V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
201 Anna Kaczmarek 2008 Stołężyn nie A marsz NW 5km
202 Patryk Kaczmarek 1996 Poznań nie B bieg 5km
203 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn nie A marsz NW 5km
204 Kinga Kaczuba 1986 Margonin nie A bieg 5km
205 Konstancja Kadecka 2007 Miasteczko Krajeńskie nie A bieg 5km
206 Piotr Kadecki 1979 Miasteczko Krajeńskie nie A bieg 10km
207 Dominik Kalinowski 1988 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
208 Mikołaj Kalinowski 1995 Skórzewo WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
209 Agnieszka Kamińska 1980 Wągrowiec nie A marsz NW 5km
210 Grzegorz Kamiński 1983 Szamocin nie A bieg 5km
211 Marek Kamiński 1984 Wągrowiec nie A bieg 5km
212 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie A bieg 5km
213 Marek Kantorski 1978 Wągrowiec Runtorsky nie A bieg 5km
214 Mikołaj Kantorski 2006 Wągrowiec Runtorsky nie A bieg 5km
215 Rafal Karasiewicz 1981 Wągrowiec nie A bieg 10km
216 Elżbieta Kasperek 1958 Piła nie A bieg 10km
217 Marek Kasprzycki 1976 Studzieniec PCH_RUN nie A bieg 10km
218 Danuta Kaszarek 1974 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
219 Olivier Kawalec 2008 Gołańcz BRAK tak B bieg 5km
220 Anna Kazmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
221 Ania Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
222 Szymon Kędziora 1988 Turza nie A bieg 5km
223 Rafał Kędziora 1977 KOIZIEGŁOWY nie A bieg 10km
224 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A marsz NW 5km
225 Leszek Kiersztan 1973 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
226 Robert Kinderman 1991 Nakło nad Notecią WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
227 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno nie A bieg 5km
228 Anna Kitkowska 1985 Gołańcz tak A marsz NW 5km
229 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie A bieg 5km
230 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie A bieg 5km
231 Jan Klinowski 1977 Osiek nad Notecią nie A bieg 10km
232 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
233 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN nie A bieg 5km
234 Natalia Kokot 1991 Rogoźno Rogozińscy pasjonaci biegania nie A bieg 10km
235 Sylwia Kolińska 1977 gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
236 Maria Kolińska 1967 Gołańcz Tem Run Gołańcz tak A marsz NW 5km
237 Krystian Koliński 1996 Wągrowiec nie A bieg 5km
238 Krystian Koliński 1996 Wągrowiec nie A bieg 5km
239 Hanna Komorowska 1984 Kcynia #BIEGACZE KCYNIA TEAM nie A marsz NW 5km
240 Kornelia Konecka 1998 Żnin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
241 Wojciech Konecki 1972 Łochowo WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
242 Robert Koniec 1973 Kcynia nie A bieg 10km
243 Adam Konieczka 2006 środa wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
244 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa nie A bieg 10km
245 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią nie A bieg 10km
246 Konrad Konkol 1982 Miastko 35 PLUS MIASTKO PRO-FIT-BIKE nie A bieg 10km
247 Agata Konopińska 1987 Gołańcz tak A marsz NW 5km
248 Waldemar Konwiński 1969 Gołańcz tak A bieg 5km
249 Adam Koper 1978 Skórka nie A bieg 10km
250 Mateusz Koper 2006 Skórka nie A bieg 10km
251 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
252 Ilona Koralewska 1984 Gołańcz tak A bieg 5km
253 Edyta Kordek 1993 Kcynia nie A bieg 5km
254 Dawid Kordek 1989 Kcynia nie A bieg 5km
255 Basia Kordek 1986 Kcynia nie A bieg 5km
256 Marika Kordubska 1991 Gołańcz tak A bieg 5km
257 Alicja Kordyś 1989 Kcynia #BIEGACZE KCYNIA TEAM nie A marsz NW 5km
258 Darek Kosiorek 1967 Kórnik Piwo z Przyjacielem nie A bieg 10km
259 Karolina Kostrzewska 1979 Wągrowiec nie A bieg 5km
260 Michalina Kostrzewska 2000 Wągrowiec nie A bieg 10km
261 Marcin Kotecki 1998 Mieścisko BGW Runners nie A bieg 5km
262 Aleksandra Kotkowska 1988 Gołańcz tak A marsz NW 5km
263 Paulina Kotlarczyk 1985 Ryczywół Rogozińscy pasjonaci biegania nie A bieg 10km
264 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie A bieg 10km
265 Marcin Kotowski 1979 Wągrowiec Mistrzowski Trening nie A bieg 10km
266 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
267 Krystian Kowalewski 1990 Kcynia nie A bieg 5km
268 Przemysław Kowalski 1996 Piła Nova Term nie A bieg 10km
269 Krzysztof Kozak 1971 Sulechów BBL Sulechów nie A bieg 10km
270 Krzysztof Kozikowski 1978 Damasławek KB Szamotuły nie A bieg 10km
271 Zbigniew Kozlowski 1984 Kalina Patryk Bogucki - Strefa Biegania nie B bieg 10km
272 Angelika Kołak 1994 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
273 HALINA KOŁDA 1962 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
274 Maciej Krajewski 1969 Poznań nie A marsz NW 5km
275 Dominik Krajniak 1986 Gołańcz #Team Run Gołańcz tak A bieg 5km
276 Piotr Krakowski 1990 Międzyrzecz #SzymanowskiTeam nie A bieg 10km
277 Robert Krawczyk 1969 Luboń nie A bieg 10km
278 Katarzyna Krawczyk 1970 Luboń nie A marsz NW 5km
279 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie A bieg 5km
280 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie A bieg 10km
281 Natalia Kroma 1981 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie A bieg 5km
282 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie B bieg 5km
283 Monika Kruszewska 1989 Luboń Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
284 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A bieg 10km
285 Dominik Kruszona 1987 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie A bieg 10km
286 Mirek Kryk 1986 Gołańcz Aktywny Margonin tak A bieg 10km
287 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie A bieg 10km
288 Basia Krystkiewicz 1980 Tulce nie A bieg 10km
289 Czesław Krysztofiak 1954 Gąsawa Soda nie A marsz NW 5km
290 Mariusz Krzeszowski 1997 Poznań WATAHA L-PAAK nie A bieg 10km
291 Jan Krzymieniewski 2000 Sławica nie A bieg 5km
292 Paweł Krzyminski 1968 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
293 Bartosz Księżniakiewicz 1985 Rybowo tak B bieg 5km
294 Tomasz Kubacki 1971 Wrocław nie A bieg 5km
295 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 10km
296 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ Gniewkowo nie A bieg 10km
297 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie A bieg 10km
298 Grzegorz Kucharska 1984 Chodzież nie A bieg 10km
299 Krystian Kucner 1992 Szamocin nie A bieg 10km
300 Błażej Kuraszkiewicz 1976 Poznań nie A bieg 10km

Strony