V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
1 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły nie A bieg 10km
2 Karol Stawniak 1948 Żnin KGHM Metraco Polkowice nie A marsz NW 5km
3 Marian Borowczyk 1950 Poznań Ja Sobie Sam nie A bieg 10km
4 EDWARD GOŁĘBIOWSKI 1950 POBIEDZISKA Gladiatorzy nie A marsz NW 5km
5 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ Gąsawa nie A marsz NW 5km
6 Ryszard Politycki 1952 Piła Nova Term nie A bieg 10km
7 Antoni Nowak 1953 Kcynia nie A marsz NW 5km
8 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań BRAK nie B bieg 10km
9 Zofia Nowak 1953 Kcynia nie A marsz NW 5km
10 Czesław Krysztofiak 1954 Gąsawa Soda nie A marsz NW 5km
11 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie A marsz NW 5km
12 Andrzej Drgas 1955 Luboń MOTOR LUBOŃ TEAM nie B bieg 10km
13 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie A bieg 10km
14 Marek Smoliński 1957 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
15 Mariusz Śramski 1958 Piła Nova Term tak A marsz NW 5km
16 Krzysztof Piechowiak 1958 Gołańcz tak A marsz NW 5km
17 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS Jedność Łobżenica nie A bieg 10km
18 Elżbieta Kasperek 1958 Piła nie A bieg 10km
19 Maria Borakiewicz 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A marsz NW 5km
20 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
21 Roman Rożkowski 1958 Śrem Masters Śrem nie A bieg 10km
22 Grzegorz Mądry 1959 Trzemeszno Gladiatorzy nie A marsz NW 5km
23 Mieczysław Lisek 1959 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
24 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie A marsz NW 5km
25 Leszek Wiśniewski 1960 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
26 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa nie A bieg 10km
27 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno nie A bieg 10km
28 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz tak A marsz NW 5km
29 Zdzisław HERNET 1961 kcynia AKTYWNA KCYNIA nie A marsz NW 5km
30 Bogumił Gostyński 1962 Sulechów Zabiegany Sulechów nie A bieg 10km
31 HALINA KOŁDA 1962 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 10km
32 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
33 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
34 Jerzy Rzeszut 1963 Szubin WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
35 Krystyna Fredrich 1963 Margonin Aktywny Margonin nie A marsz NW 5km
36 Alina Cieślik 1963 Piła Nova Term tak A marsz NW 5km
37 Mariusz Gawrysiak 1964 Bydgoszcz nie A bieg 10km
38 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
39 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
40 Wioletta Waberska 1964 Wschowa Aktywna Wschowa nie A bieg 10km
41 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań nie A bieg 5km
42 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie A bieg 10km
43 Miroslaw Maśliński 1965 Szubin nie A bieg 5km
44 Iwona Nowak 1965 Murowana Goślina nie A marsz NW 5km
45 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
46 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie A bieg 10km
47 Wojciech Cholewiński 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie A bieg 10km
48 Jarosław Sporek 1966 Klotyldzin Aktywny Margonin nie A bieg 5km
49 EWA MIELNICZE 1966 Gołańcz tak A bieg 5km
50 Marek Dworakowski 1966 Chodzież Marek Dworakowski nie A bieg 10km
51 Aleksander Poszwiński 1967 Zaborówiec nie A bieg 10km
52 Anna Cerańska-Bednarek 1967 Poznań Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
53 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
54 BARBARA SENGER 1967 Gołańcz tak A marsz NW 5km
55 Maria Kolińska 1967 Gołańcz Tem Run Gołańcz tak A marsz NW 5km
56 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 5km
57 Darek Kosiorek 1967 Kórnik Piwo z Przyjacielem nie A bieg 10km
58 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 5km
59 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS nie A bieg 5km
60 Tomasz Filut 1968 Szamocin TOMA nie A bieg 10km
61 Ireneusz Abram 1968 Gołańcz tak A marsz NW 5km
62 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie A bieg 10km
63 Paweł Krzyminski 1968 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
64 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
65 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie A bieg 5km
66 Waldemar Konwiński 1969 Gołańcz tak A bieg 5km
67 Witold Hańczyk 1969 Środa Wlkp Polonia Środa nie A bieg 10km
68 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość nie A bieg 5km
69 IWONA HERNET 1969 kcynia AKTYWNA KCYNIA nie A bieg 5km
70 Robert Krawczyk 1969 Luboń nie A bieg 10km
71 Maciej Krajewski 1969 Poznań nie A marsz NW 5km
72 Anna Glazer 1969 Trzcianka 3:33 Team nie A bieg 10km
73 WALDEMAR STAMM 1969 LESZNO Maraton Leszno nie A bieg 10km
74 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście nie A bieg 10km
75 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie A bieg 10km
76 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie A marsz NW 5km
77 Stanisław Zarębski 1970 GOŁAŃCZ tak A marsz NW 5km
78 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A bieg 10km
79 Katarzyna Krawczyk 1970 Luboń nie A marsz NW 5km
80 Robert Żyto 1970 Kcynia nie A bieg 5km
81 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Pruszków nie A bieg 10km
82 Krzysztof Kozak 1971 Sulechów BBL Sulechów nie A bieg 10km
83 Tomasz Kubacki 1971 Wrocław nie A bieg 5km
84 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A bieg 10km
85 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
86 Grażyna Zarębska 1971 GOŁAŃCZ tak A marsz NW 5km
87 Kazimierz Chwirot 1971 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
88 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią nie A bieg 10km
89 Robert Wójtych 1972 Gołańcz TeamRUNGołańcz tak A bieg 10km
90 RAFAŁ MARKIEWICZ 1972 RYDZYNA nie A bieg 10km
91 Tomasz Lewicki 1972 Szreniawa Os. Kompozytorów Szreniawa nie A bieg 10km
92 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
93 Katarzyna Dewicka 1972 Koziegłowy nie A marsz NW 5km
94 Aleksandra Russ 1972 Osielsko nie A bieg 5km
95 Dariusz Newski 1972 Gołańcz RUN TEAM Gołańcz tak A bieg 10km
96 Iwona Gucwa 1972 Oborniki nie A bieg 5km
97 Michał Jankowiak 1972 Czempiń nie A marsz NW 5km
98 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A bieg 10km
99 Roman Janas 1972 Grodzisk Wielkopolski Urząd miasta Grodzisk Wielkopolski nie A bieg 10km
100 Wojciech Konecki 1972 Łochowo WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km

Strony