V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
1 Patryk Abram 1992 Barnstorf nie A bieg 10km
2 Remigiusz Gucwa 1995 Bogdanowo nie A bieg 10km
3 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie A bieg 10km
4 Mateusz Lubieniec 1980 Brzezie k. Sulechowa BBL Sulechów nie B bieg 10km
5 Damian Graj 1982 Brzeźno Kama Run Czarnków nie A bieg 10km
6 Patryk Patro 2001 Brzeźno Stare nie A bieg 5km
7 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare #Team Run Gołańcz nie A bieg 10km
8 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie A bieg 5km
9 Tomasz Jaskulski 1976 BUDZYŃ nie A bieg 10km
10 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń 7661448238 nie A bieg 5km
11 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie B bieg 5km
12 Mikołaj Ślęzak 1987 Budzyń Morsy Margonin nie A bieg 5km
13 Łukasz Binert 1985 Budzyń nie A bieg 5km
14 Lila Ślęzak 2008 Budzyń nie A bieg 5km
15 Natalia Binert 1984 Budzyń nie A bieg 5km
16 Anna BOROWIAK 1985 Buszewo tak A marsz NW 5km
17 Renata Lewandowska 1973 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
18 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie A bieg 5km
19 Dominik Pituła 2001 Bydgoszcz Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 10km
20 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
21 Mariusz Gawrysiak 1964 Bydgoszcz nie A bieg 10km
22 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
23 Alicja Gapińska 1993 Bydgoszcz nie A bieg 5km
24 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
25 Paweł Borkowski 1993 Bydgoszcz DTR nie A bieg 5km
26 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
27 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie A bieg 5km
28 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie A bieg 5km
29 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie A bieg 10km
30 Mati Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie A bieg 10km
31 Łukasz Skibiński 1976 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
32 Paweł Haince 1980 Chodzież nie A bieg 10km
33 Karolina Plewa 1982 Chodzież nie A bieg 5km
34 Mateusz Skibiński 2004 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
35 Polina Yehorova 2007 Chodzież nie A bieg 5km
36 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
37 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN/FURIA_TEAM nie A bieg 5km
38 HALINA KOŁDA 1962 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
39 Marek Dworakowski 1966 Chodzież Marek Dworakowski nie A bieg 10km
40 Grzegorz Kucharska 1984 Chodzież nie A bieg 10km
41 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCHRUN nie A bieg 5km
42 Tomasz Hepner 1988 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
43 Kamil Jesiolowski 1975 Chodzież Livio nie A bieg 10km
44 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCHRUN nie A bieg 5km
45 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
46 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie A bieg 5km
47 Bartosz Michałek 1983 Chodzież nie A bieg 5km
48 Marcin Nowak 1978 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
49 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
50 Maurycy Padyasek 2005 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
51 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
52 Krzysztof Glanc 1977 Chodzież WłóczyKije nie A marsz NW 5km
53 Angelika Wachowicz 1996 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
54 Jusia Skibińska 1978 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
55 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
56 MAŁGORZATA PORĘBNA 1993 CHOJNA #Team Run Gołańcz tak A bieg 5km
57 Michał Jankowiak 1972 Czempiń nie A marsz NW 5km
58 Kamil Ślężak 1996 Czerlin tak A bieg 5km
59 Marta Szkudlarz 1990 Czerlin tak A marsz NW 5km
60 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak nie A bieg 10km
61 Estera Goleniowska 1993 Człopa Autotech nie A bieg 5km
62 Krzysztof Kozikowski 1978 Damasławek KB Szamotuły nie A bieg 10km
63 Mikołaj Ćwik 2005 Damasławek nie A bieg 5km
64 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
65 Sławomir Stachowiak 1977 Damasławek TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 10km
66 Szymon Domagała 1998 Damasławek nie A bieg 10km
67 Hubert Bilski 1989 Damasławek Czerwony Smok Wągrowiec nie A bieg 5km
68 Michał Dreger 1991 Dębe nie A bieg 5km
69 Beata Wieczorek 1973 Dopiewo nie A marsz NW 5km
70 Marcin Wieczorek 1980 Dopiewo nie A bieg 10km
71 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie A bieg 10km
72 Aleks Michalak 2008 Edenderry nie A bieg 10km
73 Daniel Maciejewski 1976 Fałkowo www.pegaz.nieruchomosci.pl nie A bieg 5km
74 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie A bieg 10km
75 Daniel Marek 1974 Garby Jestem od Romka nie A bieg 10km
76 Czesław Krysztofiak 1954 Gąsawa Soda nie A marsz NW 5km
77 Anna Bartosz 1982 Gałowo Klub Biegacza Szamotuły nie A bieg 10km
78 Bartosz Łudczak 2008 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 5km
79 Krzysztof Łudczak 1975 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 10km
80 Sylwia Łudczak 1973 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 10km
81 Miłosz Nowak 1987 Gniezno 12. WBOT nie B bieg 5km
82 Arkadiusz Tomecki 1976 Gniezno Witkowo Biega nie A bieg 5km
83 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie A marsz NW 5km
84 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno nie A bieg 10km
85 Zbigniwe Bukowski 1975 Golancz #Team Run Gołańcz tak A bieg 5km
86 Łukasz Dracheim 1984 Gołańcz tak A bieg 5km
87 Arkadiusz Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
88 Gracjan Ostaszewski 1985 Gołańcz tak A bieg 5km
89 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
90 Zuzanna Leszczyńska 2007 Gołańcz tak A bieg 5km
91 Daniel Berka 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
92 Krzysztof Ciemny 1989 Gołańcz tak A bieg 5km
93 Roman Pol 1979 Gołańcz tak A bieg 5km
94 Paulina Dracheim 1987 Gołańcz tak A marsz NW 5km
95 Paweł Piechowiak 1983 Gołańcz tak A bieg 5km
96 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
97 Romka Piotrowska 1995 Gołańcz tak A bieg 5km
98 Radosław Kurzawa 1990 Gołańcz DTR tak A bieg 5km
99 Sławomir Majchrzak 1974 Gołańcz tak A bieg 5km
100 Sylwia Kolińska 1977 gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km

Strony