V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 629
LP Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
1 Dorota Durska 1999 Gołańcz tak A bieg 5km
2 Paulina Dracheim 1987 Gołańcz tak A marsz NW 5km
3 Edyta Kordek 1993 Kcynia nie A bieg 5km
4 Marcin Pilarski 1985 Kcynia nie A bieg 5km
5 Mikołaj Ćwik 2005 Damasławek nie A bieg 5km
6 Alicja Czajkowska 1993 Gołańcz tak A marsz NW 5km
7 Tomasz Kubacki 1971 Wrocław nie A bieg 5km
8 Daria Jarysz 1994 Parkowo nie A bieg 10km
9 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie A bieg 5km
10 Grzegorz Kucharska 1984 Chodzież nie A bieg 10km
11 Kacper Kuraszkiewicz 2002 Poznań nie A bieg 5km
12 Karol Orchowicz 1986 Rataje nie A bieg 5km
13 Jacek Abram 1998 Gołańcz tak A bieg 5km
14 Waldemar Konwiński 1969 Gołańcz tak A bieg 5km
15 Antoni Nowak 1953 Kcynia nie A marsz NW 5km
16 Patryk Molecki 1997 Mieścisko nie A bieg 5km
17 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie A bieg 10km
18 Marek Springer 1988 Gołańcz tak A bieg 5km
19 Maciej Moliński 2008 Rakownia nie A bieg 10km
20 Marzena Ucińska 1986 Gołańcz tak A marsz NW 5km
21 Natalia Ciemna 1991 Gołańcz tak A marsz NW 5km
22 Magda Jekiełek 1987 Margonin nie A bieg 10km
23 Marcin Matecki 1982 Wągrowiec nie A bieg 5km
24 Kamila Piątek 1986 Wągrowiec nie A bieg 5km
25 Wojciech Skawiński 1981 Wągrowiec nie A bieg 10km
26 Patrycja Sobczak 2003 Gołańcz tak A bieg 5km
27 Magdalena Lisiecka 1988 Gołańcz tak A bieg 5km
28 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
29 Mikołaj Marciniak 2000 Gołańcz tak A bieg 5km
30 Bartosz Księżniakiewicz 1985 Rybowo tak B bieg 5km
31 Edyta Szczepaniak 1989 Wągrowiec nie A bieg 5km
32 Martyna Wachowiak 1997 Gołańcz tak A bieg 5km
33 Paweł Piechowiak 1983 Gołańcz tak A bieg 5km
34 Bożena Laskowska 1987 Kcynia nie A bieg 5km
35 Marika Kordubska 1991 Gołańcz tak A bieg 5km
36 Adam Raszewski 1998 Środa Wielkopolska nie A bieg 10km
37 Basia Kordek 1986 Kcynia nie A bieg 5km
38 Lila Ślęzak 2008 Budzyń nie A bieg 5km
39 Joanna Kaczmarczyk 1981 Murowana Goślina nie A bieg 10km
40 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie A bieg 10km
41 Adrian Spychalski 1979 Pleszew nie A bieg 10km
42 Michał Wajer 1985 Osiek nie A bieg 10km
43 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie A bieg 5km
44 Przemysław SARBIEWSKI 1980 Szczecin nie A bieg 10km
45 Aleksander Poszwiński 1967 Zaborówiec nie A bieg 10km
46 Szymon Domagała 1998 Damasławek nie A bieg 10km
47 Patryk Patro 2001 Brzeźno Stare nie A bieg 5km
48 Gracjan Ostaszewski 1985 Gołańcz tak A bieg 5km
49 Jan Krzymieniewski 2000 Sławica nie A bieg 5km
50 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie A marsz NW 5km
51 Marcin Tomaszewski 1981 Gołańcz tak A bieg 5km
52 Romka Piotrowska 1995 Gołańcz tak A bieg 5km
53 Beata Wieczorek 1973 Dopiewo nie A marsz NW 5km
54 Mateusz Łasecki 2001 Żelice nie A bieg 5km
55 Adam Koper 1978 Skórka nie A bieg 10km
56 Agnieszka Kamińska 1980 Wągrowiec nie A marsz NW 5km
57 Aleks Michalak 2008 Edenderry nie A bieg 10km
58 MARCIN POLAWSKI 1976 MOGILNO nie A bieg 5km
59 Renata Gryczka 1986 Margonin nie A bieg 5km
60 Szymon Kędziora 1988 Turza nie A bieg 5km
61 Kinga Kaczuba 1986 Margonin nie A bieg 5km
62 Angelika Kaczmarek 2000 Lubasz nie A bieg 5km
63 Radosław Wachowiak 1990 Gołańcz tak A bieg 5km
64 Anna Kaczmarek 2008 Stołężyn nie A marsz NW 5km
65 Agata Tworek 1989 Gołańcz tak A marsz NW 5km
66 ADAM PAWŁOWSKI 1985 MUROWANA GOŚLINA nie A marsz NW 5km
67 Katarzyna Hajduk 1989 Gołańcz tak A marsz NW 5km
68 Norbert Sałata 1993 Gołańcz tak A bieg 5km
69 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia nie A bieg 5km
70 Hania Heymann 1986 Kcynia nie A bieg 5km
71 Krystian Koliński 1996 Wągrowiec nie A bieg 5km
72 Adam Wysocki 1983 TARNOWO PODGÓRNE nie A bieg 10km
73 Basia Krystkiewicz 1980 Tulce nie A bieg 10km
74 Sławomir Majchrzak 1974 Gołańcz tak A bieg 5km
75 Miroslaw Maśliński 1965 Szubin nie A bieg 5km
76 Kamil Grzemski 2001 Wągrowiec nie A bieg 5km
77 Anna Pol 1978 Gołańcz tak A marsz NW 5km
78 Łukasz Grząbka 1989 Rataje nie A bieg 5km
79 Katarzyna Dewicka 1972 Koziegłowy nie A marsz NW 5km
80 Magdalena Czaplińska 1977 Gołańcz tak A bieg 5km
81 Sylwia Wojtkowiak 1985 Śrem nie A bieg 5km
82 Mateusz Grzeszczak 2000 Gołańcz tak A bieg 5km
83 Marcin Daraż 1981 Grzędzice nie A bieg 10km
84 Joanna Łasecka 1996 Żelice nie A bieg 5km
85 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz nie A bieg 10km
86 Mateusz Koper 2006 Skórka nie A bieg 10km
87 Marek Kamiński 1984 Wągrowiec nie A bieg 5km
88 Daria Dobrzykowska 1997 Gołańcz tak A bieg 5km
89 Artur Winkel 1982 Poznań nie A bieg 10km
90 Łukasz Binert 1985 Budzyń nie A bieg 5km
91 Agnieszka Delikta 1979 Mogilno nie A bieg 5km
92 Damian Kusz 1978 Legniszewo tak A bieg 5km
93 Anna BOROWIAK 1985 Buszewo tak A marsz NW 5km
94 Sebastian Dobosiewicz 1982 Szubin nie A bieg 5km
95 Polina Yehorova 2007 Chodzież nie A bieg 5km
96 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły nie A bieg 10km
97 Aleksander Fuhrmann 2006 Próchnowo nie B bieg 5km
98 Marcin Dziekan 1988 Wągrowiec nie B bieg 5km
99 Marta Szkudlarz 1990 Czerlin tak A marsz NW 5km
100 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina nie A bieg 10km

Strony