AQUATHLON GNIEZNO 2024

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy
1 Cezary Adamski 2006 Sławno Szkółka pływacka GOSIR
2 Franciszek Badelek 2015 Gniezno GST Gniezno
3 Gabriela Balcerzak 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
4 Jakub Banach 2013 Gniezno GST Gniezno
5 Maksymilian Bułka 2010 Gniezno MKP Kontra Gniezno
6 Nadia Bułka 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
7 Mikołaj Chałupka 2015 Gniezno GST
8 Oskar Chudy 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
9 Aleksander Czerniak 2013 Gniezno GST
10 Michał Dąbrowski 2009 Gniezno GST Gniezno
11 Krzysztof Dudzic 2005 Witkowo GST Gniezno
12 Jakub Fabiś 2008 Żydowo Szkółka pływacka GOSIR
13 Stefan Gleba 2014 Gniezno GST Gniezno
14 Zuzanna Graczyk 2010 TRZEMESZNO Szkółka pływacka GOSIR
15 Anna Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team
16 Olga Hała 2012 Tarnowo Podgórne Ph3nix UKS Lusowo Team
17 Aleksandra Janowicz 2008 Czerniejewo Szkółka pływacka GOSIR
18 Maria Jerzak 2014 Przeźmierowo UKS Lusowo
19 Aron Kajdaniak 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
20 Jan Kucner 2015 Tarnowo Podgorne UKS Lusowo Triathlon
21 Adam Kuczyński 2015 Dalki GST
22 Tamila Kurpas 2013 Lusówko UKS Lusowo
23 Oleksandr Lazoriv 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
24 Eryk Morawski 2012 Gniezno Morawscy Team
25 Julia Motylewska 2015 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
26 Zofia Motylewska 2014 Wierzyce Szkółka pływacka GOSIR
27 Mateusz Nawrocki 2012 Gniezno GST
28 Alicja Nowaczyk 2014 Gniezno GST
29 Antoni Nowakowski 2009 Gniezno
30 Michał Pacanowski 2009 Wełnica Szkółka pływacka GOSIR
31 Ignacy Pająkiewicz 2014 Żydowo GST Triathlon Gniezno
32 Zofia Pająkiewicz 2006 Żydowo GST Triathlon Gniezno
33 Artem Pavlovych 2013 Gniezno MKP Kontra Gniezno
34 Milena Pers 2015 Gniezno Szkółka pływacka GOSIR
35 Anna Pudełko 2008 Żydowo
36 Emilia Rączka 2013 Dębówiec
37 Antoni Rączka 2015 Dębówiec
38 Evelina Sadovnikova 2014 Gniezno MKP Kontra Gniezno
39 Agata Siedlecka 2007 Gniezno GST
40 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo KU AZS UAM Poznań
41 Karol Sobczak 2011 Gniezno MKP Kontra Gniezno
42 Adam Stypa 2014 Gniezno GST
43 Szymon Stypa 2016 Gniezno GST
44 Maja Sułek 2013 Dalki GST
45 Aniela Szul 2013 Jankowo dolne GST
46 Mark Tarasov 2015 Gniezno MKP Kontra Gniezno
47 Augustyn Tereshchuk 2009 Gniezno MKP Kontra Gniezno
48 Klaudia Tomaszewska 2006 Gniezno GST Gniezno
49 Lena Wilczyńska 2012 Fałkowo 62-262
50 Igor Woźniak 2015 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
51 Kacper Woźniak 2013 Strzyżewo Paczkowe MKP Kontra Gniezno
52 Maria Wróblewska 2014 Gniezno GST
53 Oliwia Zabłocka 2013 Wysogotowo Ph3nix UKS Lusowo Team
54 Maja Zacharyasiewicz 2012 Gniezno GST Triathlon Gniezno
55 Laura Zacharyasiewicz 2013 Gniezno GST Triathlon Gniezno
56 Zuzanna Zalaszewska 2012 Gniezno MKP Kontra Gniezno
57 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo