V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ - lista dzieci

LP Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
1 SARA PAWŁOWSKA 2019 MUROWANA GOŚLINA A
2 JAKUB NOWICKI 2021 MIEŚCISKO A
3 Alex Wenzel 2013 Czerlin A
4 Wiktor Chołody 2012 Gołańcz A
5 Marysia PORĘBNA 2022 CHOJNA A
6 KUBA BULMAN 2015 GOŁAŃCZ A
7 Małgorzata Dobosiewicz 2012 Szubin A
8 HANNA KOTKOWSKA 2016 Gołańcz A
9 Maja Kaczor 2021 Wągrowiec A
10 Nina Słaboszewska 2018 Poznań A
11 Piotr Kolmer 2016 Kłecko LKS Atleta Kłecko A
12 Jaśmina Prokop 2020 Szubin A
13 Gabriela Piechowiak 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
14 Lena Woźniak 2019 Wągrowiec A
15 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 Wągrowiec Kubuś Puchatek Wągrowiec A
16 Nikodem Kaczmarek 2020 Kcynia A
17 Michał Kaczmarek 2016 Stołężyn A
18 Wojciech Piętka 2017 Laskownica Wielka A
19 Gabrysia Wenzel 2019 Czerlin A
20 Kacper Sikorski 2019 Gołańcz A
21 Gabriela Olszewska 2014 Gołańcz A
22 Mikołaj Sikorski 2018 Gołańcz A
23 Zuzanna Czarnecka 2015 Gołańcz A
24 Kalina Borowska 2015 Kcynia A
25 WIKTOR REPCZYŃSKI 2013 Gołańcz A
26 Wojciech Słaboszewski 2022 Poznań A
27 Natasza Felcyn 2012 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
28 Jan Prokop 2022 Szubin A
29 Kacper Mazur 2021 Kcynia A
30 Zuzanna Woźniak 2009 Wągrowiec A
31 GABRIELA NOWICKA 2016 Mieścisko SP. w Mieścisku A
32 Oliwier Ślężak 2014 Gołańcz A
33 Dawid Kaczmarek 2018 Stołężyn A
34 Marianna Piętka 2019 Laskownica Wielka A
35 Marcel Piechowiak 2017 Wągrowiec A
36 Gabriel Komniarek 2018 Brdowo A
37 Antonina Burzyńska 2013 Gołańcz A
38 Blanka Rzeźniczak 2013 Gołańcz A
39 Iga Rogalska 2020 Zalasewo A
40 Inka Rusin 2015 Kcynia A
41 Jakub Ogrodnik 2012 Gołańcz A
42 Ignacy Rodzewicz 2018 Łekno @zabiegany_tata_ignasia A
43 Oliwier Łukaszewski 2020 Mieleszyn A
44 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy A
45 Martyna Filosek 2021 Murowana Goślina A
46 Kajetan Marciniak 2011 Gołańcz A
47 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
48 Ksawery Bajdziak 2017 Nakło nad Notecią Team Run Nakło A
49 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków A
50 Zofia Piętka 2021 Laskownica Wielka A
51 Marcelina Piechowiak 2017 Wągrowiec A
52 Maja Wiśniewska 2017 Brdowo A
53 Dominik Zawieja 2011 Nakło nad Notecią LuksStart Nakło A
54 Nikola Piechowiak 2014 Gołańcz A
55 Tomasz Selmoser 2010 Kościan A
56 Szymon Kosmowski 2014 Srebrna Góra LKS Atleta Kłecko A
57 Maria Ogrodnik 2016 Gołańcz A
58 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
59 Julia Kwiatkowska 2011 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
60 Wiktoria Szczepaniak 2017 Wągrowiec A
61 Piotr Filosek 2014 Murowana Goślina A
62 Teodor Czerwiński 2021 Wągrowiec #Team Run Gołańcz A
63 Julia Urbaniak 2010 Piła A
64 POLA KANIA 2019 gołańcz A
65 Zuzanna Bejnarowicz 2011 Wapno LKS Atleta Kłecko A
66 Mikołaj Rakoczy 2015 Gołańcz A
67 Ignacy Burzyński-Wasiński 2017 Panigródz A
68 Aleksandra Hajduk 2015 Gołańcz A
69 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią LuksStart Nakło A
70 Aleksander Gałkowski 2011 Chodzież A
71 Ksawery Selmoser 2015 Kościan A
72 Miłosz Okoński 2016 Gołańcz A
73 Inga Borakiewicz 2016 Gołańcz A
74 Maria Szewczyk 2016 Chobienice KKFP Wolsztyn A
75 Lena Kwiatkowska 2013 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
76 Aleksander Szczepaniak 2019 Wągrowiec A
77 Igor Domżał 2017 Poznań A
78 Marek Mazurek 2016 Kłecko Lechita Kłecko A
79 Jan Socha 2015 Wapno Biegający Górnik Wapno A
80 Martyna Tonder 2013 Wielka Wieś A
81 Kornelia Kordubska 2015 Gołańcz A
82 Agata Matuszak 2021 Gołańcz A
83 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
84 Cezary Kemnitz 2012 Gołańcz A
85 Julia Zawieja 2019 Nakło nad Notecią A
86 Oliwia Peksa 2013 Kobylec A
87 Mateusz Gałkowski 2017 Chodzież A
88 Krzesimir Nowicki 2019 Wagrowiec Dziki wrc A
89 Lilianna Wruczyńska 2017 Rybitwy LKS Atleta Kłecko A
90 Wojciech Kitkowski 2018 Gołańcz A
91 Wojciech Durski 2018 Gołańczy A
92 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia A
93 Barbara Maćkowiak 2015 Szamocin Polarni Szamocin A
94 Oliwier Sawicki 2014 Gołańcz A
95 Adrianna Domżał 2018 Poznań A
96 Franek Mazurek 2014 Kłecko GKS Lechita Kłecko A
97 Tereska Socha 2012 Aleksandrowo Biegający Górnik Wapno A
98 Mikołaj Wachowicz 2017 Chodzież A
99 Robert Wielkopolan 2014 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
100 Wojciech Ćwik 2016 Panigródz A

Strony