II BIEG CHARYTATYWNY DLA ANTKA

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Mateusz Adamczak 1997 Szamotuły 5 km bieg
2 Beata Adamczak 1968 Szamotuły 5 km bieg
3 Karolina Andrzejewska 1997 Szamotuły 5 km bieg
4 Bartłomiej Banaszak 1990 Poznań 5 km bieg
5 Anna Bartosz 1982 Gałowo Klub Biegacza Szamotuły 5 km bieg
6 Marcin Berg 1983 Lulinek 5 km bieg
7 Daniel Biniek 1993 Szamotuly 5 km bieg
8 Błażej Braniewicz 1996 Kiekrz 5 km bieg
9 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań FC Wągrowiec/Żnin 5 km bieg
10 Katarzyna Buda 1973 Pniewy 5 km nordic walking
11 Zuzia Błotnicka 2005 Szamotuły 5 km bieg
12 Przemysław Ceglarek 1993 Pniewy Aktywnie w Pniewach 5 km bieg
13 Patrycja Ceglarz 1996 Poznań Decathlon team 5 km bieg
14 Ewa Cicha 1979 Szamotuły 5 km nordic walking
15 Bartosz Ćwikliński 1989 Szamotuły 5 km bieg
16 Tomasz Czarnecki 1971 Szamotuly 5 km bieg
17 Agnieszka Daldorph 1976 Szamotuły 5 km nordic walking
18 Marzena Degórska 1981 Pniewy 5 km bieg
19 Aneta Dobierska 1993 WRONKI 5 km bieg
20 Ewelina Domagała 1991 Rokietnica 5 km bieg
21 Natalia Domagała 1996 Rokietnica 5 km bieg
22 Kamil Dorna 1998 Baborówko LKS BABORÓWKO 5 km bieg
23 Ewelina Figiel 1980 Ostroróg 5 km nordic walking
24 Dawid Figiel 1988 Ostroróg 5 km nordic walking
25 Żaneta Figiel 1988 Ostroróg 5 km nordic walking
26 Rozalia Filipowicz 2005 Ostroróg PCK 5 km bieg
27 Sławomira Foltyniewicz 1968 Szamotuły 5 km bieg
28 Szymon Fołda 1996 Rokietnica ŁKS Baborówko 5 km bieg
29 Danuta Gaj 1973 Pamiątkowo 5 km nordic walking
30 Ireneusz Gaj 1972 Pamiątkowo 5 km nordic walking
31 Małgorzata Gałecka 1978 Mrowino 5 km bieg
32 Anna Gierszewska 1981 Szamotuły KB Szamotuły 5 km bieg
33 Martyna Gilewska 2003 Górka - 5 km bieg
34 Dariusz Gilewski 1974 Górka Giluś 5 km bieg
35 Damian Góral 1989 Szamotuły 5 km bieg
36 Paulina Górna 1987 Duszniki Duszniki biegają 5 km bieg
37 Emilia Goździak 1998 Szamotuły 5 km bieg
38 Zosia Gołębiewska 2006 Szamotuły Prestige gym and fitness 5 km bieg
39 Edmund Grzyl 1963 Chrustowo 5 km bieg
40 Barbara Gumna 1980 Szamotuły PCK 5 km bieg
41 Monika Hancyk 1979 Gąsawy 5 km nordic walking
42 Sylwia Hancyk 1983 Szamotuły 5 km nordic walking
43 Kamila Hojka 1992 Wilczyna 5 km nordic walking
44 Michał Hoły 1985 Lipnica 5 km bieg
45 DANUTA HOŁY 1985 LIPNICA 5 km nordic walking
46 Maciej Jamrozik 1987 Poznań AGMAR MTB TEAM 5 km bieg
47 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki - 5 km nordic walking
48 DOMINIK JANOWIAK 1980 Oborniki 5 km bieg
49 Albert Januchowski 2000 Chodzież 5 km bieg
50 Paulina Jasińska 1977 Szamotuły PCK 5 km bieg
51 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan NORDIC SPORT 2021 5 km nordic walking
52 Marta Jennek 1999 Szamotuły 5 km bieg
53 Monika Jeziorecka-Borucka 1985 Podrzewie Duszniki biegają 5 km bieg
54 Krzysztof Jeziorecki 1986 Pniewy Duszniki biegają 5 km bieg
55 Damian Jóś 1990 Kąsinowo 5 km bieg
56 Amelia Kaczmarek 2004 Szamotuly PCK 5 km bieg
57 Artur Kaczmarek 1969 Szamotuły 5 km nordic walking
58 Ewa Kaczmarek 1968 Szamotuly PCK 5 km bieg
59 Michał Kaczmarek 1991 Szamotuły 5 km bieg
60 Tobiasz Kajczyk 2006 Piaski 5 km bieg
61 Kinga Karmelita 1996 Baborówko 5 km bieg
62 Justyna Kasprzyk 1995 Rokietnica 5 km bieg
63 Sylwia Kaźmierczak 1993 Szamotuły 5 km nordic walking
64 Tomasz Kazuś 1977 Szamotuły 5 km bieg
65 Krzysztof Kielian 1987 Pniewy TEAM BEROTU 5 km bieg
66 Natalia Klapińska 1979 Mrowino Poradnia dietetyczna Dietalia Natalia Klapińska 604-515-221 5 km nordic walking
67 Michał Klockiewicz 1995 Leszno 5 km bieg
68 Zbyszko Klockiewicz 1993 Szamotuły Płonące Racice 5 km bieg
69 Sylwia Komorowska 1979 Obrzycko 5 km nordic walking
70 Daria Konarczyk 1996 Rokietnica 5 km bieg
71 Natalia Konieczna 1978 Szamotuły BRAK 5 km bieg
72 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły 5 km bieg
73 Natalia Konieczna 1978 Szamotuły 5 km bieg
74 Adrian Konieczny 1989 Szamotuły 5 km bieg
75 Krzysztof Konieczny 1970 Szamotuły AMZ Szamotuły 5 km bieg
76 Krystyna Kopaniarz 1975 Szamotuły 5 km nordic walking
77 Kinga Koschińska 1996 Pamiątkowo Siostry Kanae 5 km bieg
78 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły 5 km bieg
79 Krzysztof Kozikowski 1978 Damasławek KB Szamotuły 5 km bieg
80 DANUTA KOŁODZIEJ 1972 Oborniki 5 km nordic walking
81 Karol Kołodziejczyk 2002 Głowno 5 km bieg
82 Renata Krugiołka 1985 Pniewy 5 km nordic walking
83 Agnieszka Krukowska 1975 Szamotuły 5 km bieg
84 Weronika Kryg 1999 Obrzycko 5 km bieg
85 Monika Krzysztofik 1981 Szamotuły 5 km bieg
86 Honorata Krzysztoń 1984 Szamotuly 5 km nordic walking
87 Magdalena Księżniakiewicz 1980 Szamotuły 5 km nordic walking
88 Klaudia Kufel 1998 Lipnica 5 km nordic walking
89 Gabriela Kufel 1951 Lipnica 5 km nordic walking
90 Monika Kufel 1997 Otorowo 5 km nordic walking
91 Agnieszka Kufel 1972 Otorowo 5 km nordic walking
92 MAGDALENA KUFEL 1982 Lipnica 5 km nordic walking
93 Jakub Kujawa 1993 Emilianowo 5 km bieg
94 Joanna Kulska 1987 Szamotuły 5 km nordic walking
95 Patrycja Kupiec 1991 Szamotuły 5 km bieg
96 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuły KB Szamotuły 5 km bieg
97 Weronika Kwiatek 1988 Kępa 5 km nordic walking
98 Magda Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły 5 km bieg
99 Piotr Kłos 1998 Obrzycko LKS BABORÓWKO 5 km bieg
100 Rafał Larek 1972 Szamotuły 5 km bieg

Strony