V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
101 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły nie A bieg 10km
102 Sebastian Dobosiewicz 1982 Szubin nie A bieg 5km
103 Anna Dobosiewicz 1982 Szubin nie A marsz NW 5km
104 Daria Dobrzykowska 1997 Gołańcz tak A bieg 5km
105 Szymon Domagała 1998 Damasławek nie A bieg 10km
106 Krzysztof Dorociak 1979 Toruń Medical Warriors nie B bieg 5km
107 Łukasz Dracheim 1984 Gołańcz tak A bieg 5km
108 Paulina Dracheim 1987 Gołańcz tak A marsz NW 5km
109 Michał Dreger 1991 Dębe nie A bieg 5km
110 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Klub Team Szymanowski nie A bieg 5km
111 Andrzej Drgas 1955 Luboń MOTOR LUBOŃ TEAM nie B bieg 10km
112 Ola Dubert 1981 Laskowo nie A bieg 5km
113 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie A bieg 10km
114 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia nie A bieg 5km
115 Franciszek Dudziak 2007 Gołańcz tak A bieg 5km
116 Przemysław Dulat 1997 Wolsztyn nie A bieg 5km
117 Dorota Durska 1999 Gołańcz tak A bieg 5km
118 Mateusz Dutkiewicz 1990 Piła Nova Term nie A bieg 10km
119 Marek Dworakowski 1966 Chodzież Marek Dworakowski nie A bieg 10km
120 Marcin Dziekan 1988 Wągrowiec nie B bieg 5km
121 Alicja Dziemińska 1980 Szamocin Zabiegany Szamocin nie A bieg 5km
122 Tomasz Dziemiński 1978 Szamocin Zabiegany Szamocin nie A bieg 5km
123 Błażej Dzierbiński 1977 Rokietnica nie A bieg 5km
124 Magdalena Długa 1984 Złotów TEAM TERMINATORun nie A bieg 5km
125 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań nie A bieg 5km
126 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa nie A bieg 10km
127 Tomasz Filut 1968 Szamocin TOMA nie A bieg 10km
128 Artur Fliszkiewicz 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
129 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN/FURIA_TEAM nie A bieg 5km
130 Karolina Frankowska 1984 Jaracz nie A bieg 5km
131 Krystyna Fredrich 1963 Margonin Aktywny Margonin nie A marsz NW 5km
132 Aleksander Fuhrmann 2006 Próchnowo nie B bieg 5km
133 Magdalena Gabryszak 1978 Rogowo Fundacja SODA nie A marsz NW 5km
134 Artur Gajc 1976 Zacharzyn PCH_RUN nie A bieg 10km
135 Alicja Gapińska 1993 Bydgoszcz nie A bieg 5km
136 Mariusz Gawrysiak 1964 Bydgoszcz nie A bieg 10km
137 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Fundacja Supra nie A bieg 10km
138 Monika Gierczak 1991 Gołańcz tak A bieg 5km
139 Krzysztof Glanc 1977 Chodzież WłóczyKije nie A marsz NW 5km
140 Beata Glapa 1990 Wągrowiec nie A bieg 10km
141 Anna Glazer 1969 Trzcianka 3:33 Team nie A bieg 10km
142 Estera Goleniowska 1993 Człopa Autotech nie A bieg 5km
143 Maciej Gorlaszka 1988 Gołańcz tak A bieg 5km
144 Halina Górna 1982 Jankowo Dolne Patryk Bogucki - Strefa Biegania nie B bieg 10km
145 Sławomir Górny 1983 Jankowo Dolne Patryk Bogucki - Strefa Biegania nie B bieg 10km
146 Agnieszka Górska 1981 Gołańcz tak A marsz NW 5km
147 Bogumił Gostyński 1962 Sulechów Zabiegany Sulechów nie A bieg 10km
148 EDWARD GOŁĘBIOWSKI 1950 POBIEDZISKA Gladiatorzy nie A marsz NW 5km
149 Agnieszka Graf 1977 Margonin Aktywny Margonin nie A bieg 5km
