V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
1 Adam Humerczyk 1975 Rataje topsery nie A bieg 5km
2 Adam Paschke 1992 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
3 Adam Wysocki 1983 TARNOWO PODGÓRNE nie A bieg 10km
4 Adam Ciesielski 1982 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
5 Adam Koper 1978 Skórka nie A bieg 10km
6 Adam Konieczka 2006 środa wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
7 ADAM PAWŁOWSKI 1985 MUROWANA GOŚLINA nie A marsz NW 5km
8 Adam Raszewski 1998 Środa Wielkopolska nie A bieg 10km
9 Adrian Waszak 1995 Lubasz Kama Run Czarnków nie A bieg 10km
10 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa nie A bieg 10km
11 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Klub Team Szymanowski nie A bieg 5km
12 Adrian Spychalski 1979 Pleszew nie A bieg 10km
13 Adrianna Hurnik 1997 Wągrowiec BGW Runners nie A bieg 5km
14 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
15 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie A bieg 5km
16 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie A bieg 10km
17 Agata Szmania 1985 Margonin Aktywny Margonin nie A marsz NW 5km
18 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
19 Agata Tworek 1989 Gołańcz tak A marsz NW 5km
20 Agata Smolińska 1998 Szubin nie A bieg 5km
21 Agata Konopińska 1987 Gołańcz tak A marsz NW 5km
22 Agata Mała 1998 Wolsztyn nie A bieg 5km
23 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz nie A bieg 5km
24 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A marsz NW 5km
25 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Fundacja Supra nie A bieg 10km
26 Agnieszka Kamińska 1980 Wągrowiec nie A marsz NW 5km
27 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
28 Agnieszka Delikta 1979 Mogilno nie A bieg 5km
29 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 10km
30 Agnieszka Okuniewska 1978 Gołańcz tak A bieg 10km
31 Agnieszka Graf 1977 Margonin Aktywny Margonin nie A bieg 5km
32 Agnieszka Górska 1981 Gołańcz tak A marsz NW 5km
33 AGNIESZKA CIACIUCH 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie A bieg 5km
34 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie A bieg 5km
35 Agnieszka Ćwik 1984 Panigródz tak A marsz NW 5km
36 Alan Woźniak 2003 Gołańcz tak A bieg 5km
37 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec Grześkowiak GYM nie A bieg 5km
38 Aleks Michalak 2008 Edenderry nie A bieg 10km
39 Aleksander Poszwiński 1967 Zaborówiec nie A bieg 10km
40 Aleksander Fuhrmann 2006 Próchnowo nie B bieg 5km
41 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCHRUN nie A bieg 5km
42 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie A bieg 5km
43 Aleksandra Kotkowska 1988 Gołańcz tak A marsz NW 5km
44 Aleksandra Russ 1972 Osielsko nie A bieg 5km
45 Alicja Czajkowska 1993 Gołańcz tak A marsz NW 5km
46 Alicja Dziemińska 1980 Szamocin Zabiegany Szamocin nie A bieg 5km
47 Alicja Gapińska 1993 Bydgoszcz nie A bieg 5km
48 Alicja Kordyś 1989 Kcynia #BIEGACZE KCYNIA TEAM nie A marsz NW 5km
49 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz tak A marsz NW 5km
50 Alina Cieślik 1963 Piła Nova Term tak A marsz NW 5km
51 Amelia Orawczyk 1991 Łabiszyn WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
52 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
53 Andrzej Cieślik 1985 Piła Nova Term nie A bieg 10km
54 Andrzej Drgas 1955 Luboń MOTOR LUBOŃ TEAM nie B bieg 10km
55 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
56 Angelika Kaczmarek 2000 Lubasz nie A bieg 5km
57 Angelika Wachowicz 1996 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
58 Angelika Kołak 1994 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
59 Ania Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
60 Anita Wachowiak 1992 Poznań nie A marsz NW 5km
61 Anna Splitt 1982 Mrocza Team Run Nakło nie A bieg 5km
62 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie A bieg 10km
63 Anna Borakiewicz 1980 Gołańcz tak A marsz NW 5km
64 Anna Wójtych 1976 Gołańcz TeamRunGolancz tak A bieg 5km
65 Anna Bartosz 1982 Gałowo Klub Biegacza Szamotuły nie A bieg 10km
66 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa nie A bieg 10km
67 Anna Cerańska-Bednarek 1967 Poznań Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
68 Anna Dobosiewicz 1982 Szubin nie A marsz NW 5km
69 Anna Nakonieczna 1986 Piła Kagro Team nie A bieg 10km
70 Anna Glazer 1969 Trzcianka 3:33 Team nie A bieg 10km
71 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia nie A bieg 5km
72 Anna BOROWIAK 1985 Buszewo tak A marsz NW 5km
73 Anna Kazmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
74 Anna Kaczmarek 2008 Stołężyn nie A marsz NW 5km
75 Anna Kitkowska 1985 Gołańcz tak A marsz NW 5km
76 Anna Skotowska 1982 Gołańcz tak A marsz NW 5km
77 ANNA ZIELIŃSKA-PAWŁOWSKA 1985 MUROWANA GOŚLINA CBA nie A bieg 5km
78 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza nie A bieg 10km
79 Anna Pastewska 1991 Lniano WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
80 Anna Pol 1978 Gołańcz tak A marsz NW 5km
81 Antoni Nowak 1953 Kcynia nie A marsz NW 5km
82 Arkadiusz Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
83 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
84 Arkadiusz Tomecki 1976 Gniezno Witkowo Biega nie A bieg 5km
85 Arkadiusz Nakonieczny 1986 Piła Kagro Team nie A bieg 10km
86 Arkadiusz Majchrzak 1987 Sokołowo Budzyńskie nie A bieg 5km
87 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
88 Artur Winkel 1982 Poznań nie A bieg 10km
89 Artur Gajc 1976 Zacharzyn PCH_RUN nie A bieg 10km
90 Artur Fliszkiewicz 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
91 Artur Prokop 1990 Szubin nie A bieg 5km
92 Artur Kłos 1982 Piła BUDARun nie A bieg 10km
93 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 10km
94 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
95 Barbara Sularz 1987 Gołańcz Skra Paterek tak A marsz NW 5km
96 BARBARA SENGER 1967 Gołańcz tak A marsz NW 5km
97 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań BRAK nie B bieg 10km
98 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A nie A bieg 5km
99 Bartosz Łudczak 2008 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 5km
100 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km

Strony