V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakietsortuj malejąco Dystans
1 Marzena Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie A marsz NW 5km
2 Łukasz Skibiński 1976 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
3 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A bieg 10km
4 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie A bieg 10km
5 Renata Lewandowska 1973 Bydgoszcz Life Balance Place nie A marsz NW 5km
6 Beata Glapa 1990 Wągrowiec nie A bieg 10km
7 Paweł Haince 1980 Chodzież nie A bieg 10km
8 Emilia Werbicka 1992 Kcynia nie A bieg 5km
9 Karol Stawniak 1948 Żnin KGHM Metraco Polkowice nie A marsz NW 5km
10 Karolina Plewa 1982 Chodzież nie A bieg 5km
11 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska nie A bieg 10km
12 Adrianna Hurnik 1997 Wągrowiec BGW Runners nie A bieg 5km
13 Bartosz Łudczak 2008 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 5km
14 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie A bieg 10km
15 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie A bieg 5km
16 Leszek Wiśniewski 1960 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
17 Łukasz Dracheim 1984 Gołańcz tak A bieg 5km
18 Tomasz Lewicki 1972 Szreniawa Os. Kompozytorów Szreniawa nie A bieg 10km
19 MARCIN PANASEWICZ 1973 LESZNO Maraton Leszno nie A bieg 10km
20 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie A bieg 10km
21 Arkadiusz Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
22 Maciej Moliński 2008 Rakownia nie A bieg 10km
23 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie A bieg 10km
24 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie A bieg 10km
25 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie A bieg 10km
26 Krzysztof Łudczak 1975 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 10km
27 Gracjan Ostaszewski 1985 Gołańcz tak A bieg 5km
28 Danuta Kaszarek 1974 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
29 Zuzanna Winkel 2007 Poznań MUKS Poznań nie A bieg 10km
30 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie A bieg 5km
31 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie A bieg 5km
32 Mateusz Sawiński 1990 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
33 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
34 Katarzyna Szymańska 1992 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
35 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
36 Renata Gryczka 1986 Margonin nie A bieg 5km
37 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
38 Krystian Kowalewski 1990 Kcynia nie A bieg 5km
39 Kinga Wierciak-Nowak 1992 Ujście Team Ujście nie A bieg 5km
40 Robert Piasecki 1998 Wągrowiec Team Garnuch nie A bieg 10km
41 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Pruszków nie A bieg 10km
42 Krystian Kucner 1992 Szamocin nie A bieg 10km
43 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog nie A marsz NW 5km
44 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie A bieg 5km
45 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
46 Mariusz Szmania 1983 Margonin Aktywny Margonin nie A bieg 10km
47 Mikołaj Kalinowski 1995 Skórzewo WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
48 Ewa Pater 1982 Naklo Skra Paterek nie A bieg 10km
49 Zuzanna Leszczyńska 2007 Gołańcz tak A bieg 5km
50 Ewa Hałas 1980 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A marsz NW 5km
51 Daniel Berka 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
52 Krzysztof Ciemny 1989 Gołańcz tak A bieg 5km
53 Kuba Szmania 2001 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
54 Arkadiusz Tomecki 1976 Gniezno Witkowo Biega nie A bieg 5km
55 Wojciech Cholewiński 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie A bieg 10km
56 Roman Pol 1979 Gołańcz tak A bieg 5km
57 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie A bieg 10km
58 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN nie A bieg 5km
59 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
60 Zdzisław HERNET 1961 kcynia AKTYWNA KCYNIA nie A marsz NW 5km
61 Mateusz Skibiński 2004 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
62 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie A bieg 5km
63 Dominik Pituła 2001 Bydgoszcz Parkrun Gdańsk-Południe nie A bieg 10km
64 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno nie A bieg 5km
65 Paulina Dracheim 1987 Gołańcz tak A marsz NW 5km
66 Anna Splitt 1982 Mrocza Team Run Nakło nie A bieg 5km
67 Przemysław Jakubaszek 1983 Wągrowiec nie A bieg 5km
68 Marek Kłonowski 1979 Środa Wlkp. Polonia Środa nie A bieg 10km
69 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wlkp BGW Runners nie A bieg 5km
70 Paweł Piechowiak 1983 Gołańcz tak A bieg 5km
71 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie A bieg 10km
72 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
73 Marcin Pilarski 1985 Kcynia nie A bieg 5km
74 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie A marsz NW 5km
75 Paweł Lewicki 1999 Szreniawa Os. Kompozytorów Szreniawa nie A bieg 10km
76 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie A bieg 10km
77 Mateusz Łasecki 2001 Żelice nie A bieg 5km
78 Basia Krystkiewicz 1980 Tulce nie A bieg 10km
79 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
80 Romka Piotrowska 1995 Gołańcz tak A bieg 5km
81 Grzegorz Mądry 1959 Trzemeszno Gladiatorzy nie A marsz NW 5km
82 Polina Yehorova 2007 Chodzież nie A bieg 5km
83 Radosław Kurzawa 1990 Gołańcz DTR tak A bieg 5km
84 Przemysław Grzywaczyk 1992 Luboń Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
85 Sławomir Majchrzak 1974 Gołańcz tak A bieg 5km
86 Sylwia Kolińska 1977 gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
87 Artur Winkel 1982 Poznań nie A bieg 10km
88 Norbert Zodrow 2001 Rataje PCH_RUN nie A bieg 5km
89 Krystyna Fredrich 1963 Margonin Aktywny Margonin nie A marsz NW 5km
90 Łukasz Wiatrowski 1987 Wągrowiec nie A bieg 5km
91 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
92 Mateusz Dutkiewicz 1990 Piła Nova Term nie A bieg 10km
93 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
94 Damian Kusz 1978 Legniszewo tak A bieg 5km
95 Michał Brzeziński 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
96 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows nie A bieg 10km
97 Anna Borakiewicz 1980 Gołańcz tak A marsz NW 5km
98 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
99 Radosław Biskupski 1997 Gołańcz tak A bieg 5km
100 Iwona Pyrek 1981 Wałcz nie A bieg 10km

Strony