg 5km

Strony