V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ - lista dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Blanka Lipińska 2011 Gołańcz B
102 Barbara Maćkowiak 2015 Szamocin Polarni Szamocin A
103 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga Sp Parkowo A
104 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga Sp Parkowo A
105 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga A
106 ANTONI MĄDRY 2014 Kłecko LKS ATLETA GNIEZNO B
107 Hanna Makowska 2015 Gołańcz A
108 Bruno Makowski 2018 Gołańcz A
109 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
110 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
111 Kajetan Marciniak 2011 Gołańcz A
112 Agata Matuszak 2021 Gołańcz A
113 Kacper Mazur 2021 Kcynia A
114 Marek Mazurek 2016 Kłecko Lechita Kłecko A
115 Franek Mazurek 2014 Kłecko GKS Lechita Kłecko A
116 Mateusz Michałek 2013 Chodzież KS Gontyniec Chodzież A
117 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 Wągrowiec Kubuś Puchatek Wągrowiec A
118 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec SP.Nr. 1 w Wągrowcu A
119 Kacper Mirek 2012 Gołańcz B
120 Kacper Nowak 2017 Wągrowiec A
121 GABRIELA NOWICKA 2016 Mieścisko SP. w Mieścisku A
122 Blanka Nowicka 2015 Kcynia B
123 JAKUB NOWICKI 2021 MIEŚCISKO A
124 Krzesimir Nowicki 2019 Wagrowiec Dziki wrc A
125 Sergiusz Nowicki 2015 Kcynia B
126 Jakub Ogrodnik 2012 Gołańcz A
127 Maria Ogrodnik 2016 Gołańcz A
128 Olaf Okoński 2018 Gołańcz B
129 Miłosz Okoński 2016 Gołańcz A
130 Gabriela Olszewska 2014 Gołańcz A
131 Julia Ostaszewska 2011 Gołańcz B
132 Nela Pauszek 2016 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃ A
133 Antoni Pauszek 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
134 Gabriela Pauszek 2021 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
135 SARA PAWŁOWSKA 2019 MUROWANA GOŚLINA A
136 NATAN PAWŁOWSKI 2016 MUROWANA GOŚLINA A
137 Oliwia Peksa 2013 Kobylec A
138 Zuzanna Peksa 2009 Kobylec A
139 Michał Piasecki 2019 Gołańcz B
140 Kaja Piątek 2017 Łekno A
141 Gabriela Piechowiak 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
142 Marcel Piechowiak 2017 Wągrowiec A
143 Marcelina Piechowiak 2017 Wągrowiec A
144 Nikola Piechowiak 2014 Gołańcz A
145 Aleksandra Piechowiak 2014 Gołańcz A
146 Wojciech Piętka 2017 Laskownica Wielka A
147 Marianna Piętka 2019 Laskownica Wielka A
148 Zofia Piętka 2021 Laskownica Wielka A
149 Amelia Pilarska 2022 Kcynia B
150 Marcelina Piotrowska 2010 Kobylec A
151 Nina Piotruk 2012 Wągrowiec Fundacja Supra B
152 NELA PISAREK 2017 WAPNO B
153 Natasza Pol 2011 Gołańcz B
154 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia A
155 Marysia PORĘBNA 2022 CHOJNA A
156 Jaśmina Prokop 2020 Szubin A
157 Jan Prokop 2022 Szubin A
158 ANASTAZJA RACHUŁA 2017 GOŁAŃCZ B
159 Mikołaj Rakoczy 2015 Gołańcz A
160 WIKTOR REPCZYŃSKI 2013 Gołańcz A
161 Ignacy Rodzewicz 2018 Łekno @zabiegany_tata_ignasia A
162 Iga Rogalska 2020 Zalasewo A
163 Inka Rusin 2015 Kcynia A
164 Tymek Rutkowski 2018 Gołańcz B
165 Lena Rzadkiewicz 2013 Gołańcz A
166 Blanka Rzeźniczak 2013 Gołańcz A
167 Oliwier Sawicki 2014 Gołańcz A
168 Tomasz Selmoser 2010 Kościan A
169 Ksawery Selmoser 2015 Kościan A
170 Adrianna Sielecka 2017 Gołańcz A
171 Kacper Sikorski 2019 Gołańcz A
172 Mikołaj Sikorski 2018 Gołańcz A
173 Maria Siwka 2017 Gołańcz B
174 Filip Ślesiński 2015 ŁEKNO Biegający Górnik Wapno B
175 Oliwier Ślężak 2014 Gołańcz A
176 Franciszek Sobucki 2017 Wągrowiec A
177 Jan Socha 2015 Wapno Biegający Górnik Wapno A
178 Tereska Socha 2012 Aleksandrowo Biegający Górnik Wapno A
179 Rafał Socha 2018 Aleksandrowo Biegający Górnik Wapno A
180 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków A
181 Jakub Springer 2016 Gołańcz B
182 Emilia Strauss 2016 Gołańcz A
183 Julian Strzelecki 2015 Dąbrowa A
184 Wiktoria Szczepaniak 2017 Wągrowiec A
185 Aleksander Szczepaniak 2019 Wągrowiec A
186 Maria Szewczyk 2016 Chobienice KKFP Wolsztyn A
187 Wiktor Szkudlarz 2013 Czerlin B
188 Felek Szkudlarz 2014 Czerlin B
189 Nina Słaboszewska 2018 Poznań A
190 Lena Słaboszewska 2012 Poznan KS Posnania A
191 Wojciech Słaboszewski 2022 Poznań A
192 Mateusz Słaboszewski 2014 Poznań Akademia Reisa A
193 Sebastian Słaboszewski 2016 Poznań A
194 Jagoda Słodowicz 2013 Gołańcz B
195 Maja Tomaszewska 2017 Golancz B
196 Maks Tomaszewski 2015 Golancz B
197 Martyna Tonder 2013 Wielka Wieś A
198 Mieszko Topolewski 2015 Rogoźno A
199 Rozalka Torz 2019 Laskownica Wielka Team Run Golancz A
200 Julia Urbaniak 2010 Piła A

Strony