AQUATHLON GNIEZNO 2024

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Emilia Rączka 2013 Dębówiec
2 Antoni Rączka 2015 Dębówiec
3 Anna Pudełko 2008 Żydowo
4 Antoni Nowakowski 2009 Gniezno
5 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo
6 Jan Kucner 2015 Tarnowo Podgorne UKS Lusowo Triathlon
7 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo KU AZS UAM Poznań
8 Krzysztof Dudzic 2005 Witkowo GST Gniezno
9 Jakub Banach 2013 Gniezno GST Gniezno
10 Klaudia Tomaszewska 2006 Gniezno GST Gniezno
11 Stefan Gleba 2014 Gniezno GST Gniezno
12 Franciszek Badelek 2015 Gniezno GST Gniezno
13 Michał Dąbrowski 2009 Gniezno GST Gniezno
14 Adam Kuczyński 2015 Dalki GST
15 Maria Wróblewska 2014 Gniezno GST
16 Alicja Nowaczyk 2014 Gniezno GST
17 Adam Stypa 2014 Gniezno GST
18 Szymon Stypa 2016 Gniezno GST
19 Mikołaj Chałupka 2015 Gniezno GST
20 Aleksander Czerniak 2013 Gniezno GST
21 Maja Sułek 2013 Dalki GST
22 Mateusz Nawrocki 2012 Gniezno GST
23 Aniela Szul 2013 Jankowo dolne GST
24 Agata Siedlecka 2007 Gniezno GST
25 Maja Zacharyasiewicz 2012 Gniezno GST Triathlon Gniezno
26 Laura Zacharyasiewicz 2013 Gniezno GST Triathlon Gniezno
27 Ignacy Pająkiewicz 2014 Żydowo GST Triathlon Gniezno
28 Zofia Pająkiewicz 2006 Żydowo GST Triathlon Gniezno
29 Lena Wilczyńska 2012 Fałkowo 62-262
30 Julia Motylewska 2015 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
31 Zofia Motylewska 2014 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
32 Zuzanna Graczyk 2010 TRZEMESZNO Szkółka pływacka GOSIR
33 Jakub Fabiś 2008 Żydowo Szkółka pływacka GOSIR
34 Cezary Adamski 2006 Sławno Szkółka pływacka GOSIR
35 Milena Pers 2015 Gniezno Szkółka pływacka GOSIR
36 Michał Pacanowski 2009 Wełnica Szkółka pływacka GOSIR
37 Aleksandra Janowicz 2008 Czerniejewo Szkółka pływacka GOSIR
38 Maria Jerzak 2014 Przeźmierowo UKS Lusowo
39 Tamila Kurpas 2013 Lusówko UKS Lusowo
40 Maksymilian Bułka 2010 Gniezno MKP Kontra Gniezno
41 Nadia Bułka 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
42 Mark Tarasov 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
43 Artem Pavlovych 2013 Gniezno MKP Kontra Gniezno
44 Oleksandr Lazoriv 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
45 Aron Kajdaniak 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
46 Augustyn Tereshchuk 2009 Gniezno MKP Kontra Gniezno
47 Oskar Chudy 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
48 Evelina Sadovnikova 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
49 Kacper Woźniak 2013 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
50 Igor Woźniak 2015 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
51 Zuzanna Zalaszewska 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
52 Gabriela Balcerzak 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
53 Karol Sobczak 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
54 Eryk Morawski 2012 Gniezno Morawscy Team
55 Oliwia Zabłocka 2013 Wysogotowo Ph3nix UKS Lusowo Team
56 Anna Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team
57 Olga Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team