V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz sortuj malejąco Pakiet Dystans
1 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń 7661448238 nie A bieg 5km
2 Polina Yehorova 2007 Chodzież nie A bieg 5km
3 Przemek Lasota 1978 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne nie A bieg 5km
4 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza nie A bieg 10km
5 Damian Sierocki 1982 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
6 Artur Winkel 1982 Poznań nie A bieg 10km
7 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A bieg 10km
8 Kacper Kuraszkiewicz 2002 Poznań nie A bieg 5km
9 Arkadiusz Nakonieczny 1986 Piła Kagro Team nie A bieg 10km
10 Krzysztof Dorociak 1979 Toruń Medical Warriors nie B bieg 5km
11 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec Wataha MKW team nie A bieg 5km
12 Daria Jarysz 1994 Parkowo nie A bieg 10km
13 Tomasz Hepner 1988 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
14 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno @zabiegany_tata_ignasia nie A bieg 10km
15 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
16 Agnieszka Kamińska 1980 Wągrowiec nie A marsz NW 5km
17 Amelia Orawczyk 1991 Łabiszyn WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
18 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCHRUN nie A bieg 5km
19 Iwona Pyrek 1981 Wałcz nie A bieg 10km
20 Anna Cerańska-Bednarek 1967 Poznań Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
21 Weronika Siedlecka 1984 Margonin Aktywny Margonin nie A marsz NW 5km
22 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 5km
23 Marcin Safian 1989 Piła Nova Term nie A bieg 10km
24 Anita Wachowiak 1992 Poznań nie A marsz NW 5km
25 Konrad Konkol 1982 Miastko 35 PLUS MIASTKO PRO-FIT-BIKE nie A bieg 10km
26 Paweł Rzeszut 1997 Szubin WATAHA L-PAAK nie B bieg 5km
27 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie A bieg 10km
28 Iwona Gucwa 1972 Oborniki nie A bieg 5km
29 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows nie A bieg 10km
30 Hania Heymann 1986 Kcynia nie A bieg 5km
31 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie A bieg 10km
32 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A bieg 10km
33 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl nie A bieg 5km
34 Marcin Matecki 1982 Wągrowiec nie A bieg 5km
35 Joanna Hereć 1976 Margonin WłóczyKije nie A marsz NW 5km
36 Paweł Haince 1980 Chodzież nie A bieg 10km
37 Cezary Popielski 1998 Wągrowiec BGW Runners nie A bieg 5km
38 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska nie A bieg 10km
39 Patryk Szulc 1991 Rudki PCH_RUN nie A bieg 10km
40 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie A bieg 10km
41 Michalina Kostrzewska 2000 Wągrowiec nie A bieg 10km
42 MARCIN PANASEWICZ 1973 LESZNO Maraton Leszno nie A bieg 10km
43 Marek Dworakowski 1966 Chodzież Marek Dworakowski nie A bieg 10km
44 Robert Koniec 1973 Kcynia nie A bieg 10km
45 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie A bieg 10km
46 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A bieg 10km
47 Marzena Wyleżała 1974 Pawłowo Skockie nie A bieg 10km
48 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie A bieg 5km
49 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie A bieg 10km
50 Dominika Szwedowicz 2001 Piła Nova Term nie A marsz NW 5km
51 Wioleta Makowska 1978 Śrem #śremchodzi nie A marsz NW 5km
52 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki nie A bieg 10km
53 Anna Nakonieczna 1986 Piła Kagro Team nie A bieg 10km
54 ANNA ZIELIŃSKA-PAWŁOWSKA 1985 MUROWANA GOŚLINA CBA nie A bieg 5km
55 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie A bieg 5km
56 Katarzyna Dewicka 1972 Koziegłowy nie A marsz NW 5km
57 Jan Klinowski 1977 Osiek nad Notecią nie A bieg 10km
58 Mikołaj Ślęzak 1987 Budzyń Morsy Margonin nie A bieg 5km
59 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
60 Marek Kamiński 1984 Wągrowiec nie A bieg 5km
61 Krzysztof Kozak 1971 Sulechów BBL Sulechów nie A bieg 10km
62 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 10km
63 Robert Żyto 1970 Kcynia nie A bieg 5km
64 Katarzyna Izydorek 1990 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
65 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Pruszków nie A bieg 10km
66 Daniel Marek 1974 Garby Jestem od Romka nie A bieg 10km
67 Agata Szmania 1985 Margonin Aktywny Margonin nie A marsz NW 5km
68 Tomasz Mazur 1991 Kcynia nie A bieg 5km
69 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
70 Kamal Abdullayev 2000 Sroda-Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
71 Jerzy Rzeszut 1963 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
72 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
73 Ewa Pater 1982 Naklo Skra Paterek nie A bieg 10km
74 Czesław Krysztofiak 1954 Gąsawa Soda nie A marsz NW 5km
75 Mateusz Lubieniec 1980 Brzezie k. Sulechowa BBL Sulechów nie B bieg 10km
76 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn nie A marsz NW 5km
77 Kuba Szmania 2001 Margonin Wataha MKW team nie A bieg 5km
78 Artur Prokop 1990 Szubin nie A bieg 5km
79 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście nie A bieg 5km
80 Zbigniew Walczak 1987 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
81 Wojciech Cholewiński 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie A bieg 10km
82 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
83 Patryk Molecki 1997 Mieścisko nie A bieg 5km
84 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec Grześkowiak GYM nie A bieg 5km
85 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno nie A bieg 5km
86 Marian Borowczyk 1950 Poznań Ja Sobie Sam nie A bieg 10km
87 Angelika Kaczmarek 2000 Lubasz nie A bieg 5km
88 Marcin Wieczorek 1980 Dopiewo nie A bieg 10km
89 Marek Kłonowski 1979 Środa Wlkp. Polonia Środa nie A bieg 10km
90 MARCIN POLAWSKI 1976 MOGILNO nie A bieg 5km
91 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
92 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie A bieg 10km
93 Magda Jekiełek 1987 Margonin nie A bieg 10km
94 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie A bieg 10km
95 Artur Kłos 1982 Piła BUDARun nie A bieg 10km
96 Szymon Kędziora 1988 Turza nie A bieg 5km
97 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie A bieg 10km
98 Basia Krystkiewicz 1980 Tulce nie A bieg 10km
99 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak nie A bieg 10km
100 Grzegorz Mądry 1959 Trzemeszno Gladiatorzy nie A marsz NW 5km

Strony