V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
1 Bartosz Łudczak 2008 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 5km
2 Krzysztof Łudczak 1975 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 10km
3 Sylwia Łudczak 1973 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 10km
4 Maja Łoś 1978 Gołańcz tak A marsz NW 5km
5 Paula Łęga 2001 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
6 Dariusz Ławecki 1975 Wijewo Balcerzak Run for Fun nie A bieg 10km
7 Mateusz Łasecki 2001 Żelice nie A bieg 5km
8 Joanna Łasecka 1996 Żelice nie A bieg 5km
9 Przemysław Łakomy 1991 Wałcz Autotech nie A bieg 10km
10 Paulina Łakomy 1990 Wałcz Autotech nie A bieg 5km
11 Robert Żyto 1970 Kcynia nie A bieg 5km
12 Monika Zopf 1990 Skoki Sport Team Skoki nie A bieg 5km
13 Norbert Zodrow 2001 Rataje PCH_RUN nie A bieg 5km
14 Weronika Zmudzińska 1991 Gołańcz tak A bieg 5km
15 Piotr ZIELSKI 1977 Konarskie nie A bieg 10km
16 Eliza Zielnica 1997 Wijewo nie A bieg 5km
17 Jakub Zielnica 1995 Wijewo nie A bieg 5km
18 Jakub Zieliński 1998 Gołańcz tak A bieg 5km
19 ANNA ZIELIŃSKA-PAWŁOWSKA 1985 MUROWANA GOŚLINA CBA nie A bieg 5km
20 Damian Zawierucha 1995 Piła Nova Term nie A bieg 10km
21 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie A bieg 5km
22 Stanisław Zarębski 1970 GOŁAŃCZ tak A marsz NW 5km
23 Grażyna Zarębska 1971 GOŁAŃCZ tak A marsz NW 5km
24 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie A bieg 10km
25 Polina Yehorova 2007 Chodzież nie A bieg 5km
26 Adam Wysocki 1983 TARNOWO PODGÓRNE nie A bieg 10km
27 Marzena Wyleżała 1974 Pawłowo Skockie nie A bieg 10km
28 Karolina Wylegała 1998 Ujście Team Ujście nie A bieg 10km
29 Łukasz Wutkowski 1991 Znin NW CZLAPSKI TEAM nie A marsz NW 5km
30 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie A bieg 10km
31 Przemysław Wrzeszcz 1974 KÓRNIK Polonia Środa nie A bieg 10km
32 Alan Woźniak 2003 Gołańcz tak A bieg 5km
33 Beata Woźniak 1977 Koziegłowy Gladiatorzy nie A marsz NW 5km
34 Anna Wójtych 1976 Gołańcz TeamRunGolancz tak A bieg 5km
35 Emil Wójtych 2008 Gołańcz TeamRUNGołańcz tak A bieg 5km
36 Robert Wójtych 1972 Gołańcz TeamRUNGołańcz tak A bieg 10km
37 Sylwia Wojtkowiak 1985 Śrem nie A bieg 5km
38 Filip Wojtas 1999 Piła TeamFast nie B bieg 10km
39 Radosław Wochal 1998 Gołańcz tak B bieg 10km
40 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście nie A bieg 10km
41 Leszek Wiśniewski 1960 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
42 Zuzanna Winkel 2007 Poznań MUKS Poznań nie A bieg 10km
43 Artur Winkel 1982 Poznań nie A bieg 10km
44 PAULINA WINIARSKA 1988 WSCHOWA Endorfina Wschowa nie A bieg 10km
45 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
46 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa nie A bieg 10km
47 Kinga Wierciak-Nowak 1992 Ujście Team Ujście nie A bieg 5km
48 Mariusz Wieliński 1983 Stobnicko Stobnicko Biega nie A bieg 10km
49 filip wieczorek 1990 Piła nie A bieg 10km
50 Beata Wieczorek 1973 Dopiewo nie A marsz NW 5km
51 Marcin Wieczorek 1980 Dopiewo nie A bieg 10km
52 Łukasz Wiatrowski 1987 Wągrowiec nie A bieg 5km
53 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie A bieg 10km
54 Maria Wesoła 1982 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
55 Emilia Werbicka 1992 Kcynia nie A bieg 5km
56 Adrian Waszak 1995 Lubasz Kama Run Czarnków nie A bieg 10km
57 Maciej Walkowiak 1985 Środa Wlkp Polonia Środa nie A bieg 10km
58 Sławomir Walkowiak 1992 Wągrowiec nie A bieg 10km
59 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno Jestem od Romka nie A bieg 10km
60 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
61 Zbigniew Walczak 1987 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
62 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
63 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań BRAK nie B bieg 10km
64 Michał Wajer 1985 Osiek nie A bieg 10km
65 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
66 Angelika Wachowicz 1996 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
67 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz tak A marsz NW 5km
68 Radosław Wachowiak 1990 Gołańcz tak A bieg 5km
69 Martyna Wachowiak 1997 Gołańcz tak A bieg 5km
70 Michał Wachowiak 1989 Gołańcz Czerwony Smok Wągrowiec tak A bieg 5km
71 Anita Wachowiak 1992 Poznań nie A marsz NW 5km
72 Wioletta Waberska 1964 Wschowa Aktywna Wschowa nie A bieg 10km
73 Marzena Ucińska 1986 Gołańcz tak A marsz NW 5km
74 Karolina Ucińska 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A marsz NW 5km
75 Agata Tworek 1989 Gołańcz tak A marsz NW 5km
76 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
77 Arkadiusz Tomecki 1976 Gniezno Witkowo Biega nie A bieg 5km
78 Paweł Tomaszewski 2002 Gołańcz Zamek Gołańcz tak A bieg 5km
79 Marcin Tomaszewski 1981 Gołańcz tak A bieg 5km
80 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wlkp BGW Runners nie A bieg 5km
81 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie A bieg 10km
82 Katarzyna Szymańska 1992 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
83 ŁUKASZ SZYMANOWSKI 1979 ŚWIĘCIECHOWA nie A bieg 5km
84 Krzysztof SZymaNOwski 1993 Wyskoć #Szymanowski Team nie A bieg 10km
85 Beata Szyjkowska 1989 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
86 Dominika Szwedowicz 2001 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
87 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 5km
88 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
89 MARZENA SZULC-MIKOŁAJCZAK 1984 Wągrowiec NW WĄGROWIEC nie A marsz NW 5km
90 Patryk Szulc 1991 Rudki PCH_RUN nie A bieg 10km
91 Waldemar Szreder 1984 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
92 Kuba Szmania 2001 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
93 Agata Szmania 1985 Margonin Aktywny Margonin nie A marsz NW 5km
94 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
95 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
96 Paweł Szmania 1973 Poznan MKS Przemysław Poznan nie A bieg 10km
97 Mariusz Szmania 1983 Margonin Aktywny Margonin nie A bieg 10km
98 Marta Szkudlarz 1990 Czerlin tak A marsz NW 5km
99 Mati Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie A bieg 10km
100 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Gladiatorzy nie A marsz NW 5km

Strony