V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ - lista dzieci

LP Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
1 Tereska Socha 2012 Aleksandrowo Biegający Górnik Wapno A
2 Rafał Socha 2018 Aleksandrowo Biegający Górnik Wapno A
3 Gabriel Komniarek 2018 Brdowo A
4 Maja Wiśniewska 2017 Brdowo A
5 Marcel Czekała 2015 Budzyń LPFA - Lech Poznań Football Academy B
6 Pola Gapińska 2018 Bydgoszcz A
7 Zuzia Lewandowska 2015 Bydgoszcz A
8 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
9 Maria Szewczyk 2016 Chobienice KKFP Wolsztyn A
10 Aleksander Gałkowski 2011 Chodzież A
11 Mateusz Gałkowski 2017 Chodzież A
12 Mikołaj Wachowicz 2017 Chodzież A
13 Marcel Kowalewski 2015 Chodzież A
14 Mateusz Michałek 2013 Chodzież KS Gontyniec Chodzież A
15 Marysia PORĘBNA 2022 CHOJNA A
16 Alex Wenzel 2013 Czerlin A
17 Gabrysia Wenzel 2019 Czerlin A
18 Felek Szkudlarz 2014 Czerlin B
19 Wiktor Szkudlarz 2013 Czerlin B
20 Julian Strzelecki 2015 Dąbrowa A
21 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga Sp Parkowo A
22 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga Sp Parkowo A
23 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga A
24 Natasza Felcyn 2012 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
25 Julia Kwiatkowska 2011 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
26 Lena Kwiatkowska 2013 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
27 Maja Tomaszewska 2017 Golancz B
28 Maks Tomaszewski 2015 Golancz B
29 Wiktor Chołody 2012 Gołańcz A
30 KUBA BULMAN 2015 GOŁAŃCZ A
31 HANNA KOTKOWSKA 2016 Gołańcz A
32 Julia Ostaszewska 2011 Gołańcz B
33 Adam Górski 2014 Gołańcz B
34 Gabriela Piechowiak 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
35 Nikola Kafka 2016 Gołańcz B
36 Kacper Sikorski 2019 Gołańcz A
37 Gabriela Olszewska 2014 Gołańcz A
38 Mikołaj Sikorski 2018 Gołańcz A
39 Zuzanna Czarnecka 2015 Gołańcz A
40 WIKTOR REPCZYŃSKI 2013 Gołańcz A
41 ANASTAZJA RACHUŁA 2017 GOŁAŃCZ B
42 Oliwier Ślężak 2014 Gołańcz A
43 Antonina Burzyńska 2013 Gołańcz A
44 Blanka Rzeźniczak 2013 Gołańcz A
45 Jakub Ogrodnik 2012 Gołańcz A
46 Jakub Springer 2016 Gołańcz B
47 Jagoda Słodowicz 2013 Gołańcz B
48 Kajetan Marciniak 2011 Gołańcz A
49 Blanka Lipińska 2011 Gołańcz B
50 Nikola Piechowiak 2014 Gołańcz A
51 Maria Ogrodnik 2016 Gołańcz A
52 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
53 POLA KANIA 2019 gołańcz A
54 Mikołaj Rakoczy 2015 Gołańcz A
55 Sara Zawal 2019 Gołańcz B
56 Aleksandra Hajduk 2015 Gołańcz A
57 Miłosz Okoński 2016 Gołańcz A
58 Inga Borakiewicz 2016 Gołańcz A
59 Agata Laskowska 2016 Gołańcz B
60 Kornelia Kordubska 2015 Gołańcz A
61 Agata Matuszak 2021 Gołańcz A
62 Cezary Kemnitz 2012 Gołańcz A
63 Wojciech Kitkowski 2018 Gołańcz A
64 Jakub Gorlaszka 2017 Gołańcz B
65 Oliwier Sawicki 2014 Gołańcz A
66 Jakub Laskowski 2014 Gołańcz B
67 Robert Wielkopolan 2014 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
68 Milena Kemnitz 2013 Gołańcz A
69 Aleksandra Piechowiak 2014 Gołańcz A
70 Magdalena Ciemna 2014 Gołańcz A
71 Kornelia Kitkowska 2016 Gołańcz A
72 Agata Gorlaszka 2012 Gołańcz B
73 Stanisław Durski 2019 Gołańcz A
74 Adrianna Sielecka 2017 Gołańcz A
75 Maria Kłos 2016 Gołańcz A
76 Piotr Bandura 2012 Gołańcz B
77 Barbara Abram 2018 Gołańcz B
78 Karolina Kemnitz 2014 Gołańcz A
79 Lena Dracheim 2015 Gołańcz A
80 Hanna Makowska 2015 Gołańcz A
81 Nela Pauszek 2016 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃ A
82 Gabriela Giza 2013 Gołańcz A
83 Michał Piasecki 2019 Gołańcz B
84 Szymon Kalina 2018 Gołańcz A
85 Aleksander Abram 2021 Gołańcz B
86 Michalina Kemnitz 2021 Gołańcz A
87 Bartosz Dracheim 2019 Gołańcz A
88 Bruno Makowski 2018 Gołańcz A
89 Antoni Pauszek 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
90 Maria Siwka 2017 Gołańcz B
91 Maria Chołody 2017 Gołańcz A
92 Sergiusz Głochowiak 2021 Gołańcz A
93 Kornel Kordubski 2023 Gołańcz A
94 Agata Kalina 2022 Gołańcz A
95 Kacper Mirek 2012 Gołańcz B
96 Nikola Gorlaszka 2017 Gołańcz A
97 Lena Rzadkiewicz 2013 Gołańcz A
98 Olaf Okoński 2018 Gołańcz B
99 Gabriela Pauszek 2021 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
100 Ksawery Borakiewicz 2014 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A

Strony