119 |
Antek |
FURMAŃSKI |
2018 |
Kruszewnia |
|
|
B |
120 |
Hanna |
Garczarek |
2015 |
Poznań |
Sp 70/GVT |
|
A |
121 |
Feliks |
Garczarek |
2013 |
Poznań |
Sp 70/ gvt akademia |
|
A |
122 |
Antoni |
Gardo |
2016 |
Zielątkowo |
Kasztaniaki |
|
A |
123 |
Staś |
Gefre-Oporski |
2016 |
Poznań |
|
|
A |
124 |
Staś |
Gefre-Oporski |
|
Poznań |
|
|
A |
125 |
Antoni |
Giełda |
2013 |
Poznań |
IDEA AUDYT |
|
A |
126 |
Nikodem |
Glapiak |
2017 |
Siekierki Wielkie |
|
|
A |
127 |
Mikołaj |
Glapiak |
2015 |
Siekierki Wielkie |
|
|
A |
128 |
Kinga |
Górka |
2014 |
Poznań |
Piątkowo na Biegowo |
|
A |
129 |
Dominik |
Górny |
2013 |
Poznań |
Lech Poznań Football Academy |
|
A |
130 |
Zuzanna |
Goździewska |
2011 |
Poklatki |
|
|
A |
131 |
Franciszek |
Goździewski |
2017 |
Poklatki |
|
|
B |
132 |
Piotr |
Grewling |
2015 |
Owczegłowy |
|
|
A |
133 |
Aleksandra |
Grzegorzewska |
2011 |
Szamotuły |
|
|
A |
134 |
Lena |
Grzegorzewska |
2014 |
Szamotuły |
|
|
A |
135 |
Wojciech |
Grześkowiak |
2014 |
Poznań |
|
|
A |
136 |
Marianna |
Grześkowiak |
2013 |
Poznań |
|
|
A |
137 |
Amelia |
Grześkowiak |
2016 |
Poznań |
|
|
B |
138 |
Iga |
Głowacka |
2013 |
Poznań |
Pędzące Rysie |
|
A |
139 |
Zofia |
Handschuh |
|
Rabowice |
|
|
A |
140 |
Anna |
Handschuh |
|
Rabowice |
|
|
A |
141 |
Kacper |
Harendarz |
|
Czarnków |
#biegiemwlas |
|
A |
142 |
Kornelka |
Herfort |
2015 |
Rostworowo |
|
|
B |
143 |
Emilia |
Hibner |
2012 |
Tarnowo Podgórne |
|
|
A |
144 |
Kazimierz |
Humbla |
2014 |
Poznań |
|
|
B |
145 |
Kazimierz |
Humbla |
|
Poznań |
|
|
B |
146 |
Julia |
Hurny |
2016 |
Suchy Las |
|
|
A |
147 |
Mateusz |
Hurny |
2012 |
Suchy Las |
|
|
A |
148 |
Oliwia |
Jabłońska |
|
Poznań |
|
|
A |
149 |
Oliwia |
Jabłońska |
2019 |
Poznań |
|
|
A |
150 |
Gracjan |
Jakubiak |
2014 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
|
A |
151 |
Oliwier |
Jakubiak |
2020 |
Trzemeszno |
Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Trzemesznie |
|
A |
152 |
Klaudiusz |
Jakubiak |
2009 |
Trzemeszno |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie |
|
A |
153 |
Tymoteusz |
Jankiewicz |
2018 |
Poznań |
|
|
B |
154 |
Pola |
Jastrzębska |
2011 |
Skórzewo |
UKS SPRINT PRZEŹMIEROWO |
|
A |
155 |
Wojciech |
Jedynak |
2017 |
Skórzewo |
KB Maniac Poznań |
|
B |
156 |
Oskar |
Jeleniewski |
2020 |
Poznań |
|
|
A |
157 |
Filip |
Jeleniewski |
2015 |
Poznań |
|
|
A |
158 |
Julia |
Jernaś |
|
Masłowo |
|
|
B |
159 |
Cezary |
Jurecki |
2012 |
Poznań |
|
|
A |
160 |
Gabriela |
Juszczak |
2013 |
Lusowo |
|
|
A |
161 |
Jan |
Kaczmarek |
|
Ceradz Dolny |
|
|
A |
162 |
Agata |
Kaczmarek |
2018 |
Poznań |
|
|
A |
163 |
Gabriela |
Kaiser |
2015 |
Plewiska |
ESSA Klub |
|
B |
164 |
Wiktoria |
Kalupa |
2018 |
Białężyn |
|
|
A |
165 |
Mikołaj |
Kamiński |
2016 |
Poznań |
|
|
A |
166 |
Miłosz |
Kandefer |
2015 |
Poznań |
SP 67 |
|
A |
167 |
Izabela |
Kanikowska |
2013 |
Poznan |
|
|
A |
168 |
