V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ - lista dzieci

LP Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Adam Górski 2014 Gołańcz B
2 Adrianna Sielecka 2017 Gołańcz A
3 Adrianna Domżał 2018 Poznań A
4 Agata Laskowska 2016 Gołańcz B
5 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga Sp Parkowo A
6 Agata Gorlaszka 2012 Gołańcz B
7 Agata Kalina 2022 Gołańcz A
8 Agata Matuszak 2021 Gołańcz A
9 Agata Gniadzik 2012 Kłecko LKS Atleta Kłecko B
10 Aleksander Abram 2021 Gołańcz B
11 Aleksander Gałkowski 2011 Chodzież A
12 Aleksander Szczepaniak 2019 Wągrowiec A
13 Aleksandra Piechowiak 2014 Gołańcz A
14 Aleksandra Hajduk 2015 Gołańcz A
15 Alex Wenzel 2013 Czerlin A
16 Amelia Pilarska 2022 Kcynia B
17 ANASTAZJA RACHUŁA 2017 GOŁAŃCZ B
18 ANTONI MĄDRY 2014 Kłecko LKS ATLETA GNIEZNO B
19 Antoni Pauszek 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
20 Antonina Kamińska 2016 Wągrowiec A
21 Antonina Burzyńska 2013 Gołańcz A
22 Barbara Abram 2018 Gołańcz B
23 Barbara Maćkowiak 2015 Szamocin Polarni Szamocin A
24 Bartosz Dracheim 2019 Gołańcz A
25 Blanka Nowicka 2015 Kcynia B
26 Blanka Rzeźniczak 2013 Gołańcz A
27 Blanka Lipińska 2011 Gołańcz B
28 Bruno Makowski 2018 Gołańcz A
29 Cezary Księżniakiewicz 2013 Rybowo B
30 Cezary Kemnitz 2012 Gołańcz A
31 Dawid Kaczmarek 2018 Stołężyn A
32 Dominik Zawieja 2011 Nakło nad Notecią LuksStart Nakło A
33 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 Wągrowiec Kubuś Puchatek Wągrowiec A
34 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga A
35 Emilia Strauss 2016 Gołańcz A
36 Emilia Kuraszkiewicz 2015 Warszawa A
37 Emilka Kozikowska 2014 Szamotuły KB Szamotuły A
38 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec SP.Nr. 1 w Wągrowcu A
39 Felek Szkudlarz 2014 Czerlin B
40 Filip Ślesiński 2015 ŁEKNO Biegający Górnik Wapno B
41 Franciszek Sobucki 2017 Wągrowiec A
42 Franek Woźniak 2015 Gułtowy A
43 Franek Mazurek 2014 Kłecko GKS Lechita Kłecko A
44 Gabriel Komniarek 2018 Brdowo A
45 Gabriela Giza 2013 Gołańcz A
46 Gabriela Pauszek 2021 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
47 Gabriela Piechowiak 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
48 Gabriela Olszewska 2014 Gołańcz A
49 GABRIELA NOWICKA 2016 Mieścisko SP. w Mieścisku A
50 Gabrysia Wenzel 2019 Czerlin A
51 Hanna Makowska 2015 Gołańcz A
52 HANNA KOTKOWSKA 2016 Gołańcz A
53 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
54 Iga Kolmer 2014 Kłecko LKS Atleta Kłecko A
55 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy A
56 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
57 Iga Rogalska 2020 Zalasewo A
58 Ignacy Rodzewicz 2018 Łekno @zabiegany_tata_ignasia A
59 Ignacy Burzyński-Wasiński 2017 Panigródz A
60 Igor Kalinowski 2019 Nakło nad Notecią B
61 Igor Domżał 2017 Poznań A
62 Inga Borakiewicz 2016 Gołańcz A
63 Inka Rusin 2015 Kcynia A
64 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga Sp Parkowo A
65 Jagoda Słodowicz 2013 Gołańcz B
66 Jakub Gorlaszka 2017 Gołańcz B
67 Jakub Laskowski 2014 Gołańcz B
68 Jakub Kordek 2017 Kcynia A
69 Jakub Chołody 2021 Gołańcz A
70 Jakub Kaczor 2019 Wągrowiec A
71 JAKUB NOWICKI 2021 MIEŚCISKO A
72 Jakub Ogrodnik 2012 Gołańcz A
73 Jakub Springer 2016 Gołańcz B
74 Jan Prokop 2022 Szubin A
75 Jan Socha 2015 Wapno Biegający Górnik Wapno A
76 Jaśmina Prokop 2020 Szubin A
77 Julia Gorlaszka 2020 Gołańcz A
78 Julia Ostaszewska 2011 Gołańcz B
79 Julia Kwiatkowska 2011 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
80 Julia Urbaniak 2010 Piła A
81 Julia Zawieja 2019 Nakło nad Notecią A
82 Julian Księżniakiewicz 2019 Rybowo B
83 Julian Werbicki 2022 Kcynia A
84 Julian Strzelecki 2015 Dąbrowa A
85 Kacper Czarnecki 2017 Starczanwo A
86 Kacper Nowak 2017 Wągrowiec A
87 Kacper Mirek 2012 Gołańcz B
88 Kacper Sikorski 2019 Gołańcz A
89 Kacper Mazur 2021 Kcynia A
90 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią LuksStart Nakło A
91 Kaja Piątek 2017 Łekno A
92 Kajetan Marciniak 2011 Gołańcz A
93 Kalina Borowska 2015 Kcynia A
94 Karolina Kemnitz 2014 Gołańcz A
95 Kornel Kordubski 2023 Gołańcz A
96 Kornelia Kitkowska 2016 Gołańcz A
97 Kornelia Kordubska 2015 Gołańcz A
98 Krzesimir Nowicki 2019 Wagrowiec Dziki wrc A
99 Ksawery Borakiewicz 2014 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
100 Ksawery Bajdziak 2017 Nakło nad Notecią Team Run Nakło A

Strony