V JUBLEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ
Łącznie zapisanych: 314
LP | Imię | Nazwisko | Ur. | Miasto | Klub sportowy | Mieszkaniec Gminy Gołańcz | Pakiet | Dystans | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam | Raszewski | 1998 | Środa Wielkopolska | nie | A | bieg 10km | ||
2 | Adam | Wysocki | 1983 | TARNOWO PODGÓRNE | nie | A | bieg 10km | ||
3 | Adam | Humerczyk | 1975 | Rataje | topsery | nie | A | bieg 5km | |
4 | ADAM | PAWŁOWSKI | 1985 | MUROWANA GOŚLINA | nie | A | marsz NW 5km | ||
5 | Adrian | Nowak | 1976 | Pobiedziska | Polonia Środa | nie | A | bieg 10km | |
6 | Adrian | Spychalski | 1979 | Pleszew | nie | A | bieg 10km | ||
7 | Agata | Tworek | 1989 | Gołańcz | tak | A | marsz NW 5km | ||
8 | Agata | Mała | 1998 | Wolsztyn | nie | A | bieg 5km | ||
9 | Agnieszka | Graf | 1977 | Margonin | Aktywny Margonin | nie | A | bieg 5km | |
10 | Agnieszka | Gałowska | 1979 | Wągrowiec | Fundacja Supra | nie | A | bieg 10km | |
11 | AGNIESZKA | CIACIUCH | 1996 | Kcynia | Biegacze Kcynia Team | nie | A | bieg 5km | |
12 | Agnieszka | Borkowska | 1983 | Kopaszyn | Wataha MKW team | nie | A | bieg 5km | |
13 | Agnieszka | Kordubska | 1986 | Gołańcz | TEAM RUN GOŁAŃCZ | tak | A | bieg 5km | |
14 | Agnieszka | Borakiewicz | 1985 | Gołańcz | TEAM RUN GOŁAŃCZ | tak | A | bieg 10km | |
15 | Agnieszka | Kemnitz | 1982 | Kcynia | TEAM RUN GOŁAŃCZ | nie | A | marsz NW 5km | |
16 | Alan | Woźniak | 2003 | Gołańcz | tak | A | bieg 5km | ||
17 | Aleksander | Poszwiński | 1967 | Zaborówiec | nie | A | bieg 10km | ||
18 | Aleksandra | Strzępka | 1983 | Chodzież | nie | A | bieg 5km | ||
19 | Aleksandra | Russ | 1972 | Osielsko | nie | A | bieg 5km | ||
20 | Aleksandra | Kotkowska | 1988 | Gołańcz | tak | A | marsz NW 5km | ||
21 | Alicja | Dziemińska | 1980 | Szamocin | Zabiegany Szamocin | nie | A | bieg 5km | |
22 | Alicja | Czajkowska | 1993 | Gołańcz | tak | A | marsz NW 5km | ||
23 | Alina | Wachowiak | 1961 | Gołańcz | tak | A | marsz NW 5km | ||
24 | Amelia | Orawczyk | 1991 | Łabiszyn | WATAHA L-PAAK | nie | A | bieg 5km | |
25 | Aneta | Machajewska | 1976 | Środa Wielkopolska | KS Polonia Środa Wielkopolska | nie | A | bieg 10km | |
26 | Ania | Kaźmierczak | 1987 | Margonin | Wataha MKW team | nie | A | bieg 5km | |
27 | Anna | Niespodziana | 1982 | Rogoźno | Rogoziński Klub Biegacza | nie | A | bieg 10km | |
28 | Anna | Kaczmarek | 2008 | Stołężyn | nie | A | marsz NW 5km | ||
29 | ANNA | ZIELIŃSKA-PAWŁOWSKA | 1985 | MUROWANA GOŚLINA | CBA | nie | A | bieg 5km | |
30 | Anna | Wierzbicka | 1975 | Środa Wlkp. | Polonia Środa | nie | A | bieg 10km | |
31 | Anna | Duda-Nowicka | 1981 | Kcynia | nie | A | bieg 5km | ||
32 | Anna | Kazmierczak | 1987 | Margonin | Wataha MKW team | nie | A | bieg 5km | |
33 | Anna | Pastewska | 1991 | Lniano | WATAHA L-PAAK | nie | A | bieg 5km | |
34 | Anna | Szymańska | 1977 | Kostrzyn | - | nie | A | bieg 10km | |
35 | Arkadiusz | Sobczak | 1979 | Gołańcz | TEAM RUN GOŁAŃCZ | tak | A | bieg 5km | |
36 | Arkadiusz | Tomecki | 1976 | Gniezno | Witkowo Biega | nie | A | bieg 5km | |
37 | Arleta | Kowalewska | 1970 | Murowana Goślina | Goslinskie powsinogi | nie | A | marsz NW 5km | |
38 | Artur | Fliszkiewicz | 1981 | Środa Wielkopolska | Polonia Środa | nie | A | bieg 10km | |
39 | Artur | Grzywaczyk | 1964 | Suchy Las | Maratończyk Poznań | nie | A | bieg 10km | |
40 | Artur | Kubasik | 1989 | Wągrowiec | TEAM RUN GOŁAŃCZ | nie | A | bieg 10km | |
41 | Barbara | Sularz | 1987 | Gołańcz | Skra Paterek | tak | A | marsz NW 5km | |
42 | Barbara | Walas-Gwizdała | 1953 | Poznań | BRAK | nie | B | bieg 10km | |
43 | Bartosz | Fryske | 1990 | Wągrowiec | nie | A | bieg 10km | ||
44 | Bartosz | Różański | 1991 | Środa Wielkopolska | Polonia Środa | nie | A | bieg 10km | |
45 | Bartosz | Burzyński | 2007 | Gołańcz | TEAM RUN GOŁAŃCZ | tak | A | bieg 5km | |
46 | Bartosz | Łudczak | 2008 | Gdańsk | Parkrun Gdańsk-Południe | nie | A | bieg 5km | |
47 | Basia | Krystkiewicz | 1980 | Tulce | nie | A | bieg 10km | ||
48 | Basia | Kordek | 1986 | Kcynia | nie | A | bieg 5km | ||
49 | Beata | Szyjkowska | 1989 | Szubin | WATAHA L-PAAK | nie | A | bieg 5km | |
50 | Beata | Woźniak | 1977 | Koziegłowy | Gladiatorzy | nie | A | marsz NW 5km | |
51 | Bogdan | Kaczmarczyk | 1980 | Murowana Goślina | nie | A | bieg 10km | ||
52 | Bogumił | Gostyński | 1962 | Sulechów | Zabiegany Sulechów | nie | A | bieg 10km | |
53 | Bożena | Laskowska | 1987 | Kcynia | nie | A | bieg 5km | ||
54 | Błażej | Dzierbiński | 1977 | Rokietnica | nie | A | bieg 5km | ||
55 | Błażej | Kuraszkiewicz | 1976 | Poznań | nie | A | bieg 10km | ||
56 | Damian | Wesołowski | 1989 | Luboń | nie | A | bieg 10km | ||
57 | Damian | Żak | 1991 | Szczodrzykowo | Ejbry Szczodrzykowo | nie | A | bieg 10km | |
58 | Damian | Bojarski | 1996 | Poznań | nie | A | bieg 10km | ||
59 | Daniel | Fórman | 1974 | Chodzież | PCH_RUN/FURIA_TEAM | nie | A | bieg 5km | |
60 | Daniel | STAMM | 1993 | LESZNO | Maraton Leszno | nie | A | bieg 10km | |
61 | Danuta | Kaszarek | 1974 | Murowana Goślina | Goslinskie powsinogi | nie | A | marsz NW 5km | |
62 | Danuta | Strychalska Rysz | 1989 | GOŁAŃCZY | TEAM RUN GOŁAŃCZ | tak | A | bieg 10km | |
63 | Darek | Kosiorek | 1967 | Kórnik | Piwo z Przyjacielem | nie | A | bieg 10km | |
64 | Daria | Jarysz | 1994 | Parkowo | nie | A | bieg 10km | ||
65 | Dariusz | Ławecki | 1975 | Wijewo | Balcerzak Run for Fun | nie | A | bieg 10km | |
66 | Dawid | Dąbrowski | 1990 | Murowana Goślina | Z pociągu do biegania | nie | A | bieg 10km | |
67 | Dawid | Skibiński | 1998 | Środa Wlkp | ABORETUM KÒRNIK TEAM | nie | A | bieg 10km | |
68 | Dawid | Kordek | 1989 | Kcynia | nie | A | bieg 5km | ||
69 | Dawid | STEFANIAK | 1993 | Gołańcz | TEAM RUN GOŁAŃCZ | tak | A | bieg 10km | |
70 | Dominik | Kalinowski | 1988 | Szubin | WATAHA L-PAAK | nie | A | bieg 5km | |
71 | Dominik | Kruszona | 1987 | Szczodrzykowo | Ejbry Szczodrzykowo | nie | A | bieg 10km | |
72 | Dominik | Pituła | 2001 | Bydgoszcz | Parkrun Gdańsk-Południe | nie | A | bieg 10km | |
73 | Dorota | Piechowiak | 1988 | Gołańcz | Chawłodno | tak | A | marsz NW 5km | |
74 | Dorota | Durska | 1999 | Gołańcz | tak | A | bieg 5km | ||
75 | Dorota | Poprawska | 1984 | Gołańcz | TEAM RUN GOŁAŃCZ | tak | A | marsz NW 5km | |
76 | Dorota | Baczyńska | 1968 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | nie | A | bieg 5km | |
77 | Dorota | Burzyńska | 1978 | Gołańcz | TEAM RUN GOŁAŃCZ | tak | A | bieg 5km | |
78 | EDWARD | GOŁĘBIOWSKI | 1950 | POBIEDZISKA | Gladiatorzy | nie | A | marsz NW 5km | |
79 | Edyta | Januchowska | 1986 | Margonin | Aktywny Margonin | nie | A | bieg 5km | |
80 | Edyta | Szczepaniak | 1989 | Wągrowiec | nie | A | bieg 5km | ||
81 | Edyta | Kordek | 1993 | Kcynia | nie | A | bieg 5km | ||
82 | Ela | Kaczmarek | 1988 | Kcynia | Biegacze Kcynia Team | nie | A | bieg 10km | |
83 | Eliza | Zielnica | 1997 | Wijewo | nie | A | bieg 5km | ||
84 | Emilia | Werbicka | 1992 | Kcynia | nie | A | bieg 5km | ||
85 | Estera | Goleniowska | 1993 | Człopa | Autotech | nie | A | bieg 5km | |
86 | Ewa | Stempniak | 1984 | Szamocin | WłóczyKije | nie | A | marsz NW 5km | |
87 | Ewa | Pater | 1982 | Naklo | Skra Paterek | nie | A | bieg 10km | |
88 | Ewa | Hałas | 1980 | Kcynia | TEAM RUN GOŁAŃCZ | nie | A | marsz NW 5km | |
89 | Ewelina | Maksym | 1980 | Kcynia | Biegacze Kcynia Team | nie | A | bieg 5km | |
90 | Gabrysia | Dembska | 2004 | Gołańcz | tak | A | marsz NW 5km | ||
91 | Gracjan | Ostaszewski | 1985 | Gołańcz | tak | A | bieg 5km | ||
92 | Grażyna | Zarębska | 1971 | GOŁAŃCZ | tak | A | marsz NW 5km | ||
93 | Grzegorz | Kucharska | 1984 | Chodzież | nie | A | bieg 10km | ||
94 | Grzegorz | Mądry | 1959 | Trzemeszno | Gladiatorzy | nie | A | marsz NW 5km | |
95 | Halina | Górna | 1982 | Jankowo Dolne | Patryk Bogucki - Strefa Biegania | nie | B | bieg 10km | |
96 | Hania | Heymann | 1986 | Kcynia | nie | A | bieg 5km | ||
97 | Hubert | Piechowiak | 2006 | Gołańcz | tak | A | bieg 5km | ||
98 | Hubert | Kisiel | 1985 | Trzemeszno | nie | A | bieg 5km | ||
99 | Ilona | Kaczmarek | 1986 | Stołężyn | nie | A | marsz NW 5km | ||
100 | Irmina | Nowak | 1989 | Murowana Goślina | nie | A | bieg 5km |
Strony
- 1
- 2
- 3
- 4
- następna ›
- ostatnia »