AQUATHLON GNIEZNO 2024

LP Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy
1 Adam Kuczyński 2015 Dalki GST
2 Adam Stypa 2014 Gniezno GST
3 Agata Siedlecka 2007 Gniezno GST
4 Aleksander Czerniak 2013 Gniezno GST
5 Aleksandra Janowicz 2008 Czerniejewo Szkółka pływacka GOSIR
6 Alicja Nowaczyk 2014 Gniezno GST
7 Aniela Szul 2013 Jankowo dolne GST
8 Anna Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team
9 Anna Pudełko 2008 Żydowo
10 Antoni Rączka 2015 Dębówiec
11 Antoni Nowakowski 2009 Gniezno
12 Aron Kajdaniak 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
13 Artem Pavlovych 2013 Gniezno MKP Kontra Gniezno
14 Augustyn Tereshchuk 2009 Gniezno MKP Kontra Gniezno
15 Cezary Adamski 2006 Sławno Szkółka pływacka GOSIR
16 Emilia Rączka 2013 Dębówiec
17 Eryk Morawski 2012 Gniezno Morawscy Team
18 Evelina Sadovnikova 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
19 Franciszek Badelek 2015 Gniezno GST Gniezno
20 Gabriela Balcerzak 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
21 Ignacy Pająkiewicz 2014 Żydowo GST Triathlon Gniezno
22 Igor Woźniak 2015 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
23 Jakub Banach 2013 Gniezno GST Gniezno
24 Jakub Fabiś 2008 Żydowo Szkółka pływacka GOSIR
25 Jan Kucner 2015 Tarnowo Podgorne UKS Lusowo Triathlon
26 Julia Motylewska 2015 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
27 Kacper Woźniak 2013 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
28 Karol Sobczak 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
29 Klaudia Tomaszewska 2006 Gniezno GST Gniezno
30 Krzysztof Dudzic 2005 Witkowo GST Gniezno
31 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo
32 Laura Zacharyasiewicz 2013 Gniezno GST Triathlon Gniezno
33 Lena Wilczyńska 2012 Fałkowo 62-262
34 Maja Sułek 2013 Dalki GST
35 Maja Zacharyasiewicz 2012 Gniezno GST Triathlon Gniezno
36 Maksymilian Bułka 2010 Gniezno MKP Kontra Gniezno
37 Maria Wróblewska 2014 Gniezno GST
38 Maria Jerzak 2014 Przeźmierowo UKS Lusowo
39 Mark Tarasov 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
40 Mateusz Nawrocki 2012 Gniezno GST
41 Michał Pacanowski 2009 Wełnica Szkółka pływacka GOSIR
42 Michał Dąbrowski 2009 Gniezno GST Gniezno
43 Mikołaj Chałupka 2015 Gniezno GST
44 Milena Pers 2015 Gniezno Szkółka pływacka GOSIR
45 Nadia Bułka 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
46 Oleksandr Lazoriv 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
47 Olga Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team
48 Oliwia Zabłocka 2013 Wysogotowo Ph3nix UKS Lusowo Team
49 Oskar Chudy 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
50 Stefan Gleba 2014 Gniezno GST Gniezno
51 Szymon Stypa 2016 Gniezno GST
52 Tamila Kurpas 2013 Lusówko UKS Lusowo
53 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo KU AZS UAM Poznań
54 Zofia Motylewska 2014 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
55 Zofia Pająkiewicz 2006 Żydowo GST Triathlon Gniezno
56 Zuzanna Zalaszewska 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
57 Zuzanna Graczyk 2010 TRZEMESZNO Szkółka pływacka GOSIR