V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ - lista dzieci

LP Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Zuzanna Peksa 2009 Kobylec A
2 Zuzanna Woźniak 2009 Wągrowiec A
3 Mateusz Krystkiewicz 2009 Tulce A
4 Tomasz Selmoser 2010 Kościan A
5 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga Sp Parkowo A
6 Marcelina Piotrowska 2010 Kobylec A
7 Julia Urbaniak 2010 Piła A
8 Weronika Grochowska 2011 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią A
9 Blanka Lipińska 2011 Gołańcz B
10 Dominik Zawieja 2011 Nakło nad Notecią LuksStart Nakło A
11 Olek Borkowski 2011 Kopaszyn Wataha MKW team A
12 Julia Ostaszewska 2011 Gołańcz B
13 Natasza Pol 2011 Gołańcz B
14 Zuzanna Bejnarowicz 2011 Wapno LKS Atleta Kłecko A
15 Aleksander Gałkowski 2011 Chodzież A
16 Julia Kwiatkowska 2011 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
17 Kajetan Marciniak 2011 Gołańcz A
18 Jakub Ogrodnik 2012 Gołańcz A
19 Wiktor Chołody 2012 Gołańcz A
20 Weronika Frankowska 2012 Jaracz A
21 Agata Gorlaszka 2012 Gołańcz B
22 Tereska Socha 2012 Aleksandrowo Biegający Górnik Wapno A
23 Kacper Mirek 2012 Gołańcz B
24 Natasza Felcyn 2012 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
25 Cezary Kemnitz 2012 Gołańcz A
26 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga Sp Parkowo A
27 Maciej Górski 2012 Gołańcz B
28 Oliwia Wołta 2012 Morakowo A
29 Agata Gniadzik 2012 Kłecko LKS Atleta Kłecko B
30 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
31 Małgorzata Dobosiewicz 2012 Szubin A
32 Piotr Bandura 2012 Gołańcz B
33 Nina Piotruk 2012 Wągrowiec Fundacja Supra B
34 Lena Słaboszewska 2012 Poznan KS Posnania A
35 WIKTOR REPCZYŃSKI 2013 Gołańcz A
36 Mateusz Michałek 2013 Chodzież KS Gontyniec Chodzież A
37 Michalina Kafka 2013 Rybowo, Gołańcz, Wągrowiecki, WIELKOPOLSKIE B
38 Cezary Księżniakiewicz 2013 Rybowo B
39 Martyna Tonder 2013 Wielka Wieś A
40 Antonina Burzyńska 2013 Gołańcz A
41 Jagoda Słodowicz 2013 Gołańcz B
42 Blanka Rzeźniczak 2013 Gołańcz A
43 Lena Kwiatkowska 2013 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
44 Milena Kemnitz 2013 Gołańcz A
45 Wiktor Szkudlarz 2013 Czerlin B
46 Gabriela Giza 2013 Gołańcz A
47 Lena Rzadkiewicz 2013 Gołańcz A
48 Oliwia Peksa 2013 Kobylec A
49 Alex Wenzel 2013 Czerlin A
50 ANTONI MĄDRY 2014 Kłecko LKS ATLETA GNIEZNO B
51 Ksawery Borakiewicz 2014 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
52 Adam Górski 2014 Gołańcz B
53 Piotr Filosek 2014 Murowana Goślina A
54 Magdalena Ciemna 2014 Gołańcz A
55 Aleksandra Piechowiak 2014 Gołańcz A
56 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec B
57 Iga Kolmer 2014 Kłecko LKS Atleta Kłecko A
58 Karolina Kemnitz 2014 Gołańcz A
59 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią LuksStart Nakło A
60 Nikola Piechowiak 2014 Gołańcz A
61 Jakub Laskowski 2014 Gołańcz B
62 Szymon Kosmowski 2014 Srebrna Góra LKS Atleta Kłecko A
63 Oliwier Sawicki 2014 Gołańcz A
64 Gabriela Olszewska 2014 Gołańcz A
65 Oliwier Ślężak 2014 Gołańcz A
66 Franek Mazurek 2014 Kłecko GKS Lechita Kłecko A
67 Robert Wielkopolan 2014 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
68 Mateusz Słaboszewski 2014 Poznań Akademia Reisa A
69 Emilka Kozikowska 2014 Szamotuły KB Szamotuły A
70 Felek Szkudlarz 2014 Czerlin B
71 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków A
72 Pola Jarzembowska 2014 Gołańcz B
73 KUBA BULMAN 2015 GOŁAŃCZ A
74 Inka Rusin 2015 Kcynia A
75 Lena Dracheim 2015 Gołańcz A
76 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
77 Blanka Nowicka 2015 Kcynia B
78 Sergiusz Nowicki 2015 Kcynia B
79 Zuzia Lewandowska 2015 Bydgoszcz A
80 Franek Woźniak 2015 Gułtowy A
81 Mikołaj Rakoczy 2015 Gołańcz A
82 Stasiu Kaczmarek 2015 Kcynia A
83 Nadia Borakiewicz 2015 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
84 Maks Tomaszewski 2015 Golancz B
85 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy A
86 Kornelia Kordubska 2015 Gołańcz A
87 Barbara Maćkowiak 2015 Szamocin Polarni Szamocin A
88 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
89 Ksawery Selmoser 2015 Kościan A
90 Julian Strzelecki 2015 Dąbrowa A
91 Hanna Makowska 2015 Gołańcz A
92 Marcel Kowalewski 2015 Chodzież A
93 Filip Ślesiński 2015 ŁEKNO Biegający Górnik Wapno B
94 Zuzanna Czarnecka 2015 Gołańcz A
95 Aleksandra Hajduk 2015 Gołańcz A
96 Emilia Kuraszkiewicz 2015 Warszawa A
97 Jan Socha 2015 Wapno Biegający Górnik Wapno A
98 Kalina Borowska 2015 Kcynia A
99 Marcel Czekała 2015 Budzyń LPFA - Lech Poznań Football Academy B
100 Mieszko Topolewski 2015 Rogoźno A

Strony