V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ - lista dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Barbara Abram 2018 Gołańcz B
2 Aleksander Abram 2021 Gołańcz B
3 Ksawery Bajdziak 2017 Nakło nad Notecią Team Run Nakło A
4 Piotr Bandura 2012 Gołańcz B
5 Zuzanna Bejnarowicz 2011 Wapno LKS Atleta Kłecko A
6 Wiktoria Bejnarowicz 2017 Wapno LKS Atleta Kłecko A
7 Ksawery Borakiewicz 2014 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
8 Nadia Borakiewicz 2015 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
9 Marcelina Borakiewicz 2018 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
10 Inga Borakiewicz 2016 Gołańcz A
11 Zosia Borkowska 2021 Kopaszyn Wataha MKW team A
12 Olek Borkowski 2011 Kopaszyn Wataha MKW team A
13 Kalina Borowska 2015 Kcynia A
14 KUBA BULMAN 2015 GOŁAŃCZ A
15 Antonina Burzyńska 2013 Gołańcz A
16 Ignacy Burzyński-Wasiński 2017 Panigródz A
17 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy A
18 Maria Chołody 2017 Gołańcz A
19 Jakub Chołody 2021 Gołańcz A
20 Wiktor Chołody 2012 Gołańcz A
21 Magdalena Ciemna 2014 Gołańcz A
22 Wojciech Ćwik 2016 Panigródz A
23 Zuzanna Czarnecka 2015 Gołańcz A
24 Kacper Czarnecki 2017 Starczanwo A
25 Marcel Czekała 2015 Budzyń LPFA - Lech Poznań Football Academy B
26 Teodor Czerwiński 2021 Wągrowiec #Team Run Gołańcz A
27 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin A
28 Małgorzata Dobosiewicz 2012 Szubin A
29 Igor Domżał 2017 Poznań A
30 Adrianna Domżał 2018 Poznań A
31 Lena Dracheim 2015 Gołańcz A
32 Bartosz Dracheim 2019 Gołańcz A
33 Wojciech Durski 2018 Gołańczy A
34 Stanisław Durski 2019 Gołańcz A
35 Natasza Felcyn 2012 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
36 Martyna Filosek 2021 Murowana Goślina A
37 Piotr Filosek 2014 Murowana Goślina A
38 Weronika Frankowska 2012 Jaracz A
39 Pola Gapińska 2018 Bydgoszcz A
40 Mateusz Gałkowski 2017 Chodzież A
41 Aleksander Gałkowski 2011 Chodzież A
42 Gabriela Giza 2013 Gołańcz A
43 Agata Gniadzik 2012 Kłecko LKS Atleta Kłecko B
44 Jakub Gorlaszka 2017 Gołańcz B
45 Agata Gorlaszka 2012 Gołańcz B
46 Nikola Gorlaszka 2017 Gołańcz A
47 Julia Gorlaszka 2020 Gołańcz A
48 Maciej Górski 2012 Gołańcz B
49 Adam Górski 2014 Gołańcz B
50 Tymon Graf 2019 Margonin Aktywny Margonin A
51 Weronika Grochowska 2011 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią A
52 Sergiusz Głochowiak 2021 Gołańcz A
53 Mikołaj Głowacki 2016 Inowrocław A
54 Aleksandra Hajduk 2015 Gołańcz A
55 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec B
56 Pola Jarzembowska 2014 Gołańcz B
57 Nikodem Kaczmarek 2020 Kcynia A
58 Dawid Kaczmarek 2018 Stołężyn A
59 Stasiu Kaczmarek 2015 Kcynia A
60 Michał Kaczmarek 2016 Stołężyn A
61 Jakub Kaczor 2019 Wągrowiec A
62 Maja Kaczor 2021 Wągrowiec A
63 Michalina Kafka 2013 Rybowo, Gołańcz, Wągrowiecki, WIELKOPOLSKIE B
64 Nikola Kafka 2016 Gołańcz B
65 Szymon Kalina 2018 Gołańcz A
66 Agata Kalina 2022 Gołańcz A
67 Tymon Kalinowski 2016 Kcynia B
68 Michał Kalinowski 2016 Nakło nad Notecią B
69 Igor Kalinowski 2019 Nakło nad Notecią B
70 Antonina Kamińska 2016 Wągrowiec A
71 POLA KANIA 2019 gołańcz A
72 Lena Kaźmierczak 2019 Margonin Wataha MKW team A
73 Cezary Kemnitz 2012 Gołańcz A
74 Milena Kemnitz 2013 Gołańcz A
75 Karolina Kemnitz 2014 Gołańcz A
76 Michalina Kemnitz 2021 Gołańcz A
77 Kornelia Kitkowska 2016 Gołańcz A
78 Wojciech Kitkowski 2018 Gołańcz A
79 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
80 Iga Kolmer 2014 Kłecko LKS Atleta Kłecko A
81 Piotr Kolmer 2016 Kłecko LKS Atleta Kłecko A
82 Gabriel Komniarek 2018 Brdowo A
83 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ A
84 Jakub Kordek 2017 Kcynia A
85 Kornelia Kordubska 2015 Gołańcz A
86 Kornel Kordubski 2023 Gołańcz A
87 Szymon Kosmowski 2014 Srebrna Góra LKS Atleta Kłecko A
88 HANNA KOTKOWSKA 2016 Gołańcz A
89 Marcel Kowalewski 2015 Chodzież A
90 Emilka Kozikowska 2014 Szamotuły KB Szamotuły A
91 Mateusz Krystkiewicz 2009 Tulce A
92 Julian Księżniakiewicz 2019 Rybowo B
93 Cezary Księżniakiewicz 2013 Rybowo B
94 Emilia Kuraszkiewicz 2015 Warszawa A
95 Julia Kwiatkowska 2011 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
96 Lena Kwiatkowska 2013 Fałkowo LKS Atleta Kłecko A
97 Maria Kłos 2016 Gołańcz A
98 Agata Laskowska 2016 Gołańcz B
99 Jakub Laskowski 2014 Gołańcz B
100 Zuzia Lewandowska 2015 Bydgoszcz A

Strony