X BIEG "ELEGANT NA 5" - lista dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Julia Andrzejewska 2015 Mosina
2 Rozalia Bagińska 2017 Krosno
3 Władysław Bagiński 2019 Krosno
4 Dominika Bajer 2018 Puszczykowo
5 Mikołaj Bajer 2011 Puszczykowo
6 Michał Bajon 2016 Mieczewo Ziółkowska Team
7 Piotr Banaszak 2016 Mosina Arktyka Biega
8 Marcel Banaszak 2022 Mosina Arktyka Biega
9 Laura Baraniak 2014 MOSINA
10 Kornelia Baranowska 2014 Mosina Potrzeba Team
11 Tymon Barański 2017 Mosina
12 Michał Bartkowiak 2020 Pecna
13 Filip Bartkowiak 2013 Pecna
14 Bartosz Bereszyński 2016 Grodzisk Wielkopolski FizjoRunnerTeam
15 Weronika Biadała 2012 Kórnik KSS Kotwica Kórnik
16 Jan Biedzian 2017 Pecna
17 Zoja Bielerzewska 2020 Mosina
18 Gabriela Bieńkowska 2016 Dymaczewo Nowe Potrzeba Team
19 Agnieszka Biernacka 2019 Mosina
20 Michał Biernacki 2016 Mosina
21 Hanna Binkowska 2013 Mosina
22 Kacper Blaszka 2017 Luboń Samuraj Wlkp
23 Aleksander Blaszka 2021 Luboń
24 Lilianna Blaszka 2017 Mosina Angel dance
25 Lena Blaszka 2018 Mosina Angel dance
26 Aneta Blejwas 2020 Luboń
27 Hanna Bogucka 2011 Mosina
28 Hanna Borowska 2024 Mosina Ziółkowska Team
29 Eryk Borowski 2013 Krosno
30 Tymon Bral 2017 Poznań
31 Gabrysia Brodziak 2014 Mosina
32 Monika Błoszyk 2011 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI/ MKS JUVENIA
33 Tosia Cavara 2017 Puszczykowo Ziółkowska Team
34 Gabriel Cavara 2020 Puszczykowo
35 Aniela Chmielewska 2018 Mosina
36 Adam Chmielewski 2011 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
37 Helena Chudzińska 2018 Mosina
38 Patryk Chudziński 2016 Mosina Ziółkowska Team
39 ADAM CIESIELSKI 2015 Rogalinek
40 Mikołaj Ciesielski 2013 Krosno
41 Jagoda Cyranik 2014 Mosina
42 Ignacy Cyranik 2017 Mosina
43 Hanna Cytryńska 2018 Puszczykowo
44 Piotr Cytryński 2020 Puszczykowo
45 Stanisław Czajko 2020 Komorniki
46 Jan Czerwinski 2018 Mosina
47 Tymoteusz Czeszyński 2017 Mosina
48 Gabriel Czeszyński 2020 Mosina
49 Laura Dąbkiewicz 2016 Krosno
50 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin
51 Monika Daniłowicz 2011 Krosno Ziółkowska Team
52 Lena Daniłowicz 2016 Krosno Ziółkowska Team
53 Basia Dembska 2015 Brodnica
54 Ewa Dengusiak 2012 Mosina Ziółkowska Team / SP1 Mosina
55 Jan Doruch 2013 Pecna
56 Stanisław Drzymała 2016 Mosina
57 Olgierd Dudziak 2010 Będlewo
58 Julian Dudziński 2016 Mosina
59 Antoni Dybionka 2009 Mosina Invictus BJJ
60 Barbara Dykrzak 2010 Pecna
61 Stanisław Dykrzak 2013 Pecna
62 Anna Ellmann 2014 Mosina Fundacja Sami Swoi
63 Teresa Elsner 2014 Błażejewo KS Kotwica Kórnik
64 Mikołaj Fabian 2013 Poznań
65 Adam Felisiak 2013 Krosno Stowarzyszenie SAMI SWOI
66 Zofia Felisiak 2016 Krosno
67 Kamila Felisiak 2016 Krosno
68 Zofia Filipiak 2015 Mosina
69 Maria Filipiak 2018 Mosina
70 Nina Filipiak 2014 Krosno
71 Maja Frąckowiak 2016 Krosno
72 Melisa Frońda 2014 Krosno
73 Mikołaj Frońda 2017 Krosno
74 Małgorzata Gacka 2019 Mosina Potrzeba Team
75 Zuzanna Gęsior 2014 Krosno
76 Emilia Gęsior 2016 Krosno
77 Martyna Górna 2011 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI
78 Zuzanna Górna 2018 Mosina Akademia Reissa Mosina
79 Bartek Górny 2014 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI
80 Paweł Gosieniecki 2010 Puszczykowo MKS Juvenia Puszczykowo
81 Antoni Grabarkiewicz 2013 Drużyna
82 Maria Grabarkiewicz 2016 Drużyna
83 Ignacy Grabowski 2018 Mosina Akademia Reissa
84 GNIEWKO GRENDEL 2014 Mosina Invictus BJJ
85 LUDWIK GRENDEL 2018 Mosina Invictus BJJ
86 Kornelia Gruszczyńska 2022 Pecna
87 Marcelina Gruszczyńska 2017 Pecna UKS Orły Pecna
88 Antonina Grzechowiak 2015 Mosina
89 Pola Grzelczyk 2019 Czempiń
90 Maja Grzelka 2017 Luboń
91 Emilia Grzelka 2020 Luboń
92 Szymon Grzesiewicz 2010 Stare Bojanowo GAP Czacz/Śmigiel
93 Adam Grześkowiak 2015 Mosina
94 Alicja Gut 2015 Puszczykowo
95 Adrianna Hemler -Nowacka 2014 Czapury
96 Vanessa Hoffa 2014 Krosno
97 Melaniia Holovko 2017 Krosno
98 Marcelina Idaś 2015 Sierosław
99 Tymoteusz Idziak 2016 Sowinki (woj. wielkopolskie) Potrzeba Team
100 Nadia Idziak 2013 Sowinki Potrzeba Team

Strony