Adam |
Karkowski |
2016 |
Poznań |
|
|
B |
169 |
Adam |
Karkowski |
|
Poznań |
|
|
A |
170 |
ADAM |
KAROLEWSKI |
2014 |
POZNAŃ |
|
|
A |
171 |
Stanisław |
Kaszkowiak |
2014 |
Garby |
|
|
A |
172 |
Kajetan |
Kaszuba |
2023 |
Poznań |
Mistrzowie z Umultowa |
|
A |
173 |
Kajetan |
Kaszuba |
|
Poznań |
Mistrzowie z Umultowa |
|
A |
174 |
Paweł |
Kędzierski |
2013 |
Witaszyce |
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin |
|
B |
175 |
Julia |
Kędziora |
2015 |
Murowana Goślina |
|
|
A |
176 |
Mikołaj |
Kędziora |
2015 |
Murowana Goślina |
|
|
A |
177 |
Tymon |
Kegel |
|
Poznań |
|
|
A |
178 |
Zuzanna |
Kegel |
|
Poznań |
|
|
A |
179 |
Zuzanna |
Kegel |
2017 |
Poznań |
|
|
A |
180 |
Tymon |
Kegel |
2020 |
Poznań |
|
|
A |
181 |
Zuzanna |
Kempa |
2011 |
Plewiska |
|
|
A |
182 |
Jakub |
Kendych |
|
Koszalin |
|
|
A |
183 |
Pola |
Kępka |
2015 |
Poznań |
SP 67 |
|
A |
184 |
Majka |
Kleiber |
2014 |
Mosina |
Ziółkowska Team |
|
B |
185 |
Helena |
Klińska |
2014 |
Poznań |
|
|
A |
186 |
Gabrysia |
Kobylińska |
2020 |
Paczkowo |
Przedszkole Jarzębinka w Paczkowie |
|
A |
187 |
Zbyszek |
Kobyliński |
2016 |
Paczkowo |
Szkoła Podstawowa w Paczkowie |
|
A |
188 |
Marta |
Kochańska |
2014 |
Luboń, Poznański, WIELKOPOLSKIE |
|
|
A |
189 |
Jakub |
Kochański |
2011 |
Luboń, Poznański, WIELKOPOLSKIE |
|
|
A |
190 |
Dagmara |
Konewka |
|
Kamionki |
|
|
A |
191 |
Jakub |
Konieczny |
2015 |
Poznań |
|
|
A |
192 |
Gabriel |
Korbik |
|
Czempiń |
|
|
B |
193 |
Joel Eryk |
Korsar |
2016 |
Krzyszkowo |
|
|
A |
194 |
Olga |
Kostka |
2011 |
Krotoszyn |
Akademia Talentów Krotoszyn |
|
A |
195 |
Julian |
Kostka |
2015 |
Krotoszyn |
Akademia Talentów Krotoszyn |
|
A |
196 |
Kuba |
Kowalczykowski |
2016 |
Poznań |
|
|
A |
197 |
Jakub |
Kowalewski |
2011 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
|
A |
198 |
Laura |
Kowalik |
2015 |
Tulce |
Fajne Foczki |
|
B |
199 |
Filip |
Kowalski |
2015 |
Poznań |
SP67 |
|
A |
200 |
Dobromir |
Kozorys |
2013 |
Poznań |
|
|
A |
201 |
Gabriel |
Kozorys |
2016 |
Poznań |
|
|
A |
202 |
Emma |
Kozłowska |
2021 |
Śrem |
|
|
A |
203 |
Weronika |
Kołodzińska |
2018 |
Kamionki |
|
|
A |
204 |
Dominika |
Kołodzińska |
2020 |
Kamionki |
|
|
A |
205 |
Nadia |
Krajewska |
2017 |
Opalenica |
|
|
A |
206 |
Kinga |
Krajewska |
|
Poznań |
|
|
A |
207 |
Michalinka |
Krajewska |
2013 |
Opalenica |
|
|
A |
208 |
Nadia |
Krajewska |
|
Opalenica |
|
|
A |
209 |
Kinga |
Krajewska |
2019 |
Poznań |
|
|
A |
210 |
Michalinka |
Krajewska |
|
Opalenica |
|
|
A |
211 |
Emilia |
Krajka |
2017 |
Daszewice |
|
|
A |
212 |
Maja |
Kram |
2009 |
Międzychód |
|
|
A |
213 |
Oliwier |
Krause |
2021 |
Baranowo |
|
|
A |
214 |
Zofia |
Krist |
2017 |
Poznan |
|
|
A |
215 |
Johannes |
Krist |
2019 |
Poznan |
|
|
A |
216 |
Bartosz |
Krokosiński |
2016 |
Poznań |
|
|
A |
217 |
Adam |
Krokosiński |
2012 |
Poznań |
|
|
A |
218 |
JĘDREK |
Król |
2011 |
Poznań |
|
|
A |