V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystanssortuj malejąco
1 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Pruszków nie A bieg 10km
2 Marek Dworakowski 1966 Chodzież Marek Dworakowski nie A bieg 10km
3 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS Jedność Łobżenica nie A bieg 10km
4 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
5 Ewa Pater 1982 Naklo Skra Paterek nie A bieg 10km
6 PAULINA WINIARSKA 1988 WSCHOWA Endorfina Wschowa nie A bieg 10km
7 Wojciech Cholewiński 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie A bieg 10km
8 Karol Bejma 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
9 Tomasz Filut 1968 Szamocin TOMA nie A bieg 10km
10 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
11 Krzysztof Kozak 1971 Sulechów BBL Sulechów nie A bieg 10km
12 Marzena Wyleżała 1974 Pawłowo Skockie nie A bieg 10km
13 Mateusz Koper 2006 Skórka nie A bieg 10km
14 Marta Pauszek 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
15 Marek Kłonowski 1979 Środa Wlkp. Polonia Środa nie A bieg 10km
16 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie A bieg 10km
17 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie A bieg 10km
18 Jan Klinowski 1977 Osiek nad Notecią nie A bieg 10km
19 Sławomir Stachowiak 1977 Damasławek TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 10km
20 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
21 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
22 Witold Hańczyk 1969 Środa Wlkp Polonia Środa nie A bieg 10km
23 Mateusz Lubieniec 1980 Brzezie k. Sulechowa BBL Sulechów nie B bieg 10km
24 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare #Team Run Gołańcz nie A bieg 10km
25 Basia Krystkiewicz 1980 Tulce nie A bieg 10km
26 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
27 Sławomir Borakiewicz 1998 Poznań Team Garnuch nie A bieg 10km
28 Tomasz Jaskulski 1976 BUDZYŃ nie A bieg 10km
29 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie A bieg 10km
30 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie A bieg 10km
31 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 10km
32 Jusia Skibińska 1978 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
33 Grzegorz Kucharska 1984 Chodzież nie A bieg 10km
34 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak nie A bieg 10km
35 filip wieczorek 1990 Piła nie A bieg 10km
36 Maciej Walkowiak 1985 Środa Wlkp Polonia Środa nie A bieg 10km
37 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
38 Radosław Wochal 1998 Gołańcz tak B bieg 10km
39 Darek Kosiorek 1967 Kórnik Piwo z Przyjacielem nie A bieg 10km
40 Filip Chruściel 1983 Sulechów 5 Pułk Artylerii/BBL Sulechów nie A bieg 10km
41 Marek Makowski 1976 Śrem nie A bieg 10km
42 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
43 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią nie A bieg 10km
44 Mariusz Moliński 1982 Rakownia nie A bieg 10km
45 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
46 Mati Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie A bieg 10km
47 CEZARY LISIECKI 1990 ŚRODA WIELKOPOLSKA nie B bieg 10km
48 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
49 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A bieg 10km
50 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie A bieg 10km
51 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno @zabiegany_tata_ignasia nie A bieg 10km
52 Dmytro Didovodiuk 1987 Ivano-Frankovsk,Ukraina Didovodiuk_Team nie A bieg 10km
53 Marek Kasprzycki 1976 Studzieniec PCH_RUN nie A bieg 10km
54 Joanna Kaczmarczyk 1981 Murowana Goślina nie A bieg 10km
55 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV Club Kościan nie A bieg 10km
56 Sławomir Walkowiak 1992 Wągrowiec nie A bieg 10km
57 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
58 Elżbieta Kasperek 1958 Piła nie A bieg 10km
59 Adam Paschke 1992 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
60 SŁAWOMIR PISAREK 1981 WAPNO nie B bieg 10km
61 Aleksander Poszwiński 1967 Zaborówiec nie A bieg 10km
62 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ Gniewkowo nie A bieg 10km
63 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A bieg 10km
64 Renata Molińska 1981 Rakownia nie A bieg 10km
65 Tomek Jabłoński 1982 Łochowo ŁKS ŁOCHOWO nie A bieg 10km
66 Mariusz Gawrysiak 1964 Bydgoszcz nie A bieg 10km
67 Filip Wojtas 1999 Piła TeamFast nie B bieg 10km
68 Robert Koniec 1973 Kcynia nie A bieg 10km
69 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
70 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz nie A bieg 10km
71 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki nie A bieg 10km
72 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Fundacja Supra nie A bieg 10km
73 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec Dziki wrc nie A bieg 10km
74 Marcin Daraż 1981 Grzędzice nie A bieg 10km
75 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 10km
76 Katarzyna Izydorek 1990 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
77 Mariusz Wieliński 1983 Stobnicko Stobnicko Biega nie A bieg 10km
78 Kamil Jesiolowski 1975 Chodzież Livio nie A bieg 10km
79 Beata Glapa 1990 Wągrowiec nie A bieg 10km
80 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
81 Leszek Kiersztan 1973 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
82 Marcin Banach 1980 Wągrowiec nie B bieg 10km
83 Zbigniew Walczak 1987 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
84 Adam Wysocki 1983 TARNOWO PODGÓRNE nie A bieg 10km
85 Anna Glazer 1969 Trzcianka 3:33 Team nie A bieg 10km
86 Tomasz Lewicki 1972 Szreniawa Os. Kompozytorów Szreniawa nie A bieg 10km
87 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście nie A bieg 10km
88 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno nie A bieg 10km
89 Mariusz Krzeszowski 1997 Poznań WATAHA L-PAAK nie A bieg 10km
90 Maciej Moliński 2008 Rakownia nie A bieg 10km
91 Marcin Wieczorek 1980 Dopiewo nie A bieg 10km
92 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie A bieg 10km
93 Artur Fliszkiewicz 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
94 Aleks Michalak 2008 Edenderry nie A bieg 10km
95 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 10km
96 Andrzej Drgas 1955 Luboń MOTOR LUBOŃ TEAM nie B bieg 10km
97 Dawid STEFANIAK 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
98 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie A bieg 10km
99 Przemysław Łakomy 1991 Wałcz Autotech nie A bieg 10km
100 Robert Piasecki 1998 Wągrowiec Team Garnuch nie A bieg 10km

Strony