II BIEG CHARYTATYWNY DLA ANTKA - lista dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Wojciech Andrzejewski 2015 Szamotuły Szkoła Podstawowa w Baborowie
2 Anna Babiak 2015 Baborówko LKS BABORÓWKO
3 Zuzanna Babiak 2016 Baborówko
4 Monika Baranowska 2018 Oborniki Przedszkole w Chrustowie
5 Lidia Baranowska 2013 Oborniki Szkoła Podstawowa w Chrustowie
6 Filip Baranowski 2018 Oborniki Przedszkole w Chrustowie
7 Łucja Borkowska 2015 Przecław
8 Tomasz Borucki 2013 Brodziszewo Kłos Gałowo
9 Maciej Błaszczak 2015 Baborowko LKS BABORÓWKO
10 Amelia Błaszczak 2013 Baborowko LKS BABORÓWKO
11 Emil Błaszczak 2018 Baborówko LKS BABORÓWKO
12 Gabriel Chudziak 2013 Kępa Akademia Talentów Sporteko
13 Szymon Chudziak 2015 Szamotuły
14 Zuzanna Cygan 2013 Szamotuły
15 Aleksander Czajkowski 2017 Kaźmierz Kaźmierz
16 Kamil Czerwiec 2013 Kępa Szkoła podstawowa nr 1 w Szamotułach
17 Aleks Dolata 2013 Pamiątkowo LKS BABORÓWKO
18 Zofia Fidler 2016 Kępa
19 Martyna Gmurowska 2015 Ostroróg
20 Filip Golon 2013 Paliątkowo LKS BABORÓWKO
21 Aleksander Grociak 2016 Pamiątkowo LKS BABORÓWKO
22 Maria Hancyk 2014 Gąsawy LKS BABORÓWKO
23 Liwia Hoły 2018 Lipnica
24 Marianna Jaskorzyńska 2017 Gałowo
25 Filip Kaczmarek 2013 Szamotuły UKS Pamiątkowo
26 Natasza Kielian 2014 Pniewy Aktywnie w Pniewach
27 Franciszek Klar 2014 Oborniki
28 Kornelia Kolińska 2015 Górka
29 Sylwester Koliński 2014 Górka
30 Gabriela Kostrom 2014 Szamotuły
31 Stanislaw Kowalski 2015 Obrzycko
32 Emilka Kozikowska 2014 Szamotuły KB Szamotuły
33 Henryk Kołodziej 2018 Baborowo
34 Gabriela Krych 2016 Koźle
35 Jan Krych 2013 Koźle Szkoła podstawowa w Otorowie
36 Tymon Krysiak 2016 Pamiątkowo LKS BABORÓWKO
37 Lena Krzysztofik 2015 Szamotuły Szkoła Podstawowa nr 2
38 Antonina Kufel 2017 Lipnica
39 Julia Kulska 2013 Szamotuły
40 Marcel Kupś 2017 Szamotuły
41 Maksymilian Czesław Lepszy 2017 Szamotuły
42 Viktoria Lewandowska 2016 Szamotuły
43 Kacper Lisiak 2013 Szamotuły
44 Lena Lisiak 2018 Szamotuły
45 Tobiasz Luther 2015 Kępa
46 Wojciech Maszczyński 2020 Lulinek
47 Filip Mazur 2013 Baborówko
48 Tymon Mazur 2016 Baborówko
49 Maja Michalska 2013 Baborowo
50 Jędrzej Michalski 2013 Lulinek LKS BABORÓWKO
51 Piotr Michalski 2013 Lulinek LKS BABORÓWKO
52 Maciej Miga 2015 Gąsawy LKS BABORÓWKO
53 Mikołaj Miga 2016 Gąsawy LKS BABORÓWKO
54 Julia Nowak 2015 Szamotuły
55 Jan Nowak 2017 Szamotuły
56 Szymon Nowicki 2017 Kąsinowo LKS BABORÓWKO
57 Antonina Ostrowska 2016 Szamotuły
58 Szymon Ostrowski 2013 Szamotuły LKS BABORÓWKO
59 Wojciech Ostrowski 2013 Szamotuły LKS BABORÓWKO
60 Julia Pawlik 2018 Szamotuły
61 Blanka Pawłowska 2013 Pamiątkowo
62 Pola Pawłowska 2016 Pamiątkowo
63 Filip Polcyn 2017 Popówko
64 Jakub Posluszny 2014 Oborniki
65 Helena Poszwa 2016 Gąsawy
66 Wojciech Przybylski 2015 Pamiątkowo LKS BABORÓWKO
67 Aleksander Przybylski 2018 Pamiątkowo LKS BABORÓWKO
68 Alexander Rojeski 2013 Szamotuły Szkoła podstawowa nr 1 w Szamotułach
69 Clara Rojeski 2015 Szamotuły Szkoła podstawowa nr 1 w Szamotułach
70 Franciszek Romańczuk 2013 Szamotuły
71 Antoni Runowski 2014 Witoldzin LKS BABORÓWKO
72 Maja Rybarczyk 2017 Śmiłowo
73 Dominik Rybarczyk 2017 Śmiłowo
74 Wiktoria Rycerz 2014 Szamotuły
75 Vladyslav Shablii 2015 Żalewo LKS BABORÓWKO
76 Liliana Skokowska 2015 Pamiątkowo Szkoła Pamiątkowo
77 Emilian Skokowski 2017 Pamiątkowo Sp Pamiątkowo
78 Wiktoria Skotarczak 2014 Lubasz
79 Adrianna Skrzypkowska 2013 Szamotuły
80 Zuzanna Sobkowiak 2013 Szamotuły Chrustowo
81 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków
82 Nicola Springer 2014 Baborówko
83 Kacper Stachowiak 2013 Obrzycko
84 Staś Stachowiak 2015 Obrzycko
85 Karol Stachowiak 2013 Obrzycko
86 Jakub Stuczyński 2017 Szamotuły
87 Ignacy Świderski 2013 Przecław LKS BABORÓWKO
88 Fabian Szewczyk 2017 Szamotuły LKS BABORÓWKO
89 Oliwia Szmyt 2014 Baborówko LKS BABORÓWKO
90 Irena Szukała 2016 Szamotuły
91 Maria Szwak 2016 Szamotuly
92 Urszula Tecław 2016 Lipnica MKS Baszta Szamotuły
93 Jan Tecław 2015 Lipnica Akademia Talentów Sporteko
94 Aleksander Tecław 2018 Kępa
95 Maciej Tomaszewski 2016 Szamotuły
96 Aleksander Tomkowiak 2015 Szamotuły
97 Zofia Tomkowiak 2014 Szamotuły
98 Wojciech Tomkowiak 2016 Szamotuły
99 Stanisław Trąbczyński 2017 Szamotuły KB Szamotuły
100 Laura Wachowiak 2018 Gałowo

Strony