V JUBILEUSZOWY BIEG PAMIĘCI GOŁANIECKIEJ KOMPANII POWSTAŃCZEJ

Łącznie zapisanych: 618
LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Gołańcz Pakiet Dystans
1 Kamal Abdullayev 2000 Sroda-Wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
2 Jacek Abram 1998 Gołańcz tak A bieg 5km
3 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie A bieg 10km
4 Ireneusz Abram 1968 Gołańcz tak A marsz NW 5km
5 Przemysław Abram 1996 Gołańcz tak A bieg 10km
6 Patryk Abram 1992 Barnstorf nie A bieg 10km
7 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A nie A bieg 5km
8 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A nie A bieg 5km
9 Sławomir Antczak 1983 Szamocin Zabiegany Szamocin nie A bieg 10km
10 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCHRUN nie A bieg 5km
11 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCHRUN nie A bieg 5km
12 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
13 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 5km
14 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
15 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
16 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A bieg 10km
17 Monika Bajdziak 1983 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nie A bieg 10km
18 Marcin Banach 1980 Wągrowiec nie B bieg 10km
19 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie A marsz NW 5km
20 Julia Banaszak 1985 Środa Wlkp Polonia Środa nie A bieg 10km
21 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wlkp Polonia Środa nie A bieg 10km
22 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie A bieg 5km
23 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec Grześkowiak GYM nie A bieg 5km
24 Anna Bartosz 1982 Gałowo Klub Biegacza Szamotuły nie A bieg 10km
25 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec Wataha MKW team nie A bieg 5km
26 Karol Bejma 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
27 Magdalena Bejma 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
28 Daniel Berka 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
29 Hubert Bilski 1989 Damasławek Czerwony Smok Wągrowiec nie A bieg 5km
30 Łukasz Binert 1985 Budzyń nie A bieg 5km
31 Natalia Binert 1984 Budzyń nie A bieg 5km
32 Radosław Biskupski 1997 Gołańcz tak A bieg 5km
33 Damian Bojarski 1996 Poznań nie A bieg 10km
34 Wiktoria Bolewska 1998 Poznań WATAHA L-PAAK nie A bieg 5km
35 Mikolaj Bonikowski 1984 Marginin Morsy Margonin nie B bieg 5km
36 Janek Bonikowski 2008 Margonin Morsy Margonin nie B bieg 5km
37 Maria Borakiewicz 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A marsz NW 5km
38 Malwina Borakiewicz 1986 Gołańcz tak A marsz NW 5km
39 Sławomir Borakiewicz 1998 Poznań Team Garnuch nie A bieg 10km
40 Natalia Borakiewicz 1991 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
41 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
42 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
43 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
44 Anna Borakiewicz 1980 Gołańcz tak A marsz NW 5km
45 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie A bieg 5km
46 Jarek Borkowski 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie A bieg 5km
47 Paweł Borkowski 1993 Bydgoszcz DTR nie A bieg 5km
48 Marian Borowczyk 1950 Poznań Ja Sobie Sam nie A bieg 10km
49 Anna BOROWIAK 1985 Buszewo tak A marsz NW 5km
50 Michał Brzeziński 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
51 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak nie A bieg 10km
52 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań FC Wągrowiec/Żnin nie B bieg 10km
53 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ Gąsawa nie A marsz NW 5km
54 Zbigniwe Bukowski 1975 Golancz #Team Run Gołańcz tak A bieg 5km
55 Dorota Burzyńska 1978 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
56 Florentyna Burzyńska 1990 Gołańcz Morsy Margonin tak A bieg 5km
57 Bartosz Burzyński 2007 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 5km
58 Anna Cerańska-Bednarek 1967 Poznań Maratończyk Poznań nie A bieg 10km
59 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie A bieg 10km
60 Wojciech Cholewiński 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie A bieg 10km
61 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie A bieg 10km
62 Filip Chruściel 1983 Sulechów 5 Pułk Artylerii/BBL Sulechów nie A bieg 10km
63 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS nie A bieg 5km
64 Kazimierz Chwirot 1971 Lwówek ROZBIEGANY LWÓWEK nie A bieg 10km
65 AGNIESZKA CIACIUCH 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie A bieg 5km
66 Marcin Cichowlas 1978 Środa wielkopolska Polonia Środa nie A bieg 10km
67 Natalia Ciemna 1991 Gołańcz tak A marsz NW 5km
68 Krzysztof Ciemny 1989 Gołańcz tak A bieg 5km
69 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 10km
70 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie A marsz NW 5km
71 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz nie A bieg 10km
72 Adam Ciesielski 1982 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie A bieg 5km
73 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ tak A bieg 10km
74 Andrzej Cieślik 1985 Piła Nova Term nie A bieg 10km
75 Alina Cieślik 1963 Piła Nova Term tak A marsz NW 5km
76 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec Wataha MKW team nie A bieg 10km
77 Mikołaj Ćwik 2005 Damasławek nie A bieg 5km
78 Agnieszka Ćwik 1984 Panigródz tak A marsz NW 5km
79 Alicja Czajkowska 1993 Gołańcz tak A marsz NW 5km
80 Magdalena Czaplińska 1977 Gołańcz tak A bieg 5km
81 Kinga Czerwińska 1983 Swarzędz nie A bieg 5km
82 Marcin Czerwiński 1982 Swarzędz nie A bieg 5km
83 Błażej Czerwiński 1981 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A bieg 5km
84 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie A bieg 5km
85 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie A bieg 10km
86 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie A bieg 10km
87 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Z pociągu do biegania nie A bieg 10km
88 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie A bieg 5km
89 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie A bieg 5km
90 Małgorzata Daniłowska 1989 Gołańcz tak A marsz NW 5km
91 Mikołaj Daraż 2008 Grzędzice nie A bieg 5km
92 Marcin Daraż 1981 Grzędzice nie A bieg 10km
93 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie A bieg 10km
94 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska nie A bieg 10km
95 Agnieszka Delikta 1979 Mogilno nie A bieg 5km
96 Gabrysia Dembska 2004 Gołańcz tak A marsz NW 5km
97 Katarzyna Dewicka 1972 Koziegłowy nie A marsz NW 5km
98 Dmytro Didovodiuk 1987 Ivano-Frankovsk,Ukraina Didovodiuk_Team nie A bieg 10km
99 Sławomir Disterheft 1975 Studzieniec Grupa PCH_RUN Chodzież nie A bieg 10km
100 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły nie A bieg 10km

Strony