V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
301 Kacper Kuraszkiewicz 2002 Poznań nie A bieg 5km
302 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Pruszków nie A bieg 10km
303 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 5km
304 Michał Kurzawa 1998 Gołańcz tak A bieg 5km
305 Radosław Kurzawa 1990 Gołańcz DTR tak A bieg 5km
306 Paulina Kurzawa 1989 Gołańcz tak A bieg 5km
307 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
308 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
309 Damian Kusz 1978 Legniszewo tak A bieg 5km
310 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki nie A bieg 5km
311 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuły KB Szamotuły nie A bieg 10km
312 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
313 Marek Kłonowski 1979 Środa Wlkp. Polonia Środa nie A bieg 10km
314 Artur Kłos 1982 Piła BUDARun nie A bieg 10km
315 Bożena Laskowska 1987 Kcynia nie A bieg 5km
316 Przemek Lasota 1978 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne nie A bieg 5km
317 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki nie A bieg 10km
318 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie A marsz NW 5km
319 Zuzanna Leszczyńska 2007 Gołańcz tak A bieg 5km
320 Liwia Leszczyńska 2001 Wejherowo Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 5km
321 Renata Lewandowska 1973 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
322 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie A bieg 10km
323 Tomasz Lewicki 1972 Szreniawa Os. Kompozytorów Szreniawa nie A bieg 10km
324 Paweł Lewicki 1999 Szreniawa Os. Kompozytorów Szreniawa nie A bieg 10km
325 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
326 Nikodem Lipiński 2006 Gołańcz tak B bieg 5km
327 Mieczysław Lisek 1959 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
328 BEATA LISIECKA 1994 ŚRODA WIELKOPOLSKA tak A marsz NW 5km
329 Magdalena Lisiecka 1988 Gołańcz tak A bieg 5km
330 CEZARY LISIECKI 1990 ŚRODA WIELKOPOLSKA nie B bieg 10km
331 Mateusz Lubieniec 1980 Brzezie k. Sulechowa BBL Sulechów nie B bieg 10km
332 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
333 Kamil Machucki 2000 Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza nie A bieg 10km
334 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie A bieg 5km
335 Daniel Maciejewski 1976 Fałkowo www.pegaz.nieruchomosci.pl nie A bieg 5km
336 Katarzyna Maćkowiak 1980 Szamocin CBL Włóczykije Szamocin nie A bieg 5km
337 Łukasz Maćkowiak 1982 Szamocin Zabiegany Polarni Szamocin nie A bieg 5km
338 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie A bieg 10km
339 Jarosław Madajczak 1973 Trzcianka nie A bieg 10km
340 Grzegorz Mądry 1959 Trzemeszno Gladiatorzy nie A marsz NW 5km
341 Sławomir Majchrzak 1974 Gołańcz tak A bieg 5km
342 Arkadiusz Majchrzak 1987 Sokołowo Budzyńskie nie A bieg 5km
343 Wioleta Makowska 1978 Śrem #śremchodzi nie A marsz NW 5km
344 Marek Makowski 1976 Śrem nie A bieg 10km
345 Ewelina Maksym 1980 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie A bieg 5km
346 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie A bieg 5km
347 Mikołaj Marciniak 2000 Gołańcz tak A bieg 5km
348 Marcin Marczyk 1985 Gołańcz tak A bieg 5km
349 Daniel Marek 1974 Garby Jestem od Romka nie A bieg 10km
350 RAFAŁ MARKIEWICZ 1972 RYDZYNA nie A bieg 10km
351 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
352 Miroslaw Maśliński 1965 Szubin nie A bieg 5km
353 Marcin Matecki 1982 Wągrowiec nie A bieg 5km
354 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
355 Natalia Mazur 1993 Kcynia nie A bieg 5km
356 Tomasz Mazur 1991 Kcynia nie A bieg 5km
357 Agata Mała 1998 Wolsztyn nie A bieg 5km
358 Jacek Melon 1976 Jastrowie Run Goku Team nie A bieg 5km
359 Karol Mendel 1996 Wągrowiec nie B bieg 5km
360 Patryk Michalak 2002 Gołańcz tak A bieg 5km
361 Aleks Michalak 2008 Edenderry nie A bieg 10km
362 Bartosz Michałek 1983 Chodzież nie A bieg 5km
363 EWA MIELNICZE 1966 Gołańcz tak A bieg 5km
364 RAFAŁ MIKOŁAJCZAK 1984 WĄGROWIEC WĄGROWIEC nie A bieg 5km
365 Patryk Molecki 1997 Mieścisko nie A bieg 5km
366 Renata Molińska 1981 Rakownia nie A bieg 10km
367 Mariusz Moliński 1982 Rakownia nie A bieg 10km
368 Maciej Moliński 2008 Rakownia nie A bieg 10km
369 IVAN MOSKALIUK 1992 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
370 Anna Nakonieczna 1986 Piła Kagro Team nie A bieg 10km
371 Arkadiusz Nakonieczny 1986 Piła Kagro Team nie A bieg 10km
372 Marta Natkowska 1986 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
373 Dariusz Newski 1972 Gołańcz RUN TEAM Gołańcz tak A bieg 10km
374 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza nie A bieg 10km
375 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows nie A bieg 10km
376 Antoni Nowak 1953 Kcynia nie A marsz NW 5km
377 Miłosz Nowak 1987 Gniezno 12. WBOT nie B bieg 5km
378 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa nie A bieg 10km
379 Marta Nowak 1980 Pobiedziska Polonia Środa nie A bieg 10km
380 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 10km
381 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina nie A bieg 5km
382 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
383 Iwona Nowak 1965 Murowana Goślina nie A marsz NW 5km
384 Zofia Nowak 1953 Kcynia nie A marsz NW 5km
385 Marcin Nowak 1978 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
386 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec Dziki wrc nie A bieg 10km
387 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość nie A bieg 5km
388 Agnieszka Okuniewska 1978 Gołańcz tak A bieg 10km
389 Sabina Olejniczak 1978 Gołańcz tak A marsz NW 5km
390 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM nie A bieg 10km
391 Teresa Oleksy 1976 Szamotuły KB Szamotuły nie A bieg 10km
392 Amelia Orawczyk 1991 Łabiszyn WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
393 Karol Orchowicz 1986 Rataje nie A bieg 5km
394 Karolina Osińska 1993 Kołaczkowo WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
395 Gracjan Ostaszewski 1985 Gołańcz tak A bieg 5km
396 Mateusz Owczarek 2001 Wągrowiec nie A bieg 5km
397 Maurycy Padyasek 2005 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
398 MARCIN PANASEWICZ 1973 LESZNO Maraton Leszno nie A bieg 10km
399 Adam Paschke 1992 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
400 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie A bieg 5km

Strony