V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ - lista dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Oliwier Łukaszewski 2020 Mieleszyn A
2 Lena Zielińska 2017 Srebrna Góra B
3 Dominik Zawieja 2011 Nakło nad Notecią LuksStart Nakło A
4 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią LuksStart Nakło A
5 Julia Zawieja 2019 Nakło nad Notecią A
6 Sara Zawal 2019 Gołańcz B
7 Lilianna Wruczyńska 2017 Rybitwy LKS Atleta Kłecko A
8 Oliwia Wołta 2012 Morakowo A
9 Lena Woźniak 2019 Wągrowiec A
10 Zuzanna Woźniak 2009 Wągrowiec A
11 Franek Woźniak 2015 Gułtowy A
12 Maja Wiśniewska 2017 Brdowo A
13 Robert Wielkopolan 2014 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
14 Julian Werbicki 2022 Kcynia A
15 Melania Werbicka 2020 Kcynia A
16 Alex Wenzel 2013 Czerlin A
17 Gabrysia Wenzel 2019 Czerlin A
18 Mikołaj Wachowicz 2017 Chodzież A
19 Julia Urbaniak 2010 Piła A
20 Rozalka Torz 2019 Laskownica Wielka Team Run Golancz A
21 Mieszko Topolewski 2015 Rogoźno A
22 Martyna Tonder 2013 Wielka Wieś A
23 Maks Tomaszewski 2015 Golancz B
24 Maja Tomaszewska 2017 Golancz B
25 Jagoda Słodowicz 2013 Gołańcz B
26 Wojciech Słaboszewski 2022 Poznań A
27 Mateusz Słaboszewski 2014 Poznań Akademia Reisa A
28 Sebastian Słaboszewski 2016 Poznań A
29 Nina Słaboszewska 2018 Poznań A
30 Lena Słaboszewska 2012 Poznan KS Posnania A
31 Felek Szkudlarz 2014 Czerlin B
32 Wiktor Szkudlarz 2013 Czerlin B
33 Maria Szewczyk 2016 Chobienice KKFP Wolsztyn A
34 Wiktoria Szczepaniak 2017 Wągrowiec A
35 Aleksander Szczepaniak 2019 Wągrowiec A
36 Julian Strzelecki 2015 Dąbrowa A
37 Emilia Strauss 2016 Gołańcz A
38 Jakub Springer 2016 Gołańcz B
39 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków A
40 Jan Socha 2015 Wapno Biegający Górnik Wapno A
41 Tereska Socha 2012 Aleksandrowo Biegający Górnik Wapno A
42 Rafał Socha 2018 Aleksandrowo Biegający Górnik Wapno A
43 Franciszek Sobucki 2017 Wągrowiec A
44 Oliwier Ślężak 2014 Gołańcz A
45 Filip Ślesiński 2015 ŁEKNO Biegający Górnik Wapno B
46 Maria Siwka 2017 Gołańcz B
47 Kacper Sikorski 2019 Gołańcz A
48 Mikołaj Sikorski 2018 Gołańcz A
49 Adrianna Sielecka 2017 Gołańcz A
50 Tomasz Selmoser 2010 Kościan A
51 Ksawery Selmoser 2015 Kościan A
52 Oliwier Sawicki 2014 Gołańcz A
53 Blanka Rzeźniczak 2013 Gołańcz A
54 Lena Rzadkiewicz 2013 Gołańcz A
55 Tymek Rutkowski 2018 Gołańcz B
56 Inka Rusin 2015 Kcynia A
57 Iga Rogalska 2020 Zalasewo A
58 Ignacy Rodzewicz 2018 Łekno @zabiegany_tata_ignasia A
59 WIKTOR REPCZYŃSKI 2013 Gołańcz A
60 Mikołaj Rakoczy 2015 Gołańcz A
61 ANASTAZJA RACHUŁA 2017 GOŁAŃCZ B
62 Jaśmina Prokop 2020 Szubin A
63 Jan Prokop 2022 Szubin A
64 Marysia PORĘBNA 2022 CHOJNA A
65 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia A
66 Natasza Pol 2011 Gołańcz B
67 NELA PISAREK 2017 WAPNO B
68 Nina Piotruk 2012 Wągrowiec Fundacja Supra B
69 Marcelina Piotrowska 2010 Kobylec A
70 Amelia Pilarska 2022 Kcynia B
71 Wojciech Piętka 2017 Laskownica Wielka A
72 Marianna Piętka 2019 Laskownica Wielka A
73 Zofia Piętka 2021 Laskownica Wielka A
74 Gabriela Piechowiak 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
75 Marcel Piechowiak 2017 Wągrowiec A
76 Marcelina Piechowiak 2017 Wągrowiec A
77 Nikola Piechowiak 2014 Gołańcz A
78 Aleksandra Piechowiak 2014 Gołańcz A
79 Kaja Piątek 2017 Łekno A
80 Michał Piasecki 2019 Gołańcz B
81 Oliwia Peksa 2013 Kobylec A
82 Zuzanna Peksa 2009 Kobylec A
83 NATAN PAWŁOWSKI 2016 MUROWANA GOŚLINA A
84 SARA PAWŁOWSKA 2019 MUROWANA GOŚLINA A
85 Nela Pauszek 2016 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃ A
86 Antoni Pauszek 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
87 Gabriela Pauszek 2021 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
88 Julia Ostaszewska 2011 Gołańcz B
89 Gabriela Olszewska 2014 Gołańcz A
90 Miłosz Okoński 2016 Gołańcz A
91 Olaf Okoński 2018 Gołańcz B
92 Jakub Ogrodnik 2012 Gołańcz A
93 Maria Ogrodnik 2016 Gołańcz A
94 JAKUB NOWICKI 2021 MIEŚCISKO A
95 Krzesimir Nowicki 2019 Wagrowiec Dziki wrc A
96 Sergiusz Nowicki 2015 Kcynia B
97 GABRIELA NOWICKA 2016 Mieścisko SP. w Mieścisku A
98 Blanka Nowicka 2015 Kcynia B
99 Kacper Nowak 2017 Wągrowiec A
100 Kacper Mirek 2012 Gołańcz B

Strony