150 Damian Graj 1982 Brzeźno Kama Run Czarnków nie A bieg 10km
151 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
152 Weronika Gręda 1991 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
153 Michał Grupiński 1995 Lubasz nie A bieg 10km
154 Renata Gryczka 1986 Margonin nie A bieg 5km
155 Łukasz Grząbka 1989 Rataje nie A bieg 5km
156 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Team Run Nakło nie A bieg 5km
157 Kamil Grzemski 2001 Wągrowiec nie A bieg 5km
158 Mateusz Grzeszczak 2000 Gołańcz tak A bieg 5km
159 Przemysław Grzywaczyk 1992 Luboń Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
160 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
161 Remigiusz Gucwa 1995 Bogdanowo nie A bieg 10km
162 Iwona Gucwa 1972 Oborniki nie A bieg 5km
163 JACEK GUZEK 1976 Nowy Tomyśl Gladiatorzy nie A marsz NW 5km
164 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły nie A bieg 10km
165 Oliwia Głochowiak 2006 Gołańcz tak A bieg 5km
166 Przemek Głowacki 1990 Inowrocław nie A bieg 5km
167 Paweł Haince 1980 Chodzież nie A bieg 10km
168 Katarzyna Hajduk 1989 Gołańcz tak A marsz NW 5km
169 Witold Hańczyk 1969 Środa Wlkp Polonia Środa nie A bieg 10km
170 Maciej Haremza 1984 Jeziorki Adidas Runners Poznań nie A bieg 10km
171 Ewa Hałas 1980 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A marsz NW 5km
172 Tomasz Hepner 1988 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
173 Joanna Hereć 1976 Margonin WłóczyKije nie A marsz NW 5km
174 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń 7661448238 nie A bieg 5km
175 IWONA HERNET 1969 kcynia AKTYWNA KCYNIA nie A bieg 5km
176 Zdzisław HERNET 1961 kcynia AKTYWNA KCYNIA nie A marsz NW 5km
177 Hania Heymann 1986 Kcynia nie A bieg 5km
178 Marcin Humeniuk 1994 Piła Nova Term nie A bieg 5km
179 Adam Humerczyk 1975 Rataje topsery nie A bieg 5km
180 Adrianna Hurnik 1997 Wągrowiec BGW Runners nie A bieg 5km
181 Katarzyna Izydorek 1990 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
182 Tomek Jabłoński 1982 Łochowo ŁKS ŁOCHOWO nie A bieg 10km
183 Przemysław Jakubaszek 1983 Wągrowiec nie A bieg 5km
184 Roman Janas 1972 Grodzisk Wielkopolski Urząd miasta Grodzisk Wielkopolski nie A bieg 10km
185 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
186 Michał Jankowiak 1972 Czempiń nie A marsz NW 5km
187 Łukasz Jankowski 2001 Gołańcz tak A bieg 5km
188 Edyta Januchowska 1986 Margonin Aktywny Margonin nie A bieg 5km
189 Paweł Jarnut 1992 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
190 Daria Jarysz 1994 Parkowo nie A bieg 10km
191 Tomasz Jaskulski 1976 BUDZYŃ nie A bieg 10km
192 Magda Jekiełek 1987 Margonin nie A bieg 10km
193 Kamil Jesiolowski 1975 Chodzież Livio nie A bieg 10km
194 Tomasz Jeska 1977 Łukowo PCH_RUN nie A bieg 10km
195 Justyna Kabacińska 1980 Gołańcz tak A marsz NW 5km
196 Mateusz Kachel 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
197 Joanna Kaczmarczyk 1981 Murowana Goślina nie A bieg 10km
198 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina nie A bieg 10km
199 Angelika Kaczmarek 2000 Lubasz nie A bieg 5km
200 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie A bieg 10km

Strony