AQUATHLON GNIEZNO 2024

LP Imię Nazwisko Ur Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Aleksandra Janowicz 2008 Czerniejewo Szkółka pływacka GOSIR
2 Maja Sułek 2013 Dalki GST
3 Adam Kuczyński 2015 Dalki GST
4 Emilia Rączka 2013 Dębówiec
5 Antoni Rączka 2015 Dębówiec
6 Lena Wilczyńska 2012 Fałkowo 62-262
7 Milena Pers 2015 Gniezno Szkółka pływacka GOSIR
8 Eryk Morawski 2012 Gniezno Morawscy Team
9 Klaudia Tomaszewska 2006 Gniezno GST Gniezno
10 Mikołaj Chałupka 2015 Gniezno GST
11 Aleksander Czerniak 2013 Gniezno GST
12 Stefan Gleba 2014 Gniezno GST Gniezno
13 Franciszek Badelek 2015 Gniezno GST Gniezno
14 Zuzanna Zalaszewska 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
15 Michał Dąbrowski 2009 Gniezno GST Gniezno
16 Gabriela Balcerzak 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
17 Mateusz Nawrocki 2012 Gniezno GST
18 Karol Sobczak 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
19 Agata Siedlecka 2007 Gniezno GST
20 Maksymilian Bułka 2010 Gniezno MKP Kontra Gniezno
21 Maria Wróblewska 2014 Gniezno GST
22 Nadia Bułka 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
23 Maja Zacharyasiewicz 2012 Gniezno GST Triathlon Gniezno
24 Alicja Nowaczyk 2014 Gniezno GST
25 Mark Tarasov 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
26 Laura Zacharyasiewicz 2013 Gniezno GST Triathlon Gniezno
27 Artem Pavlovych 2013 Gniezno MKP Kontra Gniezno
28 Oleksandr Lazoriv 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
29 Aron Kajdaniak 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
30 Jakub Banach 2013 Gniezno GST Gniezno
31 Augustyn Tereshchuk 2009 Gniezno MKP Kontra Gniezno
32 Oskar Chudy 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
33 Adam Stypa 2014 Gniezno GST
34 Evelina Sadovnikova 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
35 Szymon Stypa 2016 Gniezno GST
36 Antoni Nowakowski 2009 Gniezno
37 Aniela Szul 2013 Jankowo dolne GST
38 Tamila Kurpas 2013 Lusówko UKS Lusowo
39 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo KU AZS UAM Poznań
40 Maria Jerzak 2014 Przeźmierowo UKS Lusowo
41 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo
42 Kacper Woźniak 2013 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
43 Igor Woźniak 2015 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
44 Cezary Adamski 2006 Sławno Szkółka pływacka GOSIR
45 Anna Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team
46 Olga Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team
47 Jan Kucner 2015 Tarnowo Podgorne UKS Lusowo Triathlon
48 Zuzanna Graczyk 2010 TRZEMESZNO Szkółka pływacka GOSIR
49 Michał Pacanowski 2009 Wełnica Szkółka pływacka GOSIR
50 Julia Motylewska 2015 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
51 Zofia Motylewska 2014 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
52 Krzysztof Dudzic 2005 Witkowo GST Gniezno
53 Oliwia Zabłocka 2013 Wysogotowo Ph3nix UKS Lusowo Team
54 Ignacy Pająkiewicz 2014 Żydowo GST Triathlon Gniezno
55 Zofia Pająkiewicz 2006 Żydowo GST Triathlon Gniezno
56 Anna Pudełko 2008 Żydowo
57 Jakub Fabiś 2008 Żydowo Szkółka pływacka GOSIR