AQUATHLON GNIEZNO 2024

LP Imię Nazwisko Ursortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Krzysztof Dudzic 2005 Witkowo GST Gniezno
2 Klaudia Tomaszewska 2006 Gniezno GST Gniezno
3 Zofia Pająkiewicz 2006 Żydowo GST Triathlon Gniezno
4 Cezary Adamski 2006 Sławno Szkółka pływacka GOSIR
5 Agata Siedlecka 2007 Gniezno GST
6 Jakub Fabiś 2008 Żydowo Szkółka pływacka GOSIR
7 Aleksandra Janowicz 2008 Czerniejewo Szkółka pływacka GOSIR
8 Anna Pudełko 2008 Żydowo
9 Michał Dąbrowski 2009 Gniezno GST Gniezno
10 Michał Pacanowski 2009 Wełnica Szkółka pływacka GOSIR
11 Augustyn Tereshchuk 2009 Gniezno MKP Kontra Gniezno
12 Antoni Nowakowski 2009 Gniezno
13 Maksymilian Bułka 2010 Gniezno MKP Kontra Gniezno
14 Zuzanna Graczyk 2010 TRZEMESZNO Szkółka pływacka GOSIR
15 Karol Sobczak 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
16 Oskar Chudy 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
17 Lena Wilczyńska 2012 Fałkowo 62-262
18 Eryk Morawski 2012 Gniezno Morawscy Team
19 Maja Zacharyasiewicz 2012 Gniezno GST Triathlon Gniezno
20 Zuzanna Zalaszewska 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
21 Aron Kajdaniak 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
22 Anna Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team
23 Olga Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team
24 Nadia Bułka 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
25 Mateusz Nawrocki 2012 Gniezno GST
26 Maja Sułek 2013 Dalki GST
27 Oliwia Zabłocka 2013 Wysogotowo Ph3nix UKS Lusowo Team
28 Tamila Kurpas 2013 Lusówko UKS Lusowo
29 Emilia Rączka 2013 Dębówiec
30 Kacper Woźniak 2013 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
31 Aleksander Czerniak 2013 Gniezno GST
32 Artem Pavlovych 2013 Gniezno MKP Kontra Gniezno
33 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo KU AZS UAM Poznań
34 Laura Zacharyasiewicz 2013 Gniezno GST Triathlon Gniezno
35 Aniela Szul 2013 Jankowo dolne GST
36 Jakub Banach 2013 Gniezno GST Gniezno
37 Zofia Motylewska 2014 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
38 Stefan Gleba 2014 Gniezno GST Gniezno
39 Ignacy Pająkiewicz 2014 Żydowo GST Triathlon Gniezno
40 Gabriela Balcerzak 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
41 Maria Wróblewska 2014 Gniezno GST
42 Alicja Nowaczyk 2014 Gniezno GST
43 Maria Jerzak 2014 Przeźmierowo UKS Lusowo
44 Adam Stypa 2014 Gniezno GST
45 Evelina Sadovnikova 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
46 Mikołaj Chałupka 2015 Gniezno GST
47 Oleksandr Lazoriv 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
48 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo
49 Jan Kucner 2015 Tarnowo Podgorne UKS Lusowo Triathlon
50 Mark Tarasov 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
51 Antoni Rączka 2015 Dębówiec
52 Igor Woźniak 2015 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
53 Milena Pers 2015 Gniezno Szkółka pływacka GOSIR
54 Julia Motylewska 2015 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
55 Franciszek Badelek 2015 Gniezno GST Gniezno
56 Adam Kuczyński 2015 Dalki GST
57 Szymon Stypa 2016 Gniezno